Як зателефонувати за Виберу на Україну

Якщо у вас є друзі або родичі за кордоном, вам варто знати, як зателефонувати за виберу на Україну чи в Україну, як хочете. Навіть, якщо ваші друзі знаходяться десь набагато далі, ця стаття все одно буде вам корисна, так як спосіб зв’язку з ними через вайбер однаковий по всьому світу. Тоді чому Україна? Тому що дзвінки в Україну актуальніше для більшості користувачів, ніж, наприклад, в Австралії, чи не так?

Зателефонувати за вайберу на Україну можна кількома способами, а саме: безкоштовно і платно через Viber Out. Зараз поговоримо про них обох.

Безкоштовно

Viber в Україні працює так само, як і в Росії. Тому, щоб зв’язатися зі своїми друзями або родичами у цій країні безкоштовно, їм теж потрібно завантажити вайбер на свій телефон або комп’ютер. В такому випадку ви зможете спілкуватися через програми за коштами текстових і голосових повідомлень, а також відео та аудіо дзвінків абсолютно безкоштовно, де б ваші друзі не знаходилися. Зателефонувати за вайберу на Україну або в будь-яку точку світу можна так:

  • Відкрийте профіль вашого друга.
  • Тисніть кнопку «Безкоштовний виклик» під фотографією.

Або так:

  • Зайдіть в діалог з одним.
  • Натисніть на значок телефонної трубки.

Платно

Якщо у вашого друга немає вайбера на телефоні, але ви все одно хочете йому зателефонувати, в месенджері існує така опція як Viber Out. Це платна функція, але з її допомогою можна дзвонити на будь-які номери з усієї планети.

Щоб це зробити, потрібно лише поповнити рахунок Viber Out. Ціна однієї хвилини розмови з Україною через Viber Out становить близько 7 рублів на стаціонарний телефон і 16 на мобільний.

Читайте також:
Відновити "Вайбер": покрокова інструкція по відновленню Viber після видалення і деактивації, бекап (резервна копія)

У цієї опції є кілька тарифних планів, серед яких ви можете вибрати найбільш підходящий для вас. Якщо у ваших контактах вже записаний номер абонента, якому ви бажаєте зателефонувати через вайбер на Україну, просто відкрийте його профіль через контакти в самому месенджері і натисніть Viber Call Out. Якщо ж у ваших контактах немає, знову ж заходьте в месенджер, набирайте номер і дзвоніть. Не забудьте про код України «+380».

Моя довідка - Корисні поради