Як вийти з групи у Вайбере: інструкція, як виходити з групового чату, залишати співтовариство і відписуватись від пабліка

Спілкування все більше йде у всесвітню мережу. Месенджери підхопили прапор форумів і соцмереж. Люди спілкуються, об’єднуються за інтересами, читають новини компаній і знаменитостей, використовуючи свій обліковий запис у додатку Viber.

Але «ніщо не вічне під місяцем». Змінюються смаки, звички, рвуться одні зв’язку і виникають нові. Якщо ви хочете припинити свою участь у групі, але не знаєте, як це зробити – скористайтеся порадами з нашої статті.

Як покинути групу в Вайбере

З часом коло спілкування з однодумцями може стати неактуальним. Ви вважаєте за краще не помічати повідомлення, не реагуєте на їх звук або вимикаєте його, не берете участь у бесідах. Список таких діалогів розростається, займаючи значи-тільну частина і ускладнюючи пошук інших чатів. Вирішується ця проблема виходом з об’єднання, втратило свою важливість.

Самостійно

Будь-який клієнт може сам вийти з групи у Вайбере, особливо якщо він є її автором.

Як вийти з групи у Вайбере: інструкція, як виходити з групового чату, залишати співтовариство і відписуватись від паблікаВихід з чату.

Для цього слід:

 1. Запустити додаток.
 2. Перейти в цікаву листування.
 3. Відкрити бічне меню, втерши екран вліво. Інший спосіб – натиснути на три точки праворуч у верхньому куті, а потім на «Інформація».
 4. Перегорнути вікно вниз.
 5. Тапнути «Вийти і видалити». Система видасть попередження з варіантами для подальшого вибору.
 6. Підтвердити намір, натиснувши ще раз те ж поєднання.

Так ви залишите групу, і вона зникне з переліку ваших бесід.

З допомогою адміністратора

Цей спосіб передбачає найменшу кількість самостійних дій. Коли права на управління знаходяться тільки у адміністратора, і ніхто крім нього не може додавати або видаляти учасників, вийти з ком’юніті самому не вийде.

Серед учасників знайдіть контакт адміна та напишіть йому повідомлення з проханням виключити з їх числа. Дочекайтеся відповіді. Коли прохання буде задоволено, співтовариство зникне з головної сторінки.

Цей варіант підійде і для зелених новачків, які не розбираються в функціях.

Відключення облікового запису

Цей крок відключає додаток на всіх ваших пристроях і стирає дані, включаючи листування, збережені файли, історію дзвінків і покупок. Якщо створювалася резервна копія повідомлень, її видаляють вручну з місця зберігання.

Щоб запустити цей функціонал на смартфоні:

 • перейдіть на головний екран;
 • з розділу «Ще» перейдіть в свій профіль;
 • натисніть «Налаштування», потім – «Обліковий запис»;
 • знайдіть у списку «Відключити обліковий запис», тапніте і ознайомтеся з інформацією від системи;
 • знизу до запропонованих полях самостійно виберіть країну, якщо вона не визначилася, і напишіть номер телефону, натисніть «Відключити обліковий запис».
Читайте також:
Як поставити фото для Вайбера на заставку - покрокова інструкція

У підсумку ви отримаєте порожній запис, який залишається активним протягом декількох місяців.

Детальна інструкція видно на відео:

Важливо: після того, як видалити акаунт вайбер, відновити листування буде неможливо. Єдиний вихід – зберегти їх окремо без підключення до облікового запису.

Як вийти з групового чату

Є типи листувань, які можуть зжити себе з часом:

 • спілкування батьків дошкільнят і учнів, самих учнів або студентів;
 • ділові розмови;
 • групи, створені за інтересами або для обговорення майбутнього заходу і подібні.

Від них, що висять мертвим вантажем або просто займають місце для галочки, можна позбутися за кілька кроків.

На телефоні з Андроїдом

Для девайсів на базі Android (Самсунг, Ленів, Ксиоми) є кілька варіантів залишити чат. Найбільш ефективний: скористатися контекстним меню, не залишаючи головну сторінку месенджера. Інший підходить для тих, хто орієнтується в інформаційній вкладці. Нижче описані обидва методу.

Через меню «Чати»

Як вийти з групи у Вайбере: інструкція, як виходити з групового чату, залишати співтовариство і відписуватись від паблікаВихід із загального чату.

