Як заблокувати контакт в Вайбере: способи блокування користувача нателефоне з андроїдом, айфоне і на комп’ютері

Віртуальне спілкування, щільно увійшло в наше життя, може доставляти ряд незручностей. Спам, рекламні розсилки, запрошення в сумнівні групи – з усім цим користувачі месенджерів стикаються практично щодня.

Іноді людина, з яким у реальному житті ми старанно уникаємо спілкування, регулярно дає знати про себе в Інтернеті. Що робити з такою нав’язливістю? Відправити «настирливих» людей в блок. У статті розберемося, як заблокувати людини в Вайбере.

Основні причини блокування користувача

Приводом для відмови від спілкування може бути ряд підстав. Можливо, ви повздо-рілі з людиною і в «виховних цілях вирішили тимчасово обмежити з ним листування. Забанити користувача можна через його наполегливості. Часто виникає бажання заблокувати рекламні номери у Вайбере, що пропонують нам нецікаві послуги і товари, тим самим намагаються «вкрасти» наш час.

Деякі люди можуть просто не приймати відмови і слати повідомлення навіть після прохання цього не робити. Причини блокування у кожного свої, а як її здійснити кількома способами, докладно розповімо нижче.

Що дає блокування контакту

Як заблокувати контакт в Вайбере: способи блокування користувача нателефоне з андроїдом, айфоне і на компютеріЯк заблокувати контакт в Вайбере: способи блокування користувача нателефоне з андроїдом, айфоне і на компютеріБлокування контакту в Вайбере.

Функція адміністратора в програмі надає нам можливість зробити відправку повідомлень і дзвінків від небажаних людей недоступними.

Однак потрібно пам’ятати, що «секретної» інформація про вас для настирливих осіб не стане: дані вашого облікового запису, фото профілю, статус, час відвідування мережі будуть як і раніше видно.

Заблокований контакт не зможе відправляти вам фото, відео і писати текстові повідомлення, у нього не вийде зателефонувати. Однак запросити вас в груповий чат і слати меседжі там хоч кожен день людина як і раніше зможе. Втім, в пабликах і групових бесідах ігнорувати небажаних людей і бізнес-акаунти багатьом простіше.

Як заблокувати абонента

Заблокувати контакт в Вайбере можна різними способами. Здійснення кожного з них займе буквально кілька секунд. Поетапно розберемо окремо варіанти відсіювання настирливих людей для користувачів Айфонів і Андроїд-платформ.

На телефоні Android

На апаратах з цією операційною системою заблокувати абонента в Вайбере можливо через груповий чат, прямо в діалозі, через список контактів. Алгоритми дій описані нижче.

Невідомий абонент

Періодично в програму додаються незнайомі люди. Це можуть бути рекламні пропозиції, нудьгуючі аноніми, небажані і малознайомі особистості.

Якщо користувача, що відправив вам повідомлення, немає в контактах, розумний Viber сам запропонує відмовитися від діалогу з ним. У верхній частині чату побачите варіанти: «Додати контакт» або «Заблокувати» його. Тиснемо на другий пункт, якщо немає бажання спілкуватися. Після цього людина автоматично потрапить в бан, листування з ним зникне, нові смс доходити не будуть.

У груповому чаті

Вас додали в сумнівну групу? Просять написати відгук про товар? Заблокувати людини в Вайбере можна і через загальний чат.

Для цього потрібно:

 1. Увійти в потрібну групу (відображається у списку чатів).
 2. У вікні діалогу провести пальцем зліва направо, після чого з’явиться перелік учасників спільноти.
 3. Знайти контакт, який потрібно забанити.
 4. Натиснути на ім’я користувача / «Перегляд інформації».
 5. Вибрати опцію «Заблокувати».

У вікні діалогу

Не сподобався градус спілкування в листуванні?

Відмовитися від бесіди можна прямо у вікні чату з конкретною людиною:

 1. Проводимо пальцем зліва направо.
 2. У розширеному розділі клікаєм по «Заблокувати контакт».

Або йдемо іншим шляхом:

 1. У верхньому правому куті екрану тиснемо на три точки.
 2. У вікні шукаємо параметр «Інформація».
 3. Вибираємо «Заблокувати контакт».

Через меню «Виклики»

Як заблокувати контакт в Вайбере: способи блокування користувача нателефоне з андроїдом, айфоне і на компютеріЯк заблокувати контакт в Вайбере: способи блокування користувача нателефоне з андроїдом, айфоне і на компютеріБлокування через меню «Виклики».

У Самсунг Галаксі та інших апаратах на Android відправити людину в бан можна через графу «Виклики».

