Як встановити Вибер на Windows

Такий знайомий месенджер Вайбер займає лідируючі позиції в рейтингах затребуваних серед молоді для підтримки спілкування, передачі документів, картинок, музики і смішних анімацій. Хочеш завантажити його для комп’ютера з Віндовс? Ти прийшов за адресою.

Завантажити Viber (Вайбер) для Windows (Віндовс) і дізнатися як його встановити ти можеш на цієї сторінці нашого сайту, отже до справи!

Як встановити Вибер на Windows

Як встановити Вайбер на комп’ютер Віндовс

Щоб завжди залишатися на зв’язку і не переривати спілкування, ти можеш встановити програму на свій ПК. Щоб пройти процедуру download viber for windows, тобі потрібно обрати один із запропонованих варіантів:

Крок перший

Скачай програму з нашого сайту просто натиснувши потрібну кнопку.

Крім того, ти зможеш ознайомитися не тільки з наявними новинками і видами ОС, але також почерпнути для себе корисну інформацію про нюанси встановлення, користування. Також, у тебе є можливість встановити додаток з офіційного джерела — Вайбер ком.

Як встановити Вибер на Windows

Крок другий

  • Запускаємо установку, погоджуємося з умовами ліцензійної угоди, натискаємо «Install»:

Як встановити Вибер на Windows

  • Чекаємо пару хвилин…

Як встановити Вибер на Windows

  • Після завершення установки нам потрібно активувати Вайбер. У вікні вибираємо «Так». (Якщо ти ще не встановив Вибер на свій телефон — то саме час зробити це).

Як встановити Вибер на Windows

Крок третій

  • Viber буде прив’язаний до твоєму мобільному номеру, тому, щоб мати можливість запускати програму, потрібно ввести його в спеціальному вікні.

Як встановити Вибер на Windows

Крок четвертий

  • Раніше потрібно було вводити код активації, але не так давно Вайбер зробив посилений захист даних, тепер тобі потрібно просто зчитати QR-код. Зараз поясню, як це зробити. Перед тобою ось таке повідомлення:
Читайте також:
Завантажити (завантажити) Viber на Samsung безкоштовно

Як встановити Вибер на Windows

Зчитати QR-код необхідно за допомогою свого мобільного пристрою, тому відкрий Viber на телефоні (не забудь включити інтернет, без нього нічого не вийде), після чого на комп’ютері клікнути мишкою «Відкрити QR-сканер». На екрані свого мобільника ти побачиш наступне:

Як встановити Вибер на Windows

Якщо сканер не з’явився автоматично, то можна знайти його в Вайбере на телефоні самостійно.

Піднеси свій мобільний до екрану комп’ютера так, щоб код опинився в середині квадрата. Сканування відбувається буквально кілька секунд. Якщо процес затягнувся, то спробуй наблизити або віддалити телефон від екрану. Про успіх твоїх дій повідомить Вайбер на комп’ютері:

Як встановити Вибер на Windows

Крок п’ятий

Ось, мабуть, і все) Натискай «Відкрити Viber».

Тепер ти можеш насолоджуватися спілкуванням з родичами, колегами і друзями за допомогою Вайбера!

 

Програма автоматично завантажить список контактів мобільного телефону, імена та номери відображаються в лівій частині вікна. В інтерфейсі Windows portable передбачено також вікно швидкого пошуку контактів.

Якщо виникли які-небудь питання або труднощі з установкою Вайбера – пишіть у коментарях.

Для того, щоб ознайомитися і почерпнути для себе, як завантажити і встановити viber для windows пк без смартфона, перейди за посиланням. Забігаючи наперед, скажу, що проводиться ця процедура за допомогою емулятора.
Для того, щоб закачати додаток viber desktop для windows і скористатися всіма перевагами месенджера, рекомендуємо тобі ознайомитися з відео:

Моя довідка - Корисні поради