Як відкрити (увійти) прихований чат в Viber?

Як увійти в прихований чат в вайбере?

Як відкрити (увійти) прихований чат в Viber?

Багато користувачів задаються питанням, як заховати листування від надмірно цікавих людей, які мають доступ до пристрою. Viber дав таку можливість, розробивши функцію створення спеціальних прихованих чатів. Прочитати повідомлення з прихованих діалогів можливо, тільки знаючи пароль, представлений спеціальним кодом з чотирьох цифр, відомий лише власнику облікового запису.

Айфон

Щоб відкрити прихований чат і прочитати листування на пристроях iPhone, потрібно провести зверху вниз по екрану у відкритому списку чатів месенджера. Відкриється рядок пошуку. В поле потрібно ввести ім’я співрозмовника і код доступу або тільки пароль. Це відкриє прихований чат з певною людиною, або просто список діалогів, закритих цим PIN-кодом.

Як відкрити (увійти) прихований чат в Viber?

Андроїд

Користувачам Android пристроїв необхідно:

· зайти в список діалогів в месенджері Viber;

· у полі пошуку ввести чотиризначний PIN-код;

Як відкрити (увійти) прихований чат в Viber?

· відкрити потрібний прихований чат.

Комп’ютер

Як відкрити (увійти) прихований чат в Viber?

На даний момент розробники програми Viber повідомляють, що створення прихованих чатів на комп’ютері неможливо. Крім того, прочитати листування в створеному з телефону прихованому діалозі буде неможливо, так як користувач, приховавши листування на смартфоні, одночасно автоматично видаляє її з списку чатів на комп’ютері. Відкриття прихованого чату не допоможе. Зробивши діалог видимим, користувач побачить з комп’ютера тільки ту частину листування, яка була вже після відкриття діалогу.

Як відкрити прихований чат якщо забув пароль?

Як відкрити (увійти) прихований чат в Viber?

У випадку, якщо користувач забув PIN-код від прихованого чату, можна скористатися функцією скидання паролів прихованих чатів в налаштування конфіденційності месенджера. Однак такий спосіб повністю видалить приховану листування з усіма співрозмовниками.

Читайте також:
Завантажити Viber для Mac OS – Вайбер на Макбук російською мовою

Також є можливість відновити пароль за допомогою сторонніх програм, наприклад, менеджера паролів KeePass, але в такому випадку немає гарантії, що дані облікового запису (у тому числі й дані прихованих чатів) не отримають публікацію на сторонніх ресурсах.

Моя довідка - Корисні поради