Цей параметр групує всі створені діалоги в один список.

Щоб вийти з групи у Вайбере, необхідно:

 1. На головному екрані натиснути «Чати», якщо вкладка не відкрилася автоматично.
 2. Знайти через рядок пошуку або гортанням вниз потрібну групу.
 3. Тривалим утриманням на назві викликати меню дій, вибрати пункт «Видалити чат».
 4. Підтвердити запит.

Група видаляється з вкладки з розмовами.

Через екран листування

Для цього варіанту необхідно перейти в чат, з якого ви хочете піти. Далі рухом справа наліво відкрийте бічне меню, перейдіть до самого низу.

Знайдіть опцію «Вийти і видалити». Тапніте по ній, у повідомленні від сервісу ще раз виберіть підтвердження на видалення.

До речі! Перш ніж остаточно відмовитися від участі в колективній бесіді, можна «забути» про неї на 30 днів. Цей параметр знаходиться передостаннім в інформаційному меню. Він переміщує чат в нижню частину списку, фактично роблячи його непомітним, і відключає всі повідомлення на вказаний термін.

На Айфоне

Конфігурація мобільної версії для iOS практично не відрізняється від аналогічної на Android-платформі. Задіюються ті ж механізми для виходу з груп – меню дій і екран листування.

Через меню «Чати»

З Айфона можна так само просто вийти з чату Вайбер, як і у Android-версії:

 1. Запустіть програму, в розширеному розділі відшукайте удаляемую листування.
 2. Утримуйте палець на назві до зміни підсвічування.
 3. Розгорнувся праворуч список буде містити іконку «Видалити».
 4. Натискаємо значок і вибираємо «Вийти і видалити».
Читайте також:
Шифрування повідомлень в Viber

Зверніть увагу, що і на iPhone можна деактивувати чат, відключивши звук повідомлень і перевівши його в нижню частину діалогів.

Через екран листування

Увімкніть повідомлень, зайдіть у потрібний діалог. Свайпните екран вліво або торкніться трьох вертикальних точок вгорі праворуч, а потім пункту «Інформація». Так ви відкриєте перелік функцій. Обстеживши його вниз, дійдіть до опції видалення. Тапніте її і ще раз підтвердить свій намір.

На персональному комп’ютері

Десктопна версія має порівнянний мобільному функціонал, тобто на ПК можна прибирати такі розмови і угруповання.

Як вийти з групи у Вайбере: інструкція, як виходити з групового чату, залишати співтовариство і відписуватись від паблікаВихід з групи на комп’ютері.

Меню чату

 1. Включаємо програму на комп’ютері. Ліворуч знаходяться всі створені за час спілкування діалоги.
 2. Вибираємо потрібний об’єкт, клікаєм по його заголовку правою кнопкою миші, зі списку дій натискаємо пункт «Вийти і видалити».
 3. Завершальний крок – підтвердження запиту.
 4. В останніх версіях з’явилася нова опція. У списку розмов наведіть курсор на назву, зліва система виведе віконце, де стовпчиком розташовуються три іконки. Натискання на значок корзини аналогічно кроку виходу і видалення.

Меню «Подробиці»

Ще один варіант вийти з розмов у Вайбере – використовувати опцію «Подробиці». Вона видно тільки при розгортанні діалогу на екрані. Розміщена в правому куті (символ кола з латинською літерою «i» всередині).

Клацнувши мишкою, відкрийте бічне меню і прокрутивши до кінця, знайдіть потрібний рядок і у спливаючому вікні повторно натисніть на дію.

Детальна інструкція видно на відео:

Як вийти з секретного чату

Секретний чат – діалог із зникаючим повідомленнями, які можна побачити протягом певного співрозмовником часу. На аватарі чату розташовується іконка з замочком. Управління збігається з такими ж функціями звичайного діалогу.

Можна скористатися двома способами.

 1. Застосуйте опцію з інформаційної вкладки. Для цього увійдіть в листування, зробіть свайп ” вліво і промотати вниз до слів «Видалити чат», наступним кроком виберіть цей пункт і у спливаючому вікні, натисніть аналогічну кнопку.
 2. У діалогах знайдіть шуканий чат, викличте довгим натисканням меню дій, потім тапніте «Видалити».

