Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

Після видалення програми або її перенесення СІМ-карти на інший телефон може виникнути питання, як відновити листування в Вайбере. Одне з кращих рішень — створити резервну копію, в якій зберігається спілкування з різними користувачами. Згодом збережені дані можна повернути. Але врахуйте, що навіть з резервної копії можна відновити історію спілкування в закритих чатах, файли, позначки «Подобається» і налаштування. Крім того, інформацію не вийде повернути на інших прив’язаних пристроях, наприклад, ПК або планшеті. Нижче розглянемо, як відновити листування в Вайбере на телефоні Андроїд і Айфоні. Обговоримо особливості спеціальних програм і інші альтернативні методи.

Як відновити видалені повідомлення у Вайбере з резервної копії для Android і iOS

Після установки і повторної активації Viber можна повернути листування і продовжити спілкування в колишньому режимі. Перед тим як відновити видалені повідомлення у Вайбере, переконайтеся в наявності свіжої резервної копії. Врахуйте, що інформацію можна повернути тільки на пристрої з тією ж ОС і з аналогічним телефонним номером. Наприклад, якщо ви раніше користувалися Вайбер на телефоні Андроїд, відновити переписку можна тільки на апараті з цієї ОС, де використовується колишній номер.

Андроїд

Для початку розглянемо, як відновити листування в Вайбере після видалення на Андроїд. Алгоритм дій має такий вигляд:

 • підключіться до облікового запису Google Диск;
 • увійдіть в програму;
 • виберіть посилання Відновити з резервної копії.

Можливий і інший варіант:

 • відкрийте екран Ще;
 • зайдіть у Налаштування, а після цього Обліковий запис;

Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

 • перейдіть до посилання Резервне копіювання;
 • тисніть Відновити;

Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

 • виберіть варіант Відновити зараз.

Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

Щоб відновити повідомлення у Вайбере, буде потрібно декілька хвилин. Активність оновлення залежить від швидкості з’єднання з Мережею та обсягу копіюється інформації. Якщо Вай-Фай вимкнено, програма запропонує почекати з відновленням до підключення до бездротової безлімітним мережі.

Чи можна відновити контакт в Вайбере, якщо ви випадково видалили його разом з листуванням? Існує кілька способів це виправити, але про них ми говорили в іншій статті.

Айфон

Тепер розглянемо, як відновити видалені повідомлення у Вайбере на телефонах з iOS (Айфонах). Алгоритм такий:

 1. Підключіться до «з» iCloud.
 2. Активуйте програму. Вайбер запропонує автоматичне відновлення з допомогою останньої резервної копії.
 3. Виберіть варіант Відновити зараз.
 4. Дочекайтеся завантаження необхідної інформації.

Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

Додаткові способи

Вище розглянуто алгоритм, як відновити видалений листування в Вайбере на Айфоне і Андроїд з хмари. Але доступні і інші варіанти, що вимагають додаткового розгляду.

Читайте також:
Як встановити фото в Вайбере: робимо аватар на Андроїд і Айфон

Відновлення з флешки

Буває, коли користувач зберіг інформацію на SD-карті. У такому разі відновлення здійснюється з архіву за наступним алгоритмом:

 • вставте флешку в новий телефон;
 • поставте СІМ-карту, до якої прив’язано додаток;
 • увійдіть в меню Налаштування, а після цього Резервне копіювання повідомлень;
 • тисніть на кнопку Відновлення.

Система автоматично знаходить архівні відомості на SD-карті і пропонує відновити листування з вказаного місця. Врахуйте, що такий варіант дозволяє повернути тільки текстову інформацію, а передані й отримані файли губляться. Їх відновлення можливо тільки з допомогою спеціальних програм.

Синхронізація

Одним із способів, як відновити листування в Вайбере після видалення, є синхронізація даних. Такий метод здатний замінити створення резервної копії. Принцип синхронізації у всіх випадках приблизно однаковий, а в якості другого пристрою може використовуватися ПК або планшет. Алгоритм такий:

 • поставте додаток на другий пристрій;
 • вкажіть номер телефону, до якого прив’язаний Viber;
 • дочекайтеся коду активації і введіть його на ПК (використовуйте QR-код);
 • зачекайте, поки пройде синхронізація.

