Як відправити відео з ВК в Вайбер

Як відправити відео з ВК в Вайбер

Величезна кількість користувачів з країн СНД і не тільки зареєстровані і Вконтакті, і в Viber. І буває так, що ви хочете поділитися чимось з цієї соціальної мережі зі своїм другом, у якого немає там аккаунта, але є в вайбере. Зробити це нескладно. Сьогодні ви дізнаєтеся, як відправити відео з ВК в Вайбер.

Як відправити відео з контакту в вайбер?

Є кілька простих способів, як відправити відео з контакту в вайбер. На жаль, в даний момент не існує прямий синхронізації між цими двома ресурсами, тому доведеться, як кажуть, йти в обхід. Але це також дуже просто.

Перший спосіб:

Як відправити відео з ВК в Вайбер

  • Відкрийте сторінку ВК з потрібним вам відеороликом.
  • З адресного рядка скопіювати адресу відео.
  • Зайдіть в Viber, вставити посилання в поле вводу і натисніть кнопку «Відправити».

Другий спосіб:

Якщо ви хочете зберегти відео у себе в телефоні і поділитися ним в вайбере, скачайте його, а потім відправте.

Як відправити відео з ВК в Вайбер

Для цього відкрийте месенджер і в потрібному чаті натисніть на іконку галереї. Тут ви побачите все відео і фотографії, збережені на вашому пристрої. Просто виберіть потрібне і натисніть «Відправити».

Пам’ятайте про те, що розмір відправляється відеоролика не може бути більше 200 МБ. Інакше месенджер видасть помилку і відмовиться відправляти файл. Щоб дізнатися точний розмір відео, зайдіть в його властивості.

Третій спосіб:

Якщо ви все ж хочете передати великий файл через вайбер, зробити це можна завантаживши його на хмару, а потім відправивши посилання співрозмовнику. Тоді він без проблем зможе зайти і завантажити його в будь-який момент. Можна використовувати Яндекс або Гугл диск, а також OneDrive, DropBox і інші хмарні сервіси.

Читайте також:
Аватарка для "Вайбера": як вибрати і завантажити безкоштовно для профілю дівчата і жінки

Як відправити відео з ВК в Вайбер

Четвертий спосіб:

Якщо відео з ВК є на YouTube, ви можете поділитися ним прямо в вайбере. Для цього знайдіть потрібне відео на цьому хостингу: по назві або прямого переходу через Вконтакте. Далі натисніть кнопку «Поділитися», виберіть значок вайбера, а потім потрібний контакт. Готове.

Відправити відео з ВК в вайбер досить легко. Варто лише пам’ятати про те, що, якщо ви ділитеся не посиланням, а готовим відеофайлом, його розмір не повинен перевищувати 200 МБ.

Моя довідка - Корисні поради