Як змінити номер в Вайбере?

Якщо ви вирішили змінити номер свого телефону, вам доведеться змінити номер в вайбере теж, щоб продовжувати користуватися ним безкоштовно. Але чи можна це зробити так, щоб не втратити всі контакти і листування? А чи можна не міняти, а підключити до вайберу другий номер? Відповіді на всі ці питання ви зараз дізнаєтесь.

Як змінити номер в Вайбере?

Як змінити телефонний номер в Вайбере

Змінити номер в вайбере досить просто. Для цього потрібно зробити наступне:

  • Відкрити Viber.
  • Перейти в налаштування.
  • Вибрати розділ «Обліковий запис».
  •  
  • Натиснути на кнопку «Змінити номер телефону».

Далі ви можете вибрати: просто змінити номер, або замінити пристрій разом з ним. Перший варіант підійде тим, хто просто одержав іншу сім-карту. При цьому вам не потрібно буде заново месенджер, і все ваш контакти і листування збережуться.

Другий варіант потрібен тим, хто разом з номером зібрався міняти телефон. В такому випадку, щоб ваші чати і співбесідники залишилися з вами, потрібно буде зробити резервну копію і перенести її на нове пристрій.

Можна підключити декілька номерів до одного облікового запису

А що якщо ваш телефон підтримує установку двох сім-карт, і замість того, щоб міняти стару, ви просто купили другу? Чи можна в такому випадку підключити до вайберу відразу два номери? І так, і ні.

Як змінити номер в Вайбере?

До одного облікового запису прив’язати відразу два номери не вийде. Однак ви можете «клонувати» мессенджер і зареєструвати новий аккаунт на свою другу сімку. Таким чином, у вас буде два вайбера з двома різними обліковими записами. Одну можна використовувати для роботи, іншу для особистого спілкування. Досить зручно.

Клонування додатків підтримує більшість сучасних смартфонів. Якщо ваш пристрій такої функції не має, скачайте спеціальний додаток для цього з магазину Play Market або App Store.

Читайте також:
Перехоплення повідомлень у Viber. Прослуховується чи Вайбер? Можна відстежити листування?
Моя довідка - Корисні поради