Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і комп’ютера

Якщо людині не подобається паблік, у нього рано чи пізно постає питання — як вийти з групи Вайбере. Відзначимо, що алгоритм дій індивідуальний для телефонів (на Android, iOS) і комп’ютерів. Якщо мати точну інструкцію, відписатися від спільноти не складе праці. В іншому потрібно тільки дві складові — будь-який пристрій з додатком та підключення до Мережі.

Як вийти з групи у Вайбере за допомогою телефону

Найпростіший спосіб — видалити себе з групи в Вайбере з допомогою смартфона. При цьому підходи для Android і iOS можуть відрізнятися.

Для Андроїд

Досвідчені користувачі виділяють два варіанти, як вийти з пабліка в Viber. Вони передбачають видалення з групи або її тимчасове відключення.

Рішення №1

За допомогою розділу Чати:

 1. Увійдіть у додаток Вайбер і перейдіть в розділ Чати.
 2. Знайдіть ім’я спільноти, з якого необхідно вийти.
 3. Довгий час тисніть на заголовок і дочекайтеся появи меню.
 4. Тисніть на кнопку Видалити чат.

Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера

При тривалому натисканні з’являється запит, який необхідний для підтвердження правильності обраної позиції. Користувачам пропонується відписатися від групи в Вайбере або відключити надходять на телефон повідомлення. В останньому випадку необхідно вибрати варіант Без звуку. Далі для включення оповіщення можна увійти в розділ Інформація про чаті (три точки праворуч) і активувати звуковий супровід.

Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера

Якщо ви вимкнули звукові сповіщення дій учасників, у запиті буде розділ Відключити на 30 днів. При виборі цього пункту можна тимчасово вийти з групи, згодом в неї повернутися (при необхідності). Для цього необхідно тривало натиснути на заголовок і дочекатися меню. Там буде два варіанти — включення або видалення. У першому випадку користувач повертається в групу, а в другому повністю видаляється з неї. Якщо обраний варіант із видаленням, заголовок чату більше не з’являється.

Читайте також:
Як відключити звук у Viber і включити назад

Рішення №2

За допомогою екрана листування:

 1. Увійдіть в листування групи в Вайбере, з якої необхідно вийти.
 2. Клікніть на три точки праворуч угорі.
 3. Виберіть розділ Інформація.
 4. Знайдіть у наведеному списку розділ Вийти і видалити.
 5. Тисніть на згадану посилання.

Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера

Як і в минулому випадку, в розпорядженні користувача кілька варіантів, у тому числі відключення сповіщень або видалення.

А що робити, якщо ви хочете повністю видалити групу в Вайбере? Для цього потрібно бути адміністратором, інакше нічого не вийде.

iOS

Тепер розглянемо питання, як вийти з групи у Вайбере, якщо під рукою Айфон. Як і у випадку з Android, для досягнення мети необхідно кілька натискань по екрану. При цьому в розпорядженні учасників два шляхи.

Рішення №1

За допомогою розділу Чати:

 1. Увійдіть у Вайбер з Айфона.
 2. Натисніть на посилання Чати, якщо відкритою буде інша посилання.
 3. Знайдіть назва цікавої бесіди, з якої потрібно вийти.
 4. Для переходу до потрібної опції перемістіть заголовок в ліву сторону.
 5. Тисніть Видалити (червона кнопка з хрестиком).

Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера

Далі система пропонує кілька шляхів, як залишити групу в Вайбере. Можна не видаляється повністю, а вибрати посилання Без звуку. У такому разі учасник залишається в чаті, але не отримує звукових повідомлень про додавання нових повідомлень. При виборі цього режиму можна відключити групу в Вайбере на 30 днів. Для цього змістіть заголовок пабліка в ліву сторону, потім виберіть видалити, а після цього Відключити на 30 днів.

З цього моменту Viber не відправляє інформацію про повідомлення в паблике. При бажанні можна повернутися до спілкування в будь-який момент. Для цього натисніть на групу та виберіть Увімкнути. Далі активуйте звукове сповіщення шляхом переміщення повзунка праворуч.

Якщо ви вирішили остаточно вийти з групи у Вайбере на Айфоне, клікніть на посилання Вийти і видалити. Цих дій достатньо, щоб покинути спільноту і прибрати його зі списку доступних чатів.

Читайте також:
Як видалити акаунт Вайбер: способи видалення облікового запису мобильногоустройства і комп'ютера

Рішення №2

Другий метод — вирішити завдання через Екран листування. Алгоритм дій:

 1. Увійдіть в чат і клацніть по заголовку.
 2. Натисніть на назву бесіди у верхній частині дисплея.
 3. Перегорніть список опцій в самий низ і натисніть Вийти і видалити.
 4. Виберіть один з пунктів меню, якій відображається у нижній частині дисплея Айфона.

Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера

Далі вирішуйте, який з розглянутих варіантів підходить вам більше всього. Алгоритм дій тут такий же.

Як вийти з групи у Вайбере на ПК

Якщо під рукою немає смартфону, вихід з групи доступний з допомогою комп’ютера на ОС Windows. Відомо, що програма на ПК повністю автономно, а при бажанні можна відписатися від спільноти або відмовитися від отримання повідомлень. Розглянемо, як це зробити більш докладно.

Рішення №1

Перший метод вийти з групи — скористатися меню чату Вайбера. Алгоритм дій такий:

 1. Увійдіть в месенджер на комп’ютері і знайдіть у переліку з лівої сторони назва групи, з якою ви плануєте вийти.
 2. Тисніть по назві правою кнопкою мишки.
 3. У переліку, що з’явився виберіть розділ Вийти і видалити.

Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера

При виборі цього шляху учасник повністю припиняє участь після натискання на кнопку. Якщо ви ще не прийняли остаточне рішення, краще вибрати розділ «Без звуку». Надалі, якщо ви вже вимкнули звукове інформування, але хочете видалити оповіщення від групи Вайбера, ще раз клікніть по назві спільноти правою кнопкою мишки. Система видає два рішення — Вийти і видалити або Не турбувати 30 днів. Другий варіант дозволяє зберегтися в групі, але уникнути отримання будь-яких повідомлень.

Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера

Щоб повернути співтовариство в первісний стан, досить двічі натиснути на меню і натиснути правою кнопкою миші по назві чату. Після першого кліка потрібно буде включити повідомлення, а після повторного — включити звук.

Читайте також:
Як подивитися номер телефону співрозмовника в Viber? Як дізнатися свій номер Вайбере?

Рішення №2

Розглянемо ще один спосіб, як вийти з групи Viber через ПК. Тут необхідно використовувати меню Подробиці. Алгоритм такий:

 1. Натисніть на значок «i», який знаходиться біля назви чату, коли ви відкриєте його.
 2. Перегорніть запропонований перелік, який з’явиться з правого боку.
 3. Натисніть на посилання Вийти і видалити.
 4. Підтвердіть запропонований запит, натиснувши аналогічну кнопку.

Як вийти з групи у Вайбере: прості способи для телефону і компютера

Цих дій достатньо, щоб повністю відмовитися від групового співтовариства. Як варіант, можна відключити звуковий інформування за принципом, який розглянуто вище.

Підсумки

Знаючи, як вийти з групи у Вайбере, можна сміливо додавати в різні спільноти і вивчати їх. Якщо тема не зацікавила, просто вийдіть і спробуйте інший варіант. При цьому управління однаково зручно, як з телефону на Android або iOS, так і з комп’ютера. Рішення про спосіб управління приймає власник облікового запису.

Моя довідка - Корисні поради