Як видалити групу в Viber?

В кожному додатку для обміну повідомленнями існує опція групових бесід, де в один і той же час здатні спілкуватися від 3 осіб і більше. Месенджер Viber теж підтримує створення груп. А ось як видалити групу в Вайбер? Є відміну від видалення чату? Дізнаємося разом.

Як видалити групу в Вайбере?

  • Видалення групи нічим не відрізняється від усунення діалогу. Для початку здійсніть запуск програми на смартфоні.
  • У вкладці Чати вам відкриється список бесід, в яких ви берете участь на даний момент. Натисніть на вибрану для видалення групову бесіду та зачекайте, поки з’явиться невелике меню.

Як видалити групу в Viber?
Caption

  • Виберіть у ньому пункт Видалити чат.

Як видалити групу в Viber?
Видалення чату

  • У вікні, що відкриється перед вами віконці месенджер попередить, що, видаляючи цей груповий чат, ви автоматично залишаєте склад групи і не зможете більше отримувати повідомлення з чату. Судячи з того, що ви бажаєте видалити бесіду, ви цього бажаєте. Тому тисніть Вийти і видалити.

Як видалити групу в Viber?
Видалення і вихід

Все – колективна бесіда видалена і надалі не потривожить вас звуком повідомлень, що приходять туди. Учасники групи побачать, що ви покинули бесіду. До речі, якщо всі члени бесіди видалять групу на своїх пристроях, то останньому з них прийде повідомлення про те, що він єдиний учасник колись групового чату.

Як видалити групу в Viber?
Учасник групи

Як видалити учасника з групи в Viber?

Виключити члена групи має право тільки адміністратор групи або сам творець бесіди. Зробіть свайп (рух по екрану справа наліво) для виклику меню. Перед вами з’явиться перелік всіх учасників групи, і серед них ви виберете того, хто буде видалено. У спливаючому меню виберіть команду Видалити з чату. Користувач, якого ви вирішили прибрати із загального чату, побачить повідомлення про ваших діях.

Читайте також:
Як видалити Viber з телефону, комп'ютера, планшета?

Як видалити групу в Viber?
Вибір учасника для видалення

 

Як видалити групу в Viber?
Видалення з чату

 

Як видалити групу в Viber?
Підтвердження видалення учасника

Стерти групу у всіх учасників неможливо: видалення колективної листування відбувається тільки на вашому пристрої.

Моя довідка - Корисні поради