Як видалити обліковий запис Вайбере на телефоні і комп’ютері: докладні інструкції

Не плануєте користуватися цим месенджером? Ми розповімо, як видалити обліковий запис Вайбере з телефону та комп’ютера. Також ви знайдете тут інформацію про те, що потрібно зробити заздалегідь, щоб уникнути проблем.

Видалення облікового запису в Вайбере: попередні дії

Особливу увагу на цей розділ рекомендуємо звернути тим користувачам, у яких в цьому месенджері зберігаються важливі листування. Також тут є важлива інформація для тих, у кого на облікового запису в Viber Out є грошові кошти, або підключений платний тариф.

Виконайте резервне копіювання

Відключення облікового запису увазі повне видалення даних користувача, включаючи історію листувань. Якщо ви не хочете втратити її, то, перед тим як видалити сторінку в Вайбере, попередньо слід виконати резервне копіювання повідомлень. У таблиці нижче ми пропонуємо покрокову інструкцію, як це зробити — для Android і iPhone, не забудьте оновити Вайбер, щоб інструкції збігалися.

Пристрій Як включити резервне копіювання Якщо Viber не підключений до диска Google / iCloud
Android Основний екран → Ще → Налаштування → Обліковий запис → Резервне копіювання → Створити копію. Далі чекаємо завершення передавання даних в хмарне сховище. Основний екран Viber → Ще → Налаштування → Обліковий запис → Резервне копіювання → Немає підключення Диска Google → Змінити налаштування → вибрати обліковий запис Google, в якому ви не авторизовані на цьому смартфоні → Ок → Дозволити.
iPhone Основний екран → Ще → Налаштування → Обліковий запис → Резервне копіювання → Створити зараз. Далі чекаємо завершення передавання даних на iCloud. Налаштування iPhone → iCloud → авторизуватися → включити iCloud Drive → у списку знайти Viber → увімкнути доступ до хмарного сховища.

Зверніть увагу: при необхідності, в будь-який момент після видалення облікового запису, ви зможете відновити історію листувань. Потрібно буде тільки знову підключити цей месенджер на той же номер і до того ж хмарного сховища, а потім, в розділі “Резервне копіювання”, натиснути “Відновити”.

Якщо ви користувалися Viber Out

В цьому випадку є два моменти, на які слід звернути увагу перед тим, як повністю видалити акаунт у Вайбере:

 • При видаленні запису всі ваші гроші, наявні на рахунку в Viber Out, “згорають”.* І надалі, при створенні нового облікового запису на цьому сервісі, повернути їх не вийде. Це потрібно врахувати і не поповнювати (або поповнити лише до необхідного мінімуму) рахунок, якщо ви плануєте незабаром видалити свій профіль в цьому месенджері.
 • А ось підключені в Viber Out платні тарифи збережуться. Щоб уникнути накопичення заборгованості, слід вимкнути такий тариф на свого облікового запису, перш ніж видалити акаунт Viber з телефону.

*Це відбудеться не відразу. Обліковий запис Viber Out повністю відключиться через кілька (на сайті розробника так і зазначено: “кілька”) місяців після видалення аккаунта в цьому месенджері. До цього моменту ви зможете увійти в свою учетку по посиланню.

Як видалити обліковий запис

Тепер переходимо до інструкцій, як назавжди видалити акаунт Вайбер на телефоні і комп’ютері. Строго кажучи, саме відключення профілю проводиться тільки зі смартфона або планшета (якщо месенджер встановлений на ньому як на основному пристрої. А на комп’ютері, оскільки це завжди додатковий пристрій, що ми робимо тільки деактивацію — тобто разлогиниваемся. А якщо вам потрібно видалити контакт, а не саму учетку — то вам підійде інша стаття на нашому сайті!

На телефоні

Далі буде тільки одна інструкція — вона універсальна, підійде і для Android, і для iPhone. Як видалити обліковий запис Вайбере:

 • Запускаємо програму.
 • З основного екрану тиснемо на “Ще” (правий нижній кут).

Як видалити обліковий запис Вайбере на телефоні і компютері: докладні інструкції

 • Переходимо в розділ “Налаштування”. Тут вибираємо “Обліковий запис”.

Як видалити обліковий запис Вайбере на телефоні і компютері: докладні інструкції Як видалити обліковий запис Вайбере на телефоні і компютері: докладні інструкції

 • Сама нижня рядок — “Відключити обліковий запис”. Тиснемо на неї.

Як видалити обліковий запис Вайбере на телефоні і компютері: докладні інструкції

 • Відкриється вікно з описом того, що станеться при відключенні облікового запису. Рекомендуємо уважно ознайомитися, перед тим, як видалити обліковий запис Вибере.
 • Якщо не передумали — вводимо номер для відключення і тиснемо на “Відключити обліковий запис».

Як видалити обліковий запис Вайбере на телефоні і компютері: докладні інструкції

 • Поверх екрана з’явиться маленьке біле вікно. Для завершення розпочатого у ньому виберіть “Вимкнути”.

Готове. Ви змогли видалити сторінку в Вайбере на телефоні.

На комп’ютері

А тут, як ми вже сказали, можна тільки разлогиниться — обліковий запис при цьому не постраждає і ви зможете продовжувати користуватися месенджером на смартфоні.

Як видалити акаунт Вайбер з комп’ютера:

 • Запускаємо програму.
 • Натискаємо на іконку “Шестірня” (правий верхній кут), а потім на “Налаштування”.

Як видалити обліковий запис Вайбере на телефоні і компютері: докладні інструкції

 • Перейти на вкладку “Безпека та конфіденційність”.
 • У блоці “Деактивувати Viber на комп’ютері” натиснути на “Деактивувати”.

Як видалити обліковий запис Вайбере на телефоні і компютері: докладні інструкції

 • І ще раз “Деактивувати” у вікні підтвердження.

Як видалити обліковий запис Вайбере на телефоні і компютері: докладні інструкції

Важливо! Незважаючи на те, що це всього лише вихід з облікового запису, а не його видалення, вся історія повідомлень пропаде. Але це стосується тільки комп’ютера, на якому виконуються ці дії. На смартфоні і інших пристроях ваш аккаунт і пов’язані з ним дані не постраждають.

Чи можна відновити віддалений аккаунт?

Згідно інформації, розміщеної на сайті розробника, якщо видалити акаунт Вайбер з телефону (т. е. повністю), відновити його вже не вийде. Але в цілому, якщо ви попередньо виконали резервне копіювання, а на профілі не було великої кількості куплених стикерпаков, великої біди не трапиться. На те, щоб наново внести реєстраційну інформацію, прив’язати соціальні мережі і відновити сполучення з резервної копії піде всього кілька хвилин. А список контактів оновиться автоматично, після синхронізації програми з телефонною книгою.

Сподіваємося, що керівництво “Як видалити акаунт Viber” було для вас корисним. Якщо вас цікавить інша інформація по роботі з цим месенджером, запрошуємо прогулятися по нашому сайту — тут є багато цікавого.

Моя довідка - Корисні поради