Як відправити довге відео з Вайберу

Viber – одне з найбільш затребуваних додатків для спілкування в усьому світі. Тут ви можете обмінюватися не тільки миттєвими текстовими повідомленнями, але і різними голосовими і навіть відео. Нові функції з’являються в вайбере регулярно. Сьогодні ми поговоримо про те, як відправити довге відео з вайберу.

 Як відправити довге відео з Вайберу

Можна відправити довге відео?

Ми вже розповідали про те, як переслати відео в вайбере. А зараз розберемося, чи можна відправити довге відео? Розробниками програми виставлений ліміт на розмір файлу для завантаження. Вони не повинні перевищувати 200 МБ. Якщо думаєте, що це вкрай мало, то раніше було взагалі 10. Якщо ви спробуєте надіслати більш довге відео, отримаєте повідомлення про помилку.

Для вирішення цієї проблеми є кілька способів:

Перший

Відео форматів типу «.avi зазвичай важать дуже багато. Тому ви можете спробувати змінити формат файлу. Існує безліч сервісів для конвертації відео в інші файли, в тому числі і онлайн.

Другий

Якщо конвертація не допомагає, ви завжди можете стиснути розмір відео. Зробити це можна, помістивши його в архів, або за допомогою спеціальної програми для стиснення. Для Android і iOS такі програми теж є.

Третій

Найважчий спосіб, але все ж спосіб.

  • Завантажте своє відео на YouTube.
  • Тепер зайдіть в Viber.
  • Натисніть кнопку «Поділитися» і виберіть YouTube.
  • Далі за назвою знайдіть потрібний ролик.
  • Тисніть кнопку «Відправити».

Четвертий спосіб

Завантажте відео хмара та надішліть посилання співрозмовнику. По ній він зможе завантажити відео або подивитися його онлайн. Можна використовувати популярні сервіси як Гугл або Яндекс диск.

Читайте також:
Чому в Вайбере немає звуку при повідомленні, як його налаштувати?
Моя довідка - Корисні поради