Як відновити фото в Вайбері через ПК і телефон – робочі методи

При чищенні месенджера або його перевстановлення не виключено випадкове видалення фотографій. Розберемося, як відновити фото в Вайбері на телефоні і комп’ютері, як повернути знімки без використання додаткових сервісів і платних додатків.

Як відновити фотки в Вайбері

Опції, що дозволяє повернути вилучені знімки в Viber, не передбачено. Відновити можна тільки повідомлення, для цього є резервне копіювання.

Як відновити фото в Вайбері? Мессенджер за замовчуванням зберігає всі отримані фотографії в пам’яті телефону і ПК. Щоб повернути їх, потрібно перейти в відповідну папку через Провідник або галерею.

В папці з даними Viber зберігаються не тільки фотографії, але і відео. Якщо для видалення не використовувалося сторонніх сервісів, повернути фотознімки можна за кілька хвилин.

Зверніть увагу. Не використовуйте підозрілі способи відновлення на неофіційних сайтах або за допомогою сторонніх програм. Деякі портали пропонують працювати через Backup Text for Viber або Titanium Backup Pro, такі сервіси можуть бути небезпечні.

Самостійний пошук розділу з фотками

На Андроїд, айФоні і ПК, всі отримані дані автоматично зберігаються в пам’яті. Подивитися знімки можна навіть після видалення месенджера, для цього зручно користуватися Провідником.

У мессенджері на ПК дані розподіляються в кілька папок. Окремо зберігаються фотознімки і відео, в іншому розділі можна знайти файли, текстові документи.

На комп’ютері

Як відновити фото з Вайбера на комп’ютері? Для цього достатньо перейти в папку. Знайти шлях, встановлений для збереження даних можна через настройки Viber:

 1. Перейдіть в налаштування за допомогою панелі управління зверху. Як відновити фото в Вайбері через ПК і телефон  робочі методи
 2. Клацніть по розділу «Мультимедіа» .
 3. Шлях збереження медіафайлів і документів зазначено в віконці справа. Як відновити фото в Вайбері через ПК і телефон  робочі методи

Перейдіть за вказаним шляхом через «Мій комп’ютер» або «Цей комп’ютер». У відкритому розділі можна знайти раніше отримані відеозаписи, а також фото з Вайбера.

Опція автоматичного збереження фотографій і відео активована в меню за замовчуванням і не вимагає додаткової настройки.

Зверніть увагу. Якщо очищався жорсткий диск або заново операційну систему з форматуванням всіх розділів, відновити фото Viber через комп’ютер не вийде.

На телефоні

Відновити випадково видалені фотки можна і на телефоні. Інструкція підходить для пристроїв з iOS і для Android. Для роботи досить перейти в підрозділ з месенджером, знайти розділ images і скопіювати фото в потрібне місце.

Як відновити вилучені фото з Вайбера на телефоні:

 1. Відкрийте Провідник, перейдіть у внутрішню або зовнішню пам’ять (залежить від того, куди було встановлено месенджер).
 2. натисніть по папці Viber і перейдіть в Media. Як відновити фото в Вайбері через ПК і телефон  робочі методи
 3. У вікні є два розділа з відео і фото, відкрийте розділ Images, щоб знайти всі отримані раніше знімки. Як відновити фото в Вайбері через ПК і телефон  робочі методи

У такий спосіб можна знайти всі завантажені раніше файли, які зникли з Вайбера після видалення або перевстановлення.

Збережені дані можна знайти і на iPhone. Алгоритм не відрізняється, потрібно знайти папку з Вайбером і перейти в розділ з медіа.

Чи існують альтернативні методи

Відновити фото в Viber можна за допомогою спеціальних програм. Для цього доведеться завантажити їх з магазину App Store/Play Market, потім розібратися в настройках. Такі сервіси автоматично шукають папку з Viber і відображають завантажені фото.

Рада. Використовувати сторонні додатки на телефоні та ПК може бути небезпечно. Тому для пошуку фото скористайтеся інструкціями вище.

Фото немає, що робити

Якщо фотографій в папці Виберіть не виявилося, повернути їх не вийде. Перевірте дані не тільки на телефоні, але і на комп’ютері. Версія для ПК автоматично зберігає всі отримані файли, які записуються в пам’ять і не стираються навіть при повному видаленні месенджера.

Як відновити фото в Вайбері через ПК і телефон  робочі методи

Як бути якщо в Viber на комп’ютері і смартфоні фото немає? У цьому випадку скористайтеся радою: попросіть знайомого перейти в розмову і повторно переслати знімки. Так нові фотки з’являться в чаті, а також автоматично запишуться в пам’ять пристрою.

Якщо співрозмовник теж видалив знімки, повернути їх вже не вийде.

Як відновити вилучені фотографії в Вайбері? Для цього не потрібно користуватися додатковими сервісами та послугами інтернет-шахраїв. Самостійно знайдіть потрібну папку в смартфоні або ПК і скопіюйте знімки в будь-яке місце.

Моя довідка - Корисні поради