Для цього потрібно зайти в них (значок трубки знизу дисплея), вибрати номер, клацнути по ньому, затиснути кнопку «Інформація» / «Заблокувати».

Чорний список

Завершальний топ блокування спосіб – занесення в «аут» через чорний список:

 1. Запускаємо меню програми Вибер (три смужки в нижній частині екрана).
 2. Вибираємо «Налаштування», переходимо в розділ «Конфіденційність».
 3. У ньому буде папка «Заблоковані контакти/номери» (залежить від версії програми, в оновленій – другий варіант), клікаєм по ній.
 4. Перед вами з’явиться опція «Заблокувати номер» або значок “плюс”. Вибираємо їх.
 5. Після цієї маніпуляції побачите список контактів. З них потрібно вибрати людину, якого очікує блокування.
 6. Натискаємо на контакт, підтверджуємо намір.

До речі, цим способом можете заблочить кілька людей разом, досить вибрати зі списку два або три імені і натиснути «Ок».

На Айфоне

Для системи ios, будь то Iphone або ipad, покрокова інструкція нагадає дії для Андроїдів.

Невідомий абонент

Після звістки від незаписаного або прихованого номера ви також побачите два речення – «Прийняти» і «Заблокувати». Не бажаєте продовжувати розмову? Вибираємо другий варіант.

Зі списку контактів

Якщо набридає знайомий, шукаємо його номер у списку контактів. Клікаємо по імені користувача, вибираємо пункт «Заблокувати». Відмовитися від настирливої бесіди реально і з «чорного списку». «Яблучним» смартфонам потрібні ті ж дії, що і для Андроїда. До речі, там же видаляється і відключається бесіда назавжди (опція «Видалити чат»).

В чаті

Забанити недруга можна прямо з діалогового вікна з них:

 1. Відкриваємо чат, клікаєм по «Налаштувань» (шестірня, розташована у верхньому правому куті дисплея).
 2. Гортаємо вниз відкрилося меню до пункту «Блокувати цей контакт».
 3. Підтверджуємо свої наміри, натиснувши «Ок».

На комп’ютері

Якщо докучливі повідомлення приходять на стаціонарний комп’ютер, ноутбук, планшет айпад або, то без доступу до телефону заблочить контакт не вийде. При установці на ПК ви вказували номер мобільного і реєструвалися через нього.

Виходить, проблем не вирішити? Не впадайте у відчай: всі налаштування Вайбера на телефоні синхронізуються з комп’ютером. Блокуйте контакти на мобільнику – після цього на ноут повідомлення від них приходити не будуть.

Погані новини для тих, хто встановлював Вибер на ПК з чужого пристрою: без доступу до номера телефону нікого блокувати не можна.

Перегляд заблокованих абонентів

Як заблокувати контакт в Вайбере: способи блокування користувача нателефоне з андроїдом, айфоне і на компютеріЯк заблокувати контакт в Вайбере: способи блокування користувача нателефоне з андроїдом, айфоне і на компютеріПерегляд заблокованих абонентів.

Коли від потрібного контакту довго не було звісток, варто перевірити: не закинули ви людину в блок «за компанію»?

Для перегляду заблокованих користувачів потрібно зробити наступне: заглянути в май-дываем в «Налаштування» / «Конфіденційність-ність» / «Заблоковані контакти».

В списку з’являться всі люди, спілкування з якими ви обмежили.

Дізнається людина про блокування

Ні, про відправку в «Чорний список» людина не дізнається. Йому не будуть приходити повідомлення, не переживайте. Він зможе відкрити чат з вами і навіть написати, просто його повідомлення не будете бачити. Коли абонент спробує до вас додзвонитися, то почує або сигнал «Зайнято», або довгі гудки.

Як розблокувати контакт

Образа минула? Настала пора «витягувати» людини з блоку.

Зробити це нескладно:

 1. Переходимо у вже знайоме нам меню «Конфіденційність».
 2. Відкриваємо список заблокованих контактів.
 3. Клікаємо по імені потрібного людини.
 4. Натискаємо «Розблокувати».

Після цієї процедури вам знову зможуть відправляти смс, відео, голосові повідомлення, зв’язуватися по відеозв’язку. Проте всі файли, які людина слав вам з бана, будуть втрачені – побачити їх не вийде.

Як заблокувати людини в Вайбере всіма доступними способами ми розібралися. Що означає чорний список і як з нього повертати контакти – теж. Додаток не дозволяє дізнаватися про попаданні в блок, проте ряд фонових ознак може блокування видати.

Перед тим як забанити користувача, потрібно розуміти: всі файли, надіслані ним у цей період, зникнуть без сліду. Втім, якщо ви одного вибачте, він із задоволенням послання продублює.

Детальна інструкція по блокуванню контакту видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради