Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках

Багато запитують, як у Вайбере видалити листування у співрозмовника. Відразу відзначимо, що прибрати всю інформацію чату можна лише у своєму телефоні. У ситуації з співрозмовником видалення відправлених листів відбувається по одному. При цьому отримані листи прибрати стерти не вийде. Нижче докладно розберемо особливості цього процесу і всі доступні варіанти.

Можна прибрати повідомлення у Вайбере у себе і у співрозмовника

Функціонал Viber досить широкий, щоб людина могла вільно керувати пристроєм і навіть видалити СМС в Вайбере у співрозмовника. Для цього потрібно мати під рукою інструкцію і чітко її дотримуватися.

Як знищити повідомлення з листування Вайбер у співрозмовника

Бувають ситуації, коли людина відправив лист співрозмовнику, але згодом пошкодував про це і прийняв рішення видалити відправлене повідомлення у Вайбере. Для цього виконайте такі кроки:

 1. Увійдіть у додаток Viber на телефоні.
 2. Увійдіть в чати і відкрийте діалог з необхідною людиною.
 3. Клікніть на лист з листування, яке більше не потрібно.
 4. Виберіть пункт «Видалити скрізь».
 5. Підтвердіть дію і переконайтеся у відсутності СМС.

Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках

Замість вилученого СМС або файлу в Вайбере з’явиться напис Ви видалили повідомлення, а в чаті співрозмовника — Такий-то видалив повідомлення.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що такий спосіб був актуальний, якщо людина ще не готував повідомлення. Якщо співрозмовник вже побачив лист, воно все одно залишалося в його пам’яті.

 

Як видалити повідомлення зі свого телефону

Якщо ви бажаєте анулювати частину листування або весь чат в Вайбере зі свого смартфона, зробити це неважко. Пройдіть такі кроки:

 1. Увійдіть у додаток Viber.
 2. Перейдіть в чати і відкрийте діалог з необхідним співрозмовником у Вайбер.
 3. Натисніть на файл, якій необхідно очистити.
 4. Виберіть пункт «Видалити у мене».
Читайте також:
Існує вибер онлайн?

Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках

У такому випадку інформація видаляється лише зі смартфона або іншого девайсу відправника. У співрозмовника ці дані залишаються в незмінному вигляді.

При бажанні можна знищити кілька відправлень з листування. Для цього відкрийте чат і викличте меню опцій, які доступні для діалогу (три точки вгорі). Клікніть на розділ «Виберіть повідомлення» і визначте, які елементи листування необхідно стерти. Далі тисніть по значку кошика і підтвердіть операцію. Цих дій досить, щоб видалити відразу кілька листів.

Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках

У Мережі часто запитують, чи можна в Вайбере видалити відправлене повідомлення на Айфоне. Тут принцип такий же, як і на смартфоні Android.

Можна видалити всю переписку у співрозмовника на Вайбер

Як зазначалося, для видалення всієї листування у співрозмовника доведеться прибирати повідомлення по одному. Опції, що дозволяє очистити весь чат на смартфоні іншої людини, не передбачено. При цьому почистити інформацію у себе на пристрої не становить праці. Поговоримо про це докладніше.

На телефоні

Найпростіший метод очистити всю переписку в Вайбере — стерти всі дані. Для цього:

 • увійдіть в Налаштування;
 • перейдіть в розділ Виклики і повідомлення;
 • тисніть на посилання Очистити історію СМС.

Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках

Пам’ятайте, що в такому випадку віддаляється відразу все листування зі співрозмовником. Це не дуже зручно, адже іноді потрібно прибрати тільки один якийсь чат. Для цього пройдіть наступні кроки:

 • клікніть на чат з цікавлять контактом;
 • потримайте його до появи меню;
 • тисніть на кнопку видалення.

Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках

Можна вчинити по-іншому:

 • увійдіть в листування;
 • тисніть на три точки праворуч вгорі;
 • виберіть пункт Очистити чат.

Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках

У озвучених випадках інформація видаляється тільки на своєму смартфоні. При цьому у співрозмовника листування в Вайбере зберігається. Щоб стерти її повністю, доведеться діяти з розглянутого вище алгоритму і видаляти листи по одному.

До речі, крім повідомлень ви також можете видалити свої виклики в Вайбере.

На комп’ютері

Додаток Вайбер на ПК лише дублює телефонну версію. Завдяки можливостям програми, доступно видалення листування або окремого повідомлення, але функціонал дещо обмежений. Користувач може прибрати інформацію на мобільному пристрої, а після цього синхронізувати дані, або слідувати наведеною нижче схемою.

Читайте також:
Як створити спільноту в Вайбере і управляти їм: покрокова інструкція, відмінність від групи, можливості і функції ком'юніті

Щоб видалити повідомлення з листування Вайбер, зробіть наступне:

 1. Відкрийте Viber на Windows і перейдіть в діалог.
 2. Тисніть на видаляється елемент правою кнопкою.
 3. Виберіть Видалити у мене.

Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках

Щоб прибрати повідомлення у себе і у співрозмовника, виберіть останній пункт — Вилучити у мене і у такого-то одержувача. На місці СМС залишається інформація про видалення послання.

Для видалення всієї листування, як і у випадку з телефоном, доведеться видаляти повідомлення по одному. На своєму пристрої можна очистити інформацію повністю. Для цього:

 1. Увійдіть у діалог, який треба стерти.
 2. Натисніть правою кнопкою мишки на область, яка вільна від листів і виберіть пункт Видалити.
 3. Підтвердіть запит і переконайтеся, що інформація зникла.

Як в Вайбере видалити листування у співрозмовника: інструкція по кроках

Існує ще один метод. Увійдіть в чат і викличте меню Бесіда. Там тисніть на кнопку Видалити і підтвердіть запит. Результат буде таким же, як і в минулому випадку.

Після видалення, у користувачів часто виникає питання про відновлення листування в Вайбер. Про це ви зможете прочитати в окремій статті.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як у Вайбере видалити повідомлення у співрозмовника, і що робити для очищення всієї листування. Принцип дії на ПК, а також телефонах з Android або iOS майже ідентичний, тому труднощів бути не повинно. Складність в тому, що видалення всього чату на чужому телефоні неможливо. Отримані повідомлення все одно залишаються у співрозмовника навіть в тому випадку, якщо ви очистили чат на своєму смартфоні або ПК. Все, що доступно — видаляти непотрібні листи по одному.

Моя довідка - Корисні поради