Пам’ятайте, що на новому пристрої показуються тільки нові повідомлення, отримані після підключення.

З допомогою рут

Ви самі можете здогадатися, що багатьох цікавить питання, як прочитати видалені повідомлення у Вайбере. Для цього можна використовувати резервну копію і дані із спеціального файлу (при наявності прав рут). Інформація з історією листування розташований по шляху /viber/data/com.viber.voip/databases/ і називається viber_messages. Для відновлення даних достатньо скопіювати інформацію з цієї папки і перенести її в новий пристрій. Після цього можна запустити Вайбер і користуватися ним в звичайному режимі.

Як відновити листування в Вайбере з допомогою спеціальних програм

Надійний метод повернути видалені повідомлення у Вайбере — використовувати одне з численних додатків. Нижче розглянемо дві програми, які отримали найбільше поширення у користувачів.

Titanium Backup

Програма Titanium Backup доступна в магазині додатків. Це надзвичайно потужний інструмент, що дозволяє робити бекап всіх програм на телефоні. З його допомогою можна відновити повідомлення у Вайбере після видалення протягом декількох хвилин. Програма має більше 25 мільйонів скачувань і поширюється більше, ніж на 30 різних мовах. Це зайвий раз говорить про її надійності.

Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

 

Для використання обов’язково мати права адміністратора. Не буде працювати без рут!

Алгоритм дій наступний:

 1. Поставте додаток.
 2. Виберіть варіант створення резервної копії всього користувацького ПЗ.
 3. У меню виберіть програми, які необхідно буде відновити.
 4. Клацніть значок праворуч вгорі і дочекайтеся збереження копії.

За замовчуванням дані зберігаються на SD-карті, яку необхідно вставити. З її допомогою найпростіше перенести дані та відновити повідомлення у Вайбере після переустановки або перепрошивки.

Для повернення листування зробіть наступне:

 • встановіть програми на новому пристрої;
 • вкажіть шлях до папки;
 • дочекайтеся завантаження інформації.
Читайте також:
Що краще: Viber або Line?

Багато хто запитує, чи можна в Viber відновити листування після видалення без установки Titanium Backup на новий пристрій. Це можливо. Для цього виконайте такі кроки:

 1. На старому пристрої увійдіть в документи SD-карти і знайдіть назву папку Titanium Backup.
 2. Відшукайте файл з назвою com.viber.voip-YYYYYYYY-YYYY.tar.gz, де Y — цифри. Особливу увагу приділіть першим символів, адже по них можна побачити день копіювання інформації.
 3. Увійдіть в архів і зайдіть в папку з файлами. Для цього потрібні рут-права і файловий менеджер.
 4. Знайдіть розділ datadatacom.viber.voipdatabases, де і зберігаються ваші папки, а саме viber_data і viber_messages.
 5. Копіюйте їх на новий пристрій.

Щоб відновити листування в Вайбере, поставте програму Viber на новому пристрої і вимкніть Інтернет. Після цього копіюйте datadatacom.viber.voipdatabases. Далі підключіться до Мережі і запустіть програму.

Backup Text for Viber

При відповіді на питання, чи можна відновити видалені повідомлення у Вайбере, експерти кажуть ствердно і рекомендують використовувати згадану програму. З її допомогою можна експортувати дані з програми і перетворювати їх в різні формати. Для користування ЗА Вайбер повинен мати версію від 3.0 і вище. Особливості софта — можливість відправки на електронну пошту, фільтр розмови, дати чи типу повідомлення. Доступний експорт в Excel, текстову версію, html і інші формати.

Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

Щоб відновити інформацію в Вайбере і подивитися віддалену листування, необхідно наявність попередньо збереженої копії. Для використання програми зробіть наступне:

 • увійдіть у додаток Viber;
 • клікніть на кнопку Меню;
 • тисніть Додаткові параметри;
 • перейдіть по розділу Налаштування;
 • тисніть на Відправити історію повідомлень по електронній пошті;
 • вкажіть Backup Text for Viber;
 • почніть відправку листів.

Програма інтуїтивно зрозуміла, тому з її користування не виникає труднощів. Залежно від ситуації можна вибрати підходящий варіант збереження повідомлень.

