Як вийти з вайбера (viber) на комп’ютері з облікового запису

Як вийти з вайбера (viber) на компютері з облікового записуВихід з аккаунта в Вайбере.

У користувачів програми Вайбер на комп’ютері періодично виникає необхідність вийти з облікового запису, при цьому не виключаючи ПК. Причини, що викликали таку потребу, можуть бути різними.

Отже, потрібно засвоїти елементарні правила для виходу з месенджера.

Нижче перераховані чотири способи дезактивації:

 1. Деінсталяція програми разом з файлами.
 2. Використання кнопки «Вихід».
 3. Деактивація месенджера.
 4. Відключення облікового запису Вайбер на ПК або ноутбуці через свій телефон.

Деінсталяція програми разом з файлами

Такий спосіб передбачає безповоротну деінсталяцію Вайбера разом з усією інформацією. Через Windows 7; 8; 8,1 увійдіть в «Панель управління» / «Програми та компоненти». Для Windows 10: «Панель управління» / «Установка і видалення програм». Виберіть потрібний додаток і позбудьтеся від нього, клацнувши по напису «Видалити» навпроти програми (для всіх версій Віндовс однаково).

Якщо Вибер був встановлений на ПК за допомогою BlueStacks, тоді і емулятор потрібно видаляти таким же способом.

Щоб зареєструватися заново, доведеться зайти в інтернет і завантажити дистрибутив Viber або BlueStacks, а потім встановити і створити свій профіль, починаючи спілкування з чистого аркуша. Цей варіант пріменятеся вкрай рідко, наприклад, при вірусних атаках на комп’ютер користувача.

Використання кнопки «Вихід»

Щоб вийти з Вибера на комп’ютері, можна клікнути по червоному хрестику вгорі з правого боку відкритого вікна. Але це дія просто згорне програму в трей, а повідомлення про дзвінки, текстові повідомлення все одно будуть приходити, відволікаючи вас від роботи.

Для того, щоб Вайбер не працював навіть у фоновому режимі, потрібно вийти з Viber аккаунта, клікнувши правою кнопкою миші по будь-якому нижньому куті. Відкриється вікно, де внизу знаходиться пункт меню «Вихід» – натисніть цю напис.

Читайте також:
Як поміняти фото в Вайбере: способи, як можна змінити фотографію в месенджері і встановити аватарку на телефоні і комп'ютері

Для закриття емулятора клікніть по хрестику нагорі або правою клавішею миші по ярлику на панелі швидкого запуску, натиснувши «Вихід» у спливаючому вікні. З’явиться маленьке віконце «Закрити BlueStacks» – виберіть «Так».

Деактивація месенджера

Як вийти з вайбера (viber) на компютері з облікового записуДеактивація облікового запису в Вайбере.

Ще один спосіб виходу з програми на комп’ютері (ноутбуці) з Windows, linux, Mac OS – це блокування облікового запису.

У вікні месенджера виконайте наступні дії:

 1. Увійдіть в пункт меню «Інструменти» або скористайтеся значок шестерінки, розташованому вгорі з правого боку («Tools»).
 2. Відкриється вікно, де потрібно знайти «Параметри» («Settings») і відкрити їх.
 3. Пройдіть в розділ «Обліковий запис» («Account»).
 4. Тут клікніть по напису «Деактивувати» («Deactivate Viber»).

Якщо ви хочете вийти з Viber, але вас не влаштовує англійська версія, то в меню «Tools» можна вибрати «Change Language» (змінити мову). Серед списку мов виберіть «російський», перезавантажте програму для перекладу інтерфейсу. Також оновлення та зміна параметрів спрацьовує при перезавантаженні ОС, якщо включений автозапуск, і на додатку регулярно проводиться автооновлення.

Відключення облікового запису на ПК або ноутбуці через телефон

Врахуйте, що домінуючою є саме мобільна версія месенджера, тому її тимчасове відключення означає автоматичний вихід на всіх пристроях.

Якщо є необхідність дистанційно відключати Viber на своєму комп’ютері через віддалений доступ, то для цього використовують телефон. Головне, щоб була синхронізація пристроїв.

Для виходу з месенджера виконайте наступні дії:

 1. Увійдіть на комп’ютері в додаток Вайбер і відкрийте пункт «Налаштування» («Tools»).
 2. На сторінці, що відкриється, виберіть рядок «Комп’ютери та планшети» («Computers and tablets»).
 3. Клікніть по кнопці «Деактивувати» («Deactivate»).

Цей спосіб хороший при підозрі користувача, що за ним стежать. Або коли людина заходила в програму чужого комп’ютера.

Вихід з месенджера Viber іноді вкрай необхідний, так як потрібно зосередити максимум уваги на чому-небудь іншому. Можна було б поміняти свій статус присутності в мережі, щоб інші користувачі вас не бачили. Але в такому випадку ви все одно залишитеся на зв’язку. Так що найкраще в цій ситуації вийти з Viber – так проблема буде вирішена.

Читайте також:
Месенджери: що це в мобільному телефоні, створення спільноти і вибір ави для бесіди

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради