Як видалити учасника з групи в Вайбере: самий простий спосіб

Активні користувачі пабликов часто запитують, як видалити учасника з групи в Вайбере, якщо необхідно відсторонити людину від загального обговорення. Зазначимо, що така можливість доступна не всім членам спільноти. Вона є тільки у адміністратора. Інші учасники не можуть видалити з групи Viber запрошеного людини або будь-якого іншого користувача. При наявності повноважень задачу можна вирішити за допомогою смартфона або ПК. Як це зробити правильно, розглянемо у статті.

Як видалити учасника з групи Вайбера через телефон

Більшість користувачів Viber користуються смартфонами для спілкування з друзями і підключення до різних спільнот. Тому спочатку розглянемо, як видалити людини з групи в Вайбере за допомогою телефону. Алгоритм дій такий:

 1. Увійдіть в додаток.
 2. Перейдіть в загальний чат, в якому необхідно видалити який-небудь контакт.
 3. Тисніть на три точки, які знаходяться праворуч угорі. Як варіант, можна провести пальцем по дисплею зліва направо.
 4. У меню виберіть розділ Інформація.
 5. Натисніть та утримуйте ім’я суб’єкта, якого необхідно прибрати в Вайбере.
 6. Тисніть на посилання Видалити з чату.
 7. Погодьтеся зі своїм дією шляхом натискання кнопки ОК.

Як видалити учасника з групи в Вайбере: самий простий спосіб Як видалити учасника з групи в Вайбере: самий простий спосіб

Якщо все зробити правильно, то видалити учасника групи в Вайбере — питання однієї хвилини. Після виконання роботи у вікні чату повинна з’явитися інформація про відсутність певної людини в паблике.

Врахуйте, якщо в співтоваристві будуть видалені всі учасники, в тому числі і ви, сам груповий чат анулюється. Тобто ви видалите групу в Вайбере.

Як прибрати учасника групи Вайбера через комп’ютер

Сьогодні багато користувачів працюють в Viber на ПК, адже так простіше набирати повідомлення і спілкуватися з друзями. У такому випадку важливо знати, як прибрати з групи в Вайбере людини, якщо його участь більше не бажано. Алгоритм дій буде мати наступний вигляд:

 1. Запустіть програму на ПК.
 2. Знайдіть цікавить чат.
 3. Клікніть на кнопку виклику меню. Вона має вигляд букви «i» і знаходиться з правого боку вгорі.
 4. Зверніться до розділу Учасники і знайдіть контакт, який потрібно очистити.
 5. Тисніть на хрестик біля імені.
 6. Переконайтеся, що в діалоговому вікні з’явилася напис про видалення певної людини.
Читайте також:
Viber не запускається на Windows 7 що робити і як виправити?

Як видалити учасника з групи в Вайбере: самий простий спосіб

Щоб Вайбере видалити контакт з групи, необхідно мати статус адміністратора. Про це вже зазначалося вище. Якщо ви творець спільноти, для рішення задачі зробіть наступне. У налаштуваннях чату тисніть на кнопку «додати мене як адміністратора». Тільки після цього відкривається доступ до зміни складу користувачів у бік зменшення.

Моя довідка - Корисні поради