Як відправити файл або посилання скріншот в Вайбере

Як відправити файл або посилання скріншот в Вайбере

Viber давно перестав бути простим месенджером для обміну текстовими повідомленнями. Тепер ви можете дзвонити, відправляти голосові повідомлення, а також обмінюватися різними медіафайлами. Про те, як відправити файл або посилання скріншот в вайбере, ми з вами сьогодні і поговоримо.

Поділитися файлами з телефону, ноутбука або комп’ютера

Щоб поділитися файлами з телефону, ноутбука або комп’ютера, потрібно виконати кілька простих дій. Для кожного випадку ми підготували окрему інструкцію.

Щоб відправити файли з комп’ютера, потрібно:

  • Зайдіть в Viber і виберіть потрібну вам листування, в якій хочете поділитися файлами.
  • Далі в пам’яті комп’ютера знайдіть потрібні вам файли, виділіть їх і просто перетягніть вікно вайбера, в той рядок, де вводиться текст повідомлень. Відпустіть кнопку і файл відправиться.

Як відправити файл або посилання скріншот в Вайбере

Таким чином ви можете відправити навіть не один, а відразу декілька файлів зі свого комп’ютера. Причому не важливо, текстові файли, інші документи, зображення, музика або відео. Просто виділяйте все що хочете відправити, затискайте ліву кнопку миші на цих файлах і перетягуєте у вікно месенджера. Просто як все геніальне. Якщо потрібні вам файли лежать в різних місцях однієї папки, то виділити їх все окремо ви можете, натискаючи по них лівою кнопкою миші з затиснутою клавішею Ctrl. Затискаєте клавішу і клацаєте по всіх потрібних файлів. А потім перетягуєте.

Щоб відправити файли з телефону, існує два основних способи для різних платформ:

  • iOS – натисніть на три точки внизу екрану в діалозі Viber. Потім виберіть розділ «Відправити». З галереї вашого пристрою, виберіть потрібні файли, їх також можна надіслати кілька, і тисніть кнопку «Готово». Коли файли з’являться в листуванні, натисніть стрілочку відправити.
  • Чоловічий – аналогічно iOS натискаєте на три точки і вибираєте розділ «Відправити файл». Далі те ж саме, вибираєте потрібний файл з пам’яті телефону і відправляєте його.
Читайте також:
Як вийти (вийти) з групи в Viber

Особливості відправки файлів

Відправка файлів через Viber має деякі особливості. Ви можете ділитися багатьма файлами будь-яких форматів будь то відео, фото, музика або документи. Причому відправляти файли можна не тільки в особистих листуванні, але і групових, прихованих і публічних чатах.

Варто пам’ятати, якщо ви відправили комусь будь-який контент, це не означає, що він 100% зможе його відкрити. Для цього на пристрої вашого адресата повинна бути встановлена актуальна версія Viber, і програми, за допомогою яких він зможе працювати з надісланими вами файлами. Звичайні текстові документи та фотографії повинні відкриватися на будь-якому гаджеті без стороннього софту, а ось для читання PDF перегляду відео певного формату та іншого специфічного контенту, доведеться викачувати ЗА потрібне.

При отриманні будь-яких файлів, вони прийдуть відразу на всі ваші синхронізовані пристрою, де встановлено Viber.

Як передати скріншот

Через вайбер можна ділитися не тільки стандартними зображеннями, але і скріншотами. Як передати скріншот через вайбер? Так само, як і звичайне зображення. Інструкція описана вище. Як зробити скріншот на будь-якому пристрої:

Як відправити файл або посилання скріншот в Вайбере

  • Мобільний гаджет – одночасно натисніть кнопки збільшення гучності і блокування. Деякі пристрої на Android дозволяють зробити це вбудованими засобами системи. Посуньте шторку і пошукайте потрібну кнопку.
  • Комп’ютер – Натисніть «PrtSc» а потім перейдіть в вайбер і в полі відправки повідомлення натисніть Ctrl+V або правою клавішею миші та «Вставити». Якщо ви хочете відправити скріншот не цілого екрана, а окремої області, скористайтеся вбудованим в Windows додатком «Ножиці». Його ви легко знайдете в пошуку.

Як передати посилання

Viber дозволяє не тільки передавати файли, але і посилання. Ділитися ними в месенджері дуже просто. За тим же принципом, що і будь-яким скопійованим текстом. Як передати посилання в вайбере з комп’ютера або телефону:

  • Комп’ютер – копіюйте посилання в адресному рядку браузера або звідки завгодно ще. Виділяєте і натискаєте Ctrl+C або правою кнопкою – Копіювати. Вставляєте так само, як описано вище в інструкції для відправки скріншотів з комп’ютера.
  • Мобільний гаджет – аналогічно виділяєте посилання (натисніть і потримайте). А потім у контекстному меню вибираєте «Копіювати». Переходьте в вайбер і поле для відправки повідомлення також тиснете, трохи тримайте і в меню вибрати «Вставити». Потім відправляєте як звичайний текст.
Читайте також:
Як синхронізувати Viber на комп'ютері і телефоні? Синхронізація пристроїв: телефону, планшета, комп'ютера

Як відправити файл або посилання скріншот в Вайбере

Зверніть увагу, що максимальний розмір файлу, який можна відправити через Viber становить лише 200 МБ. Якщо ви спробуєте надіслати, наприклад, відео, яке важить більше, у вас нічого не вийде. Будь-які файли завжди можна стиснути. Скористайтеся будь-яким архіватором, з допомогою якого запакуйте ваше відео в архів, і його розмір зменшиться. Не на багато, але деколи і цього може вистачити.

Моя довідка - Корисні поради