Як змінити фон в Вайбере?

Вам не подобається стандартний до нудьги фон чатів в Viber? Душа просить чогось соковитого і яскравого, а не ось цієї сірості за замовчуванням? Ми розповімо, як змінити колір чату в месенджері і налаштувати його під свій смак.

На жаль, функціонал програми дозволяє відредагувати оформлення тільки діалогового вікна, а не загального інтерфейсу – він залишиться у біло-фіолетового панелі. Сірий колір розробники виправдовують його здатністю не відволікати і не втомлювати, щоб користувач зосереджувався виключно на спілкуванні в месенджері. Якщо ви категорично не згодні з такою точкою зору, то можете змінити класичні налаштування.

Як змінити заставку чату Вайбере?

  • Щоб встановити одну з тем Вайбера з каталогу, увійдіть в додаток.
  • Виберіть діалог, в якому хочете змінити шпалери. Так, у кожному чаті можна встановити свій, унікальний фон. У Меню виберіть пункт Налаштування.

Як змінити фон в Вайбере?

Як змінити фон в Вайбере?

  • Спустіться по списку і натисніть клавішу Фон чату.

Як змінити фон в Вайбере?

  • Зробіть тап по рядку Змінити фон за замовчуванням.

Як змінити фон в Вайбере?

  • Перед вами відкриється галерея з різноманітними фонами для чатів. Коли визначитеся з вибором, просто натисніть на вподобану картинку. Зображення відтепер стане фоновим.

Як змінити фон в Вайбере?

Як змінити фон в Вайбере?

Тепер, коли ви відкриєте листування, ваш очі порадує вибраний вами фон. В каталозі месенджера є варіанти картинок природи, ландшафтів, тварин, автомобілів, дівчат, романтичних ілюстрацій та фігуративних абстракцій.

Як змінити фон в Вайбере?

Що ж робити, якщо вас не влаштовують запропоновані шпалери, і ви хочете встановити свої?

Як встановити свій фон в Viber?

Не варто думати, що ваш вибір обмежений лише пропозицією розробників. Якщо дуже хочеться, ви можете завантажити свою картинку, як шпалери для листування. У правому верхньому кутку екрану з каталогом картинок Вайбера за замовчуванням є іконка фотокамери. Ви можете зробити знімок прямо зараз і зберегти його як заставку для месенджера.

Читайте також:
Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)

Поруч знаходиться значок з картиною – натиснувши на нього, ви перенаправитесь до сховища на вашому смартфоні і виберіть улюблену з численних сохраненок в галереї медіа. Готово!

Моя довідка - Корисні поради