Як відправити відео великого розміру в Вайбере і обійти обмеження

Як відправити відео великого розміру в Вайбере, якщо розробник встановив обмеження? Варіанти обходу є завжди – ми навчимо вас декільком хитрощів, які дозволять досягти бажаного результату швидко і красиво!

Ютуб

Відмінні новини – відправити довге відео в Вайбере через телефон можна! Доведеться трохи схитрувати з файлами великого розміру, але ми обійдемо встановлені обмеження і зможемо поділитися з друзями або рідними цікавими і змістовними кліпами.

Спочатку кілька слів про обмеження. Розробники дозволили користувачам ділитися відеороликами, чия тривалість не перевищує трьох хвилин (приблизний розмір – до 200 Мб). Цю стіну можна зламати, скориставшись доступними способами!

Пора поговорити про те, як відправити відео більше 180 секунд в Вайбере – починаємо з Ютуба. Це прекрасний сервіс з величезною колекцією кліпів, а ще ви можете завантажити власний ролик! Робимо наступне:

 • Увійдіть в месенджер і відкрийте діалог з потрібною людиною;
 • На нижній панелі натисніть на іконку «GIF»;

Як відправити відео великого розміру в Вайбере і обійти обмеження

 • Завантажиться список доступних додатків – знайдіть у списку Ютуб і клікніть (піктограма буде перенесений в панель «Нещодавні» для швидкого доступу).

Як відправити відео великого розміру в Вайбере і обійти обмеження Як відправити відео великого розміру в Вайбере і обійти обмеження

Перед вами величезний вибір – можна відправити велику відео в Вайбере! Ви можете вибрати одну з наступних вкладок:

 • Популярний. Скидайте одному ролик з розділу найбільш переглядаються;
 • Пошук. Вбийте назва кліпу і підберіть відповідний результат видачі;
 • Мої відео. Авторизуйтесь за допомогою логіна і пароля, щоб отримати доступ до завантажених роликах.

Достатньо просто натиснути на кнопку «SEND» навпроти файлу великого розміру, щоб скинути його співрозмовника. Кліп буде програватися в додатку в окремому вікні.

Є і другий відповідь на питання, як через Вайбер відправити відео великого розміру з Ютуба. Можна відмовитися від вбудованого сервісу і скористатися класичним методом:

 • Відкрийте Ютуб і знайдіть потрібний ролик – ви можете завантажити власний контент або підібрати через пошуковий рядок;
 • Натисніть на три точки і виберіть «Поділитися» або ж натисніть по стрілочці на відео;
 • Виберіть потрібний месенджер і кому надіслати ролик.

Як відправити відео великого розміру в Вайбере і обійти обмеження Як відправити відео великого розміру в Вайбере і обійти обмеження

Ви прекрасні і змогли розібратися, як завантажити відео в Вайбер більшою ємністю за кілька секунд – розмір не перешкода.

Хмарне сховище

Найпростіший спосіб відправити велику відео з Вайберу – скористатися можливостями хмарного сховища. Вибирайте будь-який сервіс, на свій смак – уважно вивчіть надаються опції і зареєструйтеся! Всі популярні сервіси – Dropbox, Google Диск, Хмара Mail.ru або Яндекс.Диск пропонують користувачам деяку кількість гігабайт безкоштовно – чому б цим не скористатися.

Ви вже зареєструвалися? Тепер скористайтеся кнопкою завантаження і перенесіть ролик потрібного розміру в сховищі:

 • Відкрийте месенджер;
 • Знайдіть потрібний діалог (або користувача в списку контактів);
 • Поверніться до сховища і натисніть на значок дозволу доступу, щоб скопіювати посилання;
 • Вставте скопійоване значення в буфер обміну.

Ось і відповідь на питання, як в Вайбере скинути велику відео – користувач перейде по посиланню й одержить можливість подивитися і скачати ролик. Відмінний варіант відправити файл великого розміру!

Вам навіть не доведеться зберігати кліп постійно – як тільки співрозмовник ознайомиться з вмістом (і завантажить його собі), можна очистити хмара. Чудово!

Спеціальна програма

Додаткова можливість відправити файл великого розміру – стиснути його! Врахуйте, якість може губитися. Допоможе будь-яка програма, в назві якої є слова «Video Compressor». Пошукайте відповідний софт в магазині додатків!

Як відправити відео великого розміру в Вайбере і обійти обмеження

Відповіли на питання, як відправити довге відео в Вайбере? Насолоджуйтесь більше ніяких кордонів при обміні контентом, можна відправляти навіть довгі кліпи, які багато важать. Просто виберіть свій спосіб!

Моя довідка - Корисні поради