Як встановити Вайбер для / HTC – детальна інструкція та поради, версії програми

Розробники програми Viber не припускали, що їх дітище стане настільки популярним і налічуватиме понад 800 мільйонів користувачів. Вайбер для HTC тепер доступний після розробки версії для Android, Windows Phone. Адже перша варіація утиліти була розроблена виключно для платформи iOs.

Особливості та огляд телефонів НТС

Як встановити Вайбер для / HTC  детальна інструкція та поради, версії програмиВайбер на HTC.

Серед виробників смартфонів конкуренція невтомно набирає обертів. В питанні, кому варто довіряти, краще покластися на вибір молоді.

Деякі вважають за краще взагалі не експериментувати, а користуватися гаджетами перевірених фірм.

Одна з найнадійніших і користується незмінним попитом – тайванська компанія High Tech Computer Corporation, скорочено НТС.

До речі! Лінійка випущених смартфонів досить велика, так що визначитися з вибором не завжди просто.

Досвідченим користувачам не все одно, якою смартфон вони будуть тримати в руках кожен день. Вимогливі власники мобільників потребують гаджетах з неабияким обсягом пам’яті, високоточним дисплеєм і потужною камерою, та не одного. І, звичайно ж, з крутої начинкою і стрімким Інтернетом.

Що ж, всім цим вимогам відповідають такі смартфони. Тонкий металевий корпус зручно вміщується в долоні і дає можливість управляти пристроєм однією рукою. Суворі чоловічі та елегантні жіночі моделі представлені в різній кольоровій гаммі. Нижче можна скачати найактуальнішу і свіжу версію Viber для HTC. Для цього просто натисніть на кнопку «Скачати».

Які версії Вайбер працюють на НТС

Вибер – це безкоштовний додаток для спілкування, яким користується буквально всі власники смартфонів. Він дозволяє людям спілкуватися між собою, не тільки безкоштовно дзвонити в різні країни, але і ділитися відео, фото, відправляти повідомлення, брати участь у відеоконференціях.

Існує 70 версій, з останніми оновленнями. На даний момент найсвіжіша модифікація програми Viber v. 11.3.1.1 APK від 20.08.2019 року. В ній усунено ряд помилок, в тому числі поліпшені геолокаційні дані про місцеположення.

Для того, щоб встановити вайбер на HTC, досить знати, на якій версії операційної системи функціонує телефон.

Їх лише дві:

 • «Андроїд».
 • Windows Phone.

Для завантаження месенджера вибирається тип наявної ОС завантажується інсталяційний файл. Якщо узагальнити все сказане, то «Андроїд» і «Віндовс-фоун» підтримується з версії 3.0 і вище.

Читайте також:
Як створити групу в Вайбере: інструкція по створенню на телефоні і комп'ютері, налаштування, додавання і видалення учасників

Вимоги та характеристики Вайбер

Для Андроїд 2.3 потрібно встановити версію Viber 5.5.2.28 з запасом 1 Гб пам’яті в телефоні. В інших варіантах, в модифікації від 3.0 і вище, всілякі обмеження відсутні.

Як встановити Вайбер для / HTC  детальна інструкція та поради, версії програмиУстановка Вайбера на HTC.

Технічні характеристики:

 1. Версія операційної системи Google Android0 і актуальніше.
 2. Ліцензія – безкоштовний.
 3. Розробник: Viber Media S. a.r.l
 4. Розмір файлу: 32,73 Мб.

Інтерфейс

Вибер зовсім недавно розширив функціонал управління елементами програми.

