Як видалити групу в Вайбере: способи видалення чату для адміністратора і учасника на телефоні і комп’ютері

Спілкування – головна перевага месенджера. Колективні чати Viber створені для листування з кількома контактами в одному вікні. Такий формат розмови робить спілкування більш зручним, дозволяє вирішувати різні завдання.

Щоб не засмічувати вікно чату такими діалогами, розглянемо способи їх видалення. Давайте розберемося, яким чином деактивувати чат на мобільному або комп’ютері.

Якщо ви творець групи

Колективна листування Viber дозволяє обговорювати питання, домовлятися про зустрічі, обмінюватися інформацією. Діалог можна зробити цікавіше, додавши до меседжів різні стікери. У будь-якої групи в додатку повинен бути керівник, він є адміністратором.

Його обов’язки – створювати повідомлення, стежити за процесом листування, додавати контакти, зовсім видаляти бесіду або окремих абонентів.

Якщо група створювалася для координації зустрічі, яка вже пройшла, є способи, що дозволяють видаляти співтовариство, використовуючи смартфон або комп’ютер. Розглянемо ці методи більш детально нижче.

Видалення з усіма учасниками

Завершивши обговорення теми, адміністратор має право закрити групова розмова. Однак додаток не володіє спеціальною кнопкою, щоб деактивувати чат.

Як видалити групу в Вайбере: способи видалення чату для адміністратора і учасника на телефоні і компютеріЯк видалити групу в Вайбере: способи видалення чату для адміністратора і учасника на телефоні і компютеріВидалення групи з усіма учасниками.

Адміну треба трохи попрацювати, виконати ряд завдань:

 • Запустіть Вайбер, клацнувши по значку месенджера.
 • Відкрийте вкладку «Чати».
 • Виберіть необхідний діалог.
 • Натисніть кнопку «більше» – три точки вгорі екрану.
 • Далі розділ «Інформація».
 • Натисніть і утримуйте кожен контакт. Програма запропонує різні опції.
 • Вибирайте «Видалення».
 • Тепер, щоб адміну видалити себе, слід клацнути по виділеній червоним кольором написи «Вийти і видалити». Клацните по ній. Підтвердіть дію.

Цей спосіб дозволяє назавжди закрити, деактивувати колективну листування Вайбера. Але можна зберегти запрошених учасників, якщо це компанія людей з однаковими захопленнями – походи, спортивні клуби, танці.

Щоб не створювати заново групу, можна закрити саму тему, а надалі повертатися до бесіди, коли необхідно. Такий спосіб спростить керівництво, зробить спілкування приємним.

Видалення без винятку учасників

Відкривайте діалог, як описано вище. Далі натисніть вкладку меню – три вертикальні точки вгорі. Вибирайте «Очистити чат». Підтвердіть дію. Такі кроки дозволяють видалити листування, а контакти залишаться. Адмін зможе почати бесіду знову.

Вибіркове видалення учасників

Якщо хтось веде себе неналежно, розсилає спам або мультимедіа сумнівного змісту, керівник може виключити людину з загальної листування:

 • Відкривайте діалогове вікно.
 • Виберіть три точки вгорі / «Інформація».
 • Натисніть контакт, утримуйте, поки з’явиться вікно з переліком дій.
 • Вибирайте пункт «Видалити з чату».
 • Підтвердіть, натиснувши «Ок».

Як видалити групу в Вайбере: способи видалення чату для адміністратора і учасника на телефоні і компютеріЯк видалити групу в Вайбере: способи видалення чату для адміністратора і учасника на телефоні і компютеріВибіркове видалення учасників з групи.

На десктопної версії

Месенджер встановлюється і на комп’ютер. Функції програми такі ж, які має мобільна версія програми – спілкуйтеся, обмінюйтеся файлами різного формату.

Скориставшись десктопної версією, можна назавжди видалити співтовариство в Вайбере:

 • Відкривайте додаток / Вкладка «Чати».
 • Вибирайте групу. Клацніть по ній правою кнопкою миші.
 • З появи переліку дій натискайте «Вийти і видалити». Підтвердіть видалення.

Важливі нюанси

Адмін – творець спільноти. У будь-який момент він може передати права керівника комусь із контактів.

