Як відновити видалені повідомлення у Вайбере?

З приходом месенджерів в наше життя спілкування стало менше і в той же час більше. Парадокс: лаконічні повідомлення і стікери замінили нам живе спілкування і платні SMS, але в той же час з-за величезного кількість чатів деколи складно відшукати потрібну інформацію або прикріплений файл. Видаливши непотрібні повідомлення, ми раптом спохвачуються, що випадково стерли щось важливе, і шукаємо способи повернути віддалене назад.

Можливо відновити видалені повідомлення у Viber?

На жаль, повернути видалені повідомлення у Вайбере, якщо ви попередньо не зберегли їх, неможливо. Це стосується ситуацій, коли ви натиснули «Видалити у всіх». Якщо ж ви скористалися опцією «Видалити у мене», то у вашого співрозмовника у чаті збережеться повноцінний текст і прикріплені до нього фото, відео або аудіо. Якщо це був важливий документ, то ви можете просто звернутися з проханням до адресата, щоб він продублював вам вашу ж послання. Це можливо тільки за умови, що ваш друг не видалив переписку з вами або конкретно це повідомлення.

В інших умовах можливості повернення видалених повідомлень у бесідах Вайбер немає. Видаливши їх зі смартфона, ви автоматично зітрете їх з бесіди на версії для ПК. Більш того, видалені файли зникають також і з серверів програми.

Що робити, щоб мати можливість відновити повідомлення?

Найкраще робити резервні копії. Вам може здаватися це непотрібним і виснажливим, але, коли виникне така необхідність, вам не складе труднощів відновити втрачені повідомлення. Отже, як же зробити резервну копію повідомлення заздалегідь?

  • Увійдіть у додаток Viber і виберіть пункт Меню (горизонтальні смужки в лівому кутку вгорі).
Читайте також:
Як відключити збереження фото в Viber на андроїд: покрокова інструкція по відключенню автозбереження фотографій в галерею телефону

Як відновити видалені повідомлення у Вайбере?
Пункт Меню

  • Клікніть на пункт Настройки. У вікні натисніть Виклики і повідомлення.

Як відновити видалені повідомлення у Вайбере?
Пункт Налаштування

  • Далі виберіть Журнал електронних повідомлень. Тут вам потрібно натиснути на Створення файлу резервної копії. Для процесу знадобиться деякий час, залежно від кількості розмов і повідомлень в них.

Як відновити видалені повідомлення у Вайбере?
Журнал електронних повідомлень

  • Після цього вам запропонують вибрати варіант збереження: відправити себе на адресу електронної пошти, відправити кому-то тут же, в Вайбере, скачати в сховище на смартфон і інші шляхи. Вибравши спосіб, підтвердіть дії. Готово – тепер ви можете видалити будь-яке повідомлення без страху втратити його назавжди.

Як відновити видалені повідомлення у Вайбере?
Спосіб збереження

Якщо ви виберете надсилати на e-mail, то отримаєте на поштову скриньку архівовані повідомлення, які можна буде розпакувати при нагоді прочитати.

Як ще можна архівувати повідомлення у Вайбере?

Є програми, здатні архівувати ваші текстові, аудіо – і відеоповідомлення з прикріпленими файлами для подальшого перегляду (навіть при видаленні їх з месенджера). Наприклад, Backup Text for Viber, доступне для скачування на Android Google Play. Серед користувачів поширена думка, що ця програма відновлює стерті повідомлення. Насправді ж вона просто створює копію в архіві шляхом експорту даних з Вайбера. Її функціонал мало чим відрізняється від інструментарію Viber, так що ви можете скористатися внутрішніми можливостями програми, без необхідності в сторонніх сервісах Google Play.

Як відновити видалені повідомлення у Вайбере?
Backup Text for Viber

 

Моя довідка - Корисні поради