Ось що змінилося в месенджері для нашої зручності:

 • меню навігації, яке перебувало у верхній частині екрана, переїхало вниз;
 • якщо раніше список спільнот, на які користувач був підписаний, відкривався при натисканні на спеціальну кнопку, то тепер всі спільноти, чати, чат-боти зібрані в головному списку діалогів;
 • в чаті вікна прибрали фіолетову плашку;
 • тепер в розділі «Виклики» на одній вкладці знаходяться список контактів, управління дзвінками Viber Out, історія дзвінків всередині месенджера.
 • діалогове вікно зробили ширше, тепер текст читати стало набагато комфортніше;
 • у дизайн чатів теж внесені удосконалення і додані нові фарби;
 • повідомлення відправляються вдвічі швидше, ніж раніше;
 • одержувані відео і фото на екрані програми будуть виглядати чіткіше і більше;
 • з’явилися нові значки стану відправки повідомлень, які поінформують про актуальну фазі. Про те, що послання відправлено, сигналізує одна галочка. Дві ж повідомляють, що воно доставлено. Фіолетова мітка інформує про те, що послання прочитано.

Так що тим, хто не поновив вайбер, рекомендується зробити це відразу і оцінити всі опції, доступні в останній модифікації програми.

Версії

Зовсім недавно, буквально на днях, вийшла ще одна версія Viber – 11-я. Вона вже доступна для скачування на Google Play і App Store. Тут з’явилися опції, які роблять спілкування більш швидким і зручним.

Ось вони:

 1. Збільшилася програмна продуктивність в 2 рази.
 2. Чат-кімната здатна вмістити до 100 осіб.
 3. У чаті ви можете спілкуватися з прихованими номерами. Для цього достатньо знати користувача.
 4. Можливі групові дзвінки для п’яти користувачів одночасно. Очікується додавання загальних відеочатів.
 5. Найбільш точно визначається місце розташування користувача.
 6. Клієнту легше підключитися до Мережі.
 7. Для завантаження доступні нові стікери.
 8. Виправили помилки, що виникали при переході в меню.
 9. І, звичайно ж, покращився функціонал інтерфейсу.

Вийшла сучасна багатофункціональна робоча версія, працювати з якою приємно і зручно.

Сумісність з НТС

Як встановити Вайбер для / HTC  детальна інструкція та поради, версії програмиВикористання Вайбера на HTC.

Читайте також:
Як прибрати рекламу в Вайбері на телефоні і ПК

Додаток підтримує платформи «Андроїд» і «Віндовс-фоун». Значить, воно повністю сумісний з усіма апаратами НТС.

Звичайно, для різних моделей можна і потрібно скористатися різними варіантами програми.

Не варто гнатися за останніми модифікаціями Вайбера. Ясна річ, чим вище версія, тим більшою мірою розробниками виправлені програмні помилки і більше додаткових функцій у розпорядженні власника телефону.

Однак треба враховувати можливість ОС апарату оновитися до останньої версії програми і переконатися в наявності вільних гб оперативної пам’яті.

Покрокова інструкція

Для того, щоб приєднатися до спільноти та користуватися функціоналом «Вайбер-клієнта», необхідно завантажити і встановити додаток на телефон.

Для того щоб скачати безкоштовно Вайбер для НТС, треба виконати дії в такій послідовності:

 1. Прийняти умови угоди. Скачати месенджер на телефон hts.
 2. Дочекатися закінчення інсталяції (встановлення).
 3. В спеціальне вікно ввести номер пристрою, на якому буде працювати вайбер. Прив’язувати слід номер, де в контактах найбільше друзів. «Вайбер-клієнт» автоматично визначить знайомих, які користуються додатком, і сам сповістить про їх нової реєстрації.
 4. Дочекатися СМС з кодом активації по телефону.
 5. І останній крок – активувати аккаунт і заповнити свій особистий профіль.

На цьому все. Коли ці дії будуть зроблені, програма покаже друзів, які користуються месенджером. Відразу починайте спілкування з ними.

Звідки завантажити вайбер

Завантажити його можна прямо з цього ресурсу або з офіційного магазину додатків в особистому гаджеті. В залежності від того, яка система встановлена, слід зайти в Google Play або App Store і знайти відповідний стікер.