 • Якщо знову з’явилося бажання керувати процесом у групі, потрібно попросити учасників, щоб вони вас додали до листування, а потім призначили адміністратором.
 • Адмін може використовувати попередження без звуку. Це дозволяє залишатися членом групи. Відкрийте діалог, натисніть крапки вгорі екрану праворуч / «Інформація». Активуйте «Без звуку», пересунути повзунок.

Якщо ви учасник групи

Користувач – це запрошений автор. Він отримує меседжі, відсилає файли, спілкується. Також володіє деякими повноваженнями – виходити з групи, ставати адміном, забороняти відправку повідомлень.

Як стати новим адміністратором

Коли колишній керівник себе видалив, спільнотою може керувати будь-який учасник. Щоб виконувати обов’язки адміна, відкриваєте бесіду, клікаєте три точки нагорі в правому куті / «Інформація». З’явиться перелік різних розділів. Вибираєте «Стати адміністратором». Готово! Можете керувати груповим чатом.

Видалення спільноти

Сучасні месенджери часто використовуються для спілкування, обговорення важливих питань з колегами, друзями або однодумцями. Іноді люди втомлюються від потоку інформації, на екрані постійно спливають настирливі повідомлення.

Як видалити групу в Вайбере: способи видалення чату для адміністратора і учасника на телефоні і компютеріЯк видалити групу в Вайбере: способи видалення чату для адміністратора і учасника на телефоні і компютеріВидалення співтовариства.

Давайте розглянемо процес, як залишити діалог:

 • Відкрийте «Чати».
 • Виділіть співтовариство тривалим натисканням.
 • Клацніть значок корзини.
 • Програма попросить підтвердити дію – натисніть вкладку «Вийти».

Заборона на відправку повідомлень

Якщо хтось надсилає неналежний вміст, то звичайний користувач не може видалити людини з групи в Вайбере.

Однак є спосіб заблокувати такого автора:

 • Відкрийте програму, виберіть необхідний діалог, натисніть вертикальне крапки нагорі / розділ «Інформація».
 • Відшукайте потрібний контакт, клікніть на нього / «Перегляд інформації».
 • У меню, виберіть «Заблокувати».

Такий користувач не зможе зв’язатися з вами безпосередньо, але як і раніше буде бачити повідомлення.

Видалення учасників

Користувач має обмежене коло можливостей. Йому не можна видаляти членів листування – потрібно володіти достатнім доступом, бути керівником співтовариства. Також звичайному автору послань не можна повністю видалити чат в Вайбере у всіх учасників цієї групи.

Очищення повідомлень

Якщо меседж відправлений не тій людині, додаток дозволяє вирішити проблему. Відкрийте діалогове вікно. При довгому натисненні на лист з’являється перелік опцій, серед яких: «Вилучити у мене» або «Видалити скрізь». Проте цим способом не можна прибрати чужі діалоги.

Як відновити видалений групу

Вайбер не передбачає відновлення деактивованою бесіди. Якщо користувач випадково видалив співтовариство, але хоче дізнаватися, про що там пишуть, потрібно приєднатися заново. Попросіть про це адміністратора. Він може відправити групову посилання.

Людини може запросити іншого контакт – відкривши бесіду, натиснути значок «Додати учасників» вгорі. Потім вибрати запропоновані контакти, натиснути галочку.

Також дозволяється зберігати резервну копію даних, створивши архів.

Для Андроїда запустіть месенджер, відкрийте «Ще» – три смужки внизу, виберіть пункт «Налаштування» / «Обліковий запис» / «Резервне копіювання». Натисніть «Створити копію».

Для Айфона скористайтеся таким методом: кликніть «Ще» / «Налаштування» / «Обліковий запис» / «Створити зараз».

Вайбер – популярний додаток, розроблене для смартфонів, комп’ютерів, планшетів Айпад. Колективний діалог Вибер дозволяє відправляти повідомлення, пересилати мультимедіа. Відповідь на питання, як видаляти групу, залежить від повноважень учасників.

Людина, що створив діалог, є адміністратором. Він може закрити розмову. Звичайному користувачеві дозволяється виходити з діалогу, ставати адміном.

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради