Як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитане?

В процесі спілкування з іншою людиною часто виникає питання, як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитано. Отримання такої інформації дозволяє дізнатися, бачив співрозмовник звернення чи ні. Після оновлення Viber в 2018 році деякі нюанси оповіщення змінилися, але загальний принцип по відношенню до статусу та встановлення налаштувань залишився незмінним. Розглянемо ці питання докладніше.

Як дізнатися, прочитано твоє повідомлення

В кінці літа 2018 року з’явилася інформація по оновленню Viber. Користувачі отримали поліпшену версію програми, яке стало швидше і ще зручніше. Процес пересилки інформації став займати менше часу. Збільшилася діалогове вікно, в яке стало міститися більше текстової інформації.

Фон чату залишився білим, щоб зробити СМС більш помітними. При цьому можливість заміна заднього плану залишилася незмінною. На фоні внесених змін багато стали цікавитися, як зрозуміти, що повідомлення в Вайбере прочитано. В цьому відношенні відбулося ряд корисних нововведень:

 • процес доставки інформації проходить швидше;
 • замість стандартних написів з’явилися галочки, що дозволяє швидше дізнатися про прочитання листа.

Повідомлення вважається переглянуті, якщо під ним з’явилося дві галочки, зафарбовані в фіолетовий колір. Нижче детальніше зупинимося на діючих позначеннях Вайбера.

Як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитане?

Які є статуси повідомлень в Viber

Перед тим як дізнатися, чи прочитано повідомлення у Вайбере, необхідно розібратися з діючими статусами. Вони залишилися колишніми, але зовнішні позначення змінилися:

 • Відправлено. Якщо під повідомленням з’явилася одна галочка, це свідчить про доставку до сервера. При цьому співрозмовник ще не побачив інформацію, і вона тільки направляється до його телефону.
Читайте також:
Як написати на support.viber.com? Проста інструкція для комп'ютера і телефону

Як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитане?

 • Доставлено. В цьому випадку під відправленим оповіщенням з’являється дві галочки. Це означає, що повідомлення в Вайбере доставлено, але не прочитано. При цьому точного часу вивчення тексту не може передбачити ніхто. Багато чого залежить від наявності Інтернету і бажання відповідати.

Як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитане?

 • Переглянуто. Якщо людина прочитав зручностями, з’являється дві позначки, зафарбовані фіолетовим кольором. З цієї інформації можна зрозуміти, переглянуто повідомлення у Вайбере.

Як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитане?

Як видно, після оновлення Viber статуси отримали графічний вигляд. При цьому дізнатися про прочитання отруєння можна за двома фіолетовим галочкам. Паралельно можна контролювати факт наявності користувача в додатку — був він у мережі чи ні.

Якщо людина ще не встиг прочитати ваше послання, ви можете встигнути видалити ваше повідомлення у співрозмовника в Whatsapp.

Як зробити так, щоб інші користувачі не бачили — прочитано повідомлення чи ні

Деякі люди бажають приховати свою присутність. Вони хочуть, щоб співрозмовник не міг подивитися, чи прочитано повідомлення у Вайбере. Зробити це нескладно, завдяки внутрішнім можливостям програми. Алгоритм дій має такий вигляд:

 • увійдіть у Viber на телефоні;
 • тисніть на три горизонтальні смужки праворуч внизу (Ще);
 • клікніть на розділ Налаштування;
 • увