Як видалити стікери в Вайбере: покрокова інструкція з видалення непотрібних стикерпаков з месенджера

Про переваги стікерів знає кожен користувач – наклейки допомагають ділитися настроєм, повідомляти про почуття відправника без зайвих слів. Однак зображення можуть застаріти, забити пам’ять телефону або ж приїстися. Тоді перед юзерами постає питання: як видалити стікери з Вайбера? Позбутися обридлих стикерпаков можна кількома способами. Розберемо кожний з них.

Можна видалити наклейки назавжди?

Як видалити стікери в Вайбере: покрокова інструкція з видалення непотрібних стикерпаков з месенджераВідключення стікерів Вайбере.

Це питання найчастіше стосується сезонних колекцій стікерів і зображень, приурочених до будь-якої події.

Розробники не передбачили повного видалення стикерпаков в Viber для користувачів платформи андроїд, але подбали про те, щоб різнокольорові мордочки можна було приховати.

Отже, «видалити» стікери в вайбере можна, відключивши їх.

Як відключити стікери?

Алгоритм для власників смартфонів на android-платформі виглядає наступним чином: відкриваємо магазин стікерів (щоб у нього потрапити, тиснемо на три смужки з написом «Ще» внизу екрану). Вибираємо «Магазин стікерів». Далі натискаємо на кнопку налаштувань (шестірня в правому верхньому куті).

Після цього перед вами відкриється список стикерпаков. Вибираємо той, який потрібно приховати, після чого знімаємо галочку поряд з його назвою. Готово, непотрібні картинки відображатися не будуть.

Схема дій для тих, хто користується вибером з комп’ютера, майже аналогічна:

1. Відкриваємо меню стікерів в будь-якому чаті.

2. Тиснемо на кнопку налаштувань (та ж шестірня).

3. Знімаємо видимість з кожного пака, який необхідно приховати. Для цього слід натиснути на піктограму (він нагадує око) набір зображень.

4. Останнім штрихом зберігаємо налаштування, клікнувши по команді «Готово».

Як видалити стікери в Вайбере: покрокова інструкція з видалення непотрібних стикерпаков з месенджераПриховуємо стікери в Вайбере.

Зазначимо, що на відміну від власників самсунгов, користувачі айфонів мають можливість видалити стікери в вайбере.

Читайте також:
"Вайбер" стане платним: чи доведеться платити за використання безкоштовного месенджера, платні і безкоштовні послуги в Viber

Робиться це, як і у випадку з андроїдом, через Магазин стікерів. Відкриваємо його, тиснемо на кнопку налаштувань, після чого натискаємо по напису «Змінити».

Перед вами відкриється список стикерпаков. В ньому вибираємо непотрібні зображення і затискаємо червоний гурток біля них. Далі тиснемо на команди «Видалити» і «Готово».

Зазначимо, що почистити зображення можна не тільки через Магазин наклейок, але і за допомогою спеціальних утиліт. Одна з таких – Clean Master. Після скачування програми заходимо в неї, знаходимо в списку додатків (відкриється автоматично) Вибер. Утиліта сповістить, що в месенджері є сміття і запитає, видаляти його. Якщо ви натиснете на кнопку згоди, то, найімовірніше, стікери зникнуть.

Видалення «системних» стікерів

Як видалити стікери в Вайбере: покрокова інструкція з видалення непотрібних стикерпаков з месенджераВидалення «системних» стікерів.

В попередній частині ми розглянули можливість видалення завантажених користувачами наклейок, а що на рахунок тих, що закладені в програму за замовчуванням?

Виявляється, можна стерти і їх, причому з будь-якого пристрою, будь то телефон, планшет або комп’ютер.

Алгоритм дій виглядає так: підключаємо смартфон до ПК або ж вводимо в файловий менеджер гаджета наступну «доріжку» – Android datacom.viber.voip files.

Перед вами відкриється набір папок. Тут не потрібно нічого відключати, просто видаляємо папку .stickers і створюємо файл з такою ж назвою. Після цієї маніпуляції в вибере залишаться тільки смайлики.

Відновлення видалених наклейок

Якщо після «знесення» заповітних картинок ви вирішите, що відправляти одні смайли занадто нудно, то видалені наклейки (крім тих, які були завантажені по акції) можна відновити. У разі видалення папки зі стікерами для повернення наклейок досить видалити файл «.stickers». Після цього системні стікери скачаются самі.

Видалили картинки з Iphone через Магазин наклейок? Не біда! Повертаємося в Магазин, тиснемо кнопку «Налаштування», прокручуємо екран вниз, де знаходимо котиків і ведмедиків. Натискаємо «Завантажити стикерпаки знову» і радіємо їх повернення.

У самсунг повернути улюблених персонажів ще простіше: проробляємо ту ж процедуру, що і у випадку приховування паків, тільки на цей раз повертаємо зняту галочку на місце. Готово!

Читайте також:
Як відновити листування в Вайбере: способи відновлення удаленныхсообщений на телефоні і комп'ютері, резервна копія

Видалити стікери, до речі, можна і повністю шляхом відновлення програму, однак у цьому випадку ви можете втратити листування та історію дзвінків. Безпечніше скористатися описаними вище способами.

Моя довідка - Корисні поради