Як відновити листування в Вайбере після видалення

Не багато програм дозволяють відновити листування після видалення, але Viber – не один з них. Хоча і тут є свої труднощі.

Якими способами можна відновити листування в Вайбере

Для початку розберемося з тим, чи можна відновити листування, якщо не збереглося навіть її резервної копії. На жаль, такого зробити не можна. Навіть якщо ви будете стукати в службу підтримки, це питання не вирішиться, так як все листування зберігаються тільки у вас, і навіть у розробників немає доступу до них. Тому, якщо ви повністю видалили свої чати і попередньо ніде їх не зберегли, повернути повідомлення назад не вийде. Тому, щоб мати можливість відновлення, потрібно робити резервні копії. Для цього у вас є два варіанти.

Як відновити листування в Вайбере після видалення

Збереження листування за допомогою самого Вайбера

Viber має можливість автоматичного створення резервних копій і збереження їх у зручному вам сховище – будь то ваш пристрій, хмара або електронна пошта. Щоб налаштувати автоматичне створення резервних копій історії повідомлень, зайдіть у налаштування, виберіть повідомлення і натисніть «Журнал».

Далі просто почекайте, поки вайбер буде робити бекап, а потім виберіть, куди хочете його зберегти. Після цього ви можете повністю видалити листування з месенджера і при бажанні відновити її копії. Тільки зверніть увагу, що прийняті файли не зберігаються лише повідомлення.

Як відновити листування в Вайбере після видалення

З допомогою сторонніх додатків

У магазинах Play Market та App Store є безліч додатків, які дозволяють відновлювати листування, також створюючи бекапи. Вони були актуальні, коли вайбер сам не міг цього робити, але зараз, в принципі, не потрібні. Хоча користуватися ними не забороняється.

Читайте також:
Як видалити чат в вайбере?

Як відновити листування в Вайбере після видалення

Моя довідка - Корисні поради