Як вийти з групи у Вайбере: інструкція, як виходити з групового чату, залишати співтовариство і відписуватись від паблікаВихід з прихованого чату.

Прихований чат – бесіда, зашифрована PIN-кодом. Щоб вийти з неї, в пошуковому рядку головного екрану вводиться пін, і відкривається потрібний діалог.

Запустивши інформаційне меню через крапки верхнього правого кута, треба прокрутити до пункту видалення, потім підтвердити крок.

Для відображення розмови через його бічне меню шукаємо і натискаємо рядок «Зробити чат видимим». Після того як з’явиться діалог в листі листувань, інші дії з ним виробляються так само, як для видалення секретного чату.

Вихід із спільноти

Розробники надали можливість додавати в публічні чати величезну кількість учасників, ці об’єднання стали дуже популярними. Багато їх опції збігаються з груповими, тому вийти зі спільноти в Вайбере не складе ніякої складності.

Читайте також:
Як вийти з Вайбера на телефоні: як закривати месенджер і виходити з програми на айфоне, пристрої з андроїдом і на ПК

Зі смартфона

Знадобиться запустити «Чати», знайти ком’юніті в стрічці або через рядок пошуку. Тривалим утриманням запустіть контекстне меню. Пункт «Видалити» відкриє діалогове вікно для вибору потрібного кроку або його скасування.

Якщо опція видалення в списку дій відсутня, спробуйте інший спосіб. Відкрийте спільнота, потім його бічне меню – рухом вліво (або перейдіть через три точки вгорі праворуч – «Інформація»). Спустіться вниз, натисніть «Вийти і видалити» і припиніть свою участь в об’єднанні.

З комп’ютера

 1. Запустіть десктопну версію.
 2. В лівій частині екрана, де згруповані бесіди, клацніть по назві співтовариства. В розкрився чаті, праворуч від його імені знайдіть круглу іконку з буквою «i». Це опція «Подробиці», яка при натисканні розгортає інформацію з даними, налаштувань і можливістю покинути об’єднання. Потрібна функція буде розташовуватися останньої.
 3. Піти з групи дозволяється за допомогою вкладки «Бесіда». Клікніть на вибраний обліковий запис, потім вгорі на названу опцію. З випали пунктів виберіть пункт «Вийти і видалити».

Вихід з пабліка

Як вийти з групи у Вайбере: інструкція, як виходити з групового чату, залишати співтовариство і відписуватись від паблікаВихід з пабліка в Вайбере.

Публічні акаунти були створені для розкрутки компаній, брендів і знаменитостей.

З чатів можна дізнаватися останні новини по темі, брати участь в опитуваннях і оцінювати інформацію, що надходить.

Ком’юніті, на які ви підписалися, відображаються при переході зі сторінки профілю за посиланням «Паблік-акаунти».

Для смартфонів:

 1. Виберіть зі списку публічний чат, який хочете залишити.
 2. Довгий тап на назві викличе на верхній рядок екрана різні іконки. «Кошик» миттєво видалить з’єднання з облікового запису.

Другий метод набагато складніше.

 1. Відкрийте паблік і натисканням на круглий значок «i» викличте меню профілю
 2. Торкніться вертикального троеточия верхнього правого кута.
 3. Із запропонованих варіантів знадобиться «Припинити читати». Його вибір відписує вас від чату.

Якщо в діалогах є бесіди з чат-ботами або адміністраторами пабліка, то видалити їх можна через інформаційну вкладку, виберіть пункт «Видалити і відписатися».

На ПК-платформі паблики теж доступні. Щоб перестати їх читати, клікніть на горизонтальне крапки лівій частині екрана. Перейдіть до профілю, а потім натисніть «Паблік-акаунти».

Серед виведених результатів відшукайте потрібний об’єкт, наведіть курсор на заголовок і клацніть правою кнопкою миші. Клік на кнопці контекстної «Відписатися», і ви більше не підписані на сам чат і його новини.

Вийти з групового чату легко на будь-якому пристрої. На мобільних платформах клієнта-програми допоможе меню дій, яке викликається довгим натисканням на імені співтовариства, або інформаційний розділ групи. У комп’ютерній версії Вибера використовується схоже контекстне меню.

Моя довідка - Корисні поради