Як зламати чужий Viber?

Програми, використовувані для злому Вайбера. Як їх використовують?

На даний момент багатьом цікаво спробувати власні сили у зломі різних програм і додатків. Під приціл також потрапляє популярний месенджер Viber. Придумано безліч різних програм, які використовуються для таких протиправних дій. Однак варто пам’ятати – читання чужої листування без дозволу власника є кримінально караним діянням згідно статті №138 Кримінального Кодексу Російської Федерації. Тому кожному, кому захочеться зробити такий вчинок, слід пам’ятати, що дана дія веде до непоправних наслідків, аж до суду і виправних робіт.

Як зламати чужий Viber?

Програми, створені для читання чужої листування, в основному використовують, щоб прочитати повідомлення чоловіка або дружини, дитини, а іноді навіть підлеглих. Незважаючи на, здавалося б, благі наміри, такі дії переслідуються Законом РФ.

Є кілька досить відомих програм для злому акаунтів Viber:

· Viber Crack – програма, що дозволяє зламати месенджер, знаючи тільки номер телефону користувача.

· Viber Hack – практично те ж саме, що і Viber Crack;

· Backup Text for Viber – програма, що вимагає установки на телефон жертви.

Як зламати чужий Viber?

Злом через підключення до мережі або через веб версію

Зламати месенджер через підключення до мережі Wi-Fi, не знаючи номер телефону жертви, можуть люди з достатніми знаннями в програмуванні. Хакери також можуть дізнатися дані з web-версії програми, використовуючи той же принцип. Таким чином, зламати месенджер через підключення до бездротової мережі або веб-версію програми можуть тільки ті люди, які достатньо знають про програмуванні. Також злом може бути проведений за допомогою додаткових програм, які користувач встановив на свій телефон. Такі програми викрадають особисті дані користувача і зловмисник може скористатися ними для отримання особистої інформації облікового запису Viber.

Як зламати чужий Viber?

Як можуть використовувати персональні дані?

Персональні дані зламаного користувача можуть використовувати абсолютно різними способами. Це може бути як шахрайство, так і викладання інформації на сторонні ресурси. Люди, здатні зламати бездротову мережу, можуть отримати особисті дані й навіть перехопити коди авторизації. Таким чином, хакер може ввійти в обліковий запис, немов повноправний власник. Це може загрожувати:

· Розсилкою спаму на номери друзів;

· Вчиненням онлайн шахрайства, коли просять переказати гроші на картку;

· Зміною чи вилученням особистих даних, і багатьом іншим.

Варто пам’ятати, що такі дії підпадають під статтю Законодавства Російської Федерації. Це закон №152-ФЗ «ПРО захист персональних даних».

Як зламати чужий Viber?

Як убезпечити себе від злому?

Убезпечити себе від злому можна, якщо:

· Підключатися тільки до безпечних мереж Wi-Fi або використовувати тільки мобільний інтернет;

· Не залишати телефон/комп’ютер з встановленим месенджером Viber без нагляду.

· Не встановлювати підозрілі програми з інтернету.

Моя довідка - Корисні поради