Особливості збереження листування

Перед тим як прочитати видалені повідомлення у Вайбере, необхідно зробити резервну копію. Така опція доступна всім користувачам смартфонів з Android і iOS. При створенні нової резервної копії старі варіанти видаляються з пам’яті. Врахуйте, що не всі повідомлення можна відновити. Повертається тільки текстова частина листування та перелік підписок на публічні акаунти. Також є можливість збереження відео та фото.

Створення резервної копії через хмару

Перед тим як подивитися видалені повідомлення у Вайбере, важливо подбати про створення резервної копії. Цей процес є індивідуальним для різних ОС.

Для Андроїд

На смартфоні Android зробіть такі кроки:

 • увійдіть в програму;
 • відкрийте Ще;
 • виберіть Налаштування, а далі Обліковий запис;
 • перейдіть до розділу Резервне копіювання;
 • тисніть на кнопку Створити копію;

Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

 • дочекайтеся виконання заданої задачі. р

Перед збереженням листування в Вайбере необхідно переконатися, що підключено до Гугл Диску. Якщо комутація відсутня, кликніть на посилання в повідомленні про Гугл Диск і виберіть «учетку», під якою необхідно зберегти СМС.

Для зручності можна задати автоматичне копіювання. В такому випадку простіше відновити листування в Вайбере, якщо це необхідно. Алгоритм такий:

 • перейдіть в розділ Ще і виберіть Установки;
 • увійдіть в Обліковий запис і виберіть Резервне копіювання;
 • клікніть Створювати резервні копії та вкажіть частоту збереження листування.
Читайте також:
Шифрування повідомлень в Viber

Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

З цього моменту Viber буде самостійно робити копії.

На iPhone

Щоб створити «сохранку» на Айфоне, зробіть такі кроки:

 • увійдіть у Вайбер, а далі в розділ Ще;
 • виберіть Настройки Облікового запису, Резервне копіювання;

Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

 • тисніть Створити зараз і дочекайтеся виконання всіх кроків програмою.

Як відновити листування в Вайбер після видалення: всі існуючі способи

Перед початком роботи переконайтеся, що Вайбер підключений до iCloud. При відсутності доступу увійдіть в Налаштування Айфон, виберіть iCloud і увімкніть його. Там знайдіть Вайбер у переліку додатків і активуйте доступ.

Для налаштування автоматичного копіювання зробіть наступне:

 • перейдіть на екран Ще, а після Установки і Обліковий запис;
 • перейдіть до Резервне копіювання і Створювати автоматично;
 • задайте необхідний період (щотижня або раз на місяць).

Додатковий метод

Як варіант, можна відправити листування на пошту або в соціальні мережі, щоб надалі швидко відновити дані. Для вирішення цієї задачі можна використовувати спеціальну програму (про це згадувалося вище).

Як відновити листування на ПК

Люди часто запитують, чи зберігається переписка в Вайбере після видалення. Це актуально в тому випадку, якщо користувач подбав про створення резервної копії. Ситуація характерна не тільки для телефонів, але і ПК. Зазначимо, що відновити історію повідомлень не вийде, а от створити текстову копію листування або замінити файл з історією чатів реально.

Вся історія для Вайбер на ПК знаходиться на диску у файлі viber.db. Вас цікавить наступний шлях — C:UsersИмя КористувачаAppDataRoamingViberPCтелефон. Щоб відновити листування, необхідно повернути зазначений файл.

Розглянемо ситуацію, коли на ПК переустановлене ОС і необхідно повернути на місце історію чатів. Для цього пройдіть такі кроки:

 1. Увійдіть у Hetman Partition Recovery і скануйте диск С на ПК.
 2. Перейдіть в зазначену вище папки на ПК.
 3. Змініть файл viber.db на відновлений (з історією чатів);
 4. Увійдіть у Viber.

Якщо необхідно перенести історію спілкування на інший ПК, просто поміняйте файл. Це найбільш простий шлях, як відновити листування на комп’ютері і зберегти важливу інформацію.

Підсумки

Тепер ви знаєте, можна прочитати видалені повідомлення у Вайбере, як правильно зробити резервну копію, а після цього відновити інформацію на смартфоні або ПК. Головне — не ігноруйте таку можливість і заздалегідь зберігайте інформацію. Якщо цього не зробити, подальше відновлення листування може виявитися неможливим.

Моя довідка - Корисні поради