Як в Viber поміняти мову на російську?

Популярний багатоплатформовий додаток Viber широко використовується по всьому світу, тому має різні версії. Для користувачів з Росії додаток автоматично встановлюється в російськомовному варіанті. Але бувають випадки, коли за замовчуванням використовується англійська мова. Виходом із ситуації буде зміна мови в налаштуваннях програми.

Інструкція, як в вайбере поміняти мову

Для того, щоб змінити мову програми на необхідний, потрібно виконати наступний порядок дій.

На телефоні

Відкрити програму і зайти в меню, клікнувши на три горизонтальні смужки в лівому верхньому кутку.

В списку налаштувань знайти і натиснути на Settings.

Перегорнувши трохи вниз списку, клацнути по рядку General.

Як в Viber поміняти мову на російську?

Знайти пункт «Display Viber in English?» або «Show Translations». Найменування залежить від операційної системи і версії додатка. Зняти галочку-підтвердження активації мови або пересунути повзунок у неактивний стан.

Як в Viber поміняти мову на російську?

Додаток автоматично оновитися і мова програми змінитися на російську. Важливо: для Wondows Phone 7 російськомовної версії не існує.

На комп’ютері

Російськомовні версії вайбер розроблені тільки для операційних систем Windows 8, 8.1 та 10. Для інших ОС немає можливості скачати русифіковану версію месенджера. Всі пропозиції по скачуванню русифікованого програми для операційних систем, не передбачених розробниками, є шахрайськими і не вартими уваги. Користуватися послугами, пропонованими на цих сайтах, можна тільки на свій страх і ризик без гарантії результату.

При завантаженні програми на комп’ютер з офіційного сайту програма відразу запускається в російському варіанті, якщо є така можливість, не вимагаючи додаткових налаштувань.

В установленому месенджері поміняти мову можна, виконавши наступні дії:

· Завантажити програму;

· Перейти до головного меню месенджера;

· У верхній рядку знайти Tools;

· У віконці, що з’явилося, вибрати Ghange Language;

· У випадаючому списку знайти і активувати «Російський»;

· Перезавантажити додаток. Мова програми змінитися на російську.

Як в Viber поміняти мову на російську?

Як змінити англійську мову в повідомленнях на російську?

Якщо потрібно поміняти на російську тільки мова повідомлень, то для цього використовують клавіатуру для введення тексту. На неї з лівого боку від пробілу або в командному рядку знаходиться кнопка зміни мови. Натиснувши на неї, можна вибрати потрібний варіант.

Інший спосіб зміни мови для введення текстових повідомлень перебуває у налаштуваннях вайбера: Меню – Налаштування – Вибрати мову. Задати до використання можна один або кілька мов. Перехід між ними здійснюється з клавіатури.

Якщо інтерфейс програми англійською мовою, то порядок дій для зміни мови такий: Settings – General – International – Language (вибрати мову) – Done. Оновити програму. Мова набору тексту зміниться на російську.

Моя довідка - Корисні поради