Як вийти з Viber на комп’ютері

Якщо ви заходите в Viber з чужого комп’ютера, не забувайте відключати свій обліковий запис, щоб після вас туди ніхто не проник. Багато сидять в месенджері з робочого або громадського ПК, а по завершенню роботи не знають, як вийти з Viber на комп’ютері, щоб ніхто не зміг отримати доступ до вашої листування і особистих даних. Сьогодні ми про це і поговоримо. Процедура досить проста, треба лише знати, які кнопки натискати.

Обмеження доступу до свого облікового запису

Якщо комп’ютером з встановленим месенджером користуєтеся тільки ви, закрити його можна простим натисканням на хрестик у правому верхньому куті. Але тоді програма продовжить роботу у фоновому режимі, споживаючи ресурси системи, хоч і не дуже великі.

Щоб повністю закрити вайбер на комп’ютері, знайдіть його іконку на панелі завдань (саме маленьку іконку в треї, а не значок відкритого вікна) і натисніть на неї правою клавішею миші.

Після цього виберіть в меню вкладку «Вихід».

Як вийти з Viber на компютері

Якщо ви користуєтеся комп’ютером, до якого є доступ ще у кого-то, то для виходу з вайбера вам потрібно деактивувати свій обліковий запис:

  • Відкрийте Viber.
  • Серед вкладки вгорі виберіть «Інструменти».
  • Відкриється нове меню, де потрібно натиснути на «Параметри».

Як вийти з Viber на компютері

  • З’являться налаштування месенджера. Тут виберіть вкладку «Конфіденційність».
  • Всередині ви побачите велику кнопку «Вимкнути». Тисніть на неї.

Як вийти з Viber на компютері

Пам’ятайте, що деактивація аккаунта на вторинному пристрої, в нашому випадку на комп’ютері, не означає його видалення. Ви лише відключаєте свою учетку на конкретному пристрої, щоб ніхто не зміг у неї увійти.

На своєму основному пристрої та інших додаткових, ви як і раніше зможете користуватися вайбером як ні в чому не бувало.

Читайте також:
Як заблокувати контакт в Viber: на Андроїд, Айфон, комп'ютері, планшеті? Як розблокувати абонента Вайбер?

Також вийти з усіх вторинних пристроїв ви можете прямо з телефону, на якому встановлений Viber, тобто з основного. У тому ж розділі «Конфіденційність» в налаштуваннях можна відключити всі сеанси, що проходять в даний момент, крім того, у якому ви перебуваєте.

Сховатися від інших користувачів

Якщо вам знадобилося вийти з вайбера на комп’ютері просто тому, що ви не хочете, щоб хтось бачив, що ви онлайн, можна скористатися однією хитрістю. У тих же налаштуваннях можна поставити статус «Поза мережею».

Як вийти з Viber на компютері

Активувавши цей параметр, ви можете не виходити з месенджера, а всі користувачі будуть думати, що ви не онлайн. Однак при цьому ніхто не зможе додзвонитися і навіть написати повідомлення. Всі надіслані вам в цей час меседжі будуть отримані лише після того, як ви знову поставите статус «В мережі».

Це відмінний спосіб захистити себе від зайвої уваги на час роботи або відпочинку без вайбера. Месенджер дає вам можливість повністю відсторонитися від усіх в будь-який момент, коли вам це потрібно, не вдаючись до постійної активації/деактивації облікового запису.

Моя довідка - Корисні поради