До відома! Установка йде дуже просто. Необхідно лише слідувати інструкції і підказок.

Як завантажити додаток

Для того щоб безкоштовно скачати Вайбер для HTC, слід натиснути на кнопку Download Viber. Всі файли на цьому сайті актуальні і безпечні.

Якщо закачування буде проходити через магазин додатків, тоді треба зайти туди і в пошуковику ввести viber. Потім, дотримуючись інструкції, погодитися з усіма пропозиціями і натиснути кнопку «Прийняти». Почекати 1 хвилину до повної завантаження месенджера.

Правила установки

Як встановити Вайбер для / HTC  детальна інструкція та поради, версії програмиРеєстрація в Вайбере.

На цьому етапі скрізь слід натискати кнопку «Дозволити» і почекати кілька секунд, поки додаток встановиться на телефон.

Реєстрація та підключення

Потім прив’язується номер мобільника. Для цього необхідно ввести цифри без помилок, дочекатися отримання коду активації, який введе автоматично, і все – вайбер для НТС підключений.

Після того, як установка успішно пройшла, можна зайнятися налаштуваннями. Для цього треба максимально заповнити свій профіль даними про себе, встановити фото (аватар).

Читайте також:
Як включити Вайбер на телефоні?

Тепер можна додавати в групи за інтересами, створювати свої, заносити нові контакти. І це далеко не всі можливості, які надає Вайбер.

Інші функції

Насправді, робота месенджера не обмежується комунікацією. У нього багато цікавих «фішок», які пізнаються в процесі користування.

На деяких хочеться зупинити свою увагу:

 1. Для власників власного бізнесу. Це вайбер розсилка і груповий чат. Напевно хтось стикався з отриманням рекламних пропозицій, акцій, знижок. Якщо передплатників багато, то нереально вручну всім відправляти повідомлення. Розсилка прекрасно справляється з цим завданням.
 2. Груповий чат. Його широко використовують у корпоративних заходах, підключаючи до нього необхідних співробітників. Можна створити загальний чат, як і для кожного відділу. Учасники задають там питання і отримують відповіді, з якими знайомляться і всі інші учасники. Це дає здатність не дублювати питання і витрачати час на їх з’ясування.
 3. Дозволяється робити резервні копії і зберегти журнал повідомлень. Актуально, коли інформація повинна бути збережена. Це стане в нагоді, якщо загубився або зламався телефон, або необхідно перейти на інший апарат. Можливо зробити такі налаштування, щоб, наприклад, не бачили користувача в Мережі або, що повідомлення прочитані.
 4. Є опція приховування повідомлень і чатів від стороннього просматривания, економії місця в пам’яті, відправлення грошей без комісії. А також можна змінити номер без зміни існуючого облікового запису.

Переваги і можливості Вайбер

Як встановити Вайбер для / HTC  детальна інструкція та поради, версії програмиГруповий відеодзвінок у Вайбере.

При його допомозі можлива швидка зв’язок з абонентом, вчинення групових і відеодзвінків, обмін фото, відео, мультимедіа.

Крім того, вайбер підтримує різні ОС (Windows, OS, Linux і Mac) на платформах Windows, Android, BlackBerry, Bada і Symbian.

Відгуки

Користувачі активно залишають свої коментарі, завдяки чому розробники постійно модифікують проект, роблячи його все краще і краще.

Враховуючи зауваження, що залишаються абонентами, інженери-програмісти досягли відмінної якості зв’язку. Утиліта стала економно витрачати заряд батареї і розумно споживати трафік.

Невдоволення користувачів виражається у відсутності відеозв’язку і неможливості відправлення будь-яких документів. Є надія, що і ці питання розробники врахують в наступних версіях. Програма постійно вдосконалюється, а кількість користувачів зростає.

Майже кожен власник тайванського пристрою встановлює вайбер на телефон HTC і спілкується з друзями, колегами та рідними за допомогою такого корисного месенджера.

Моя довідка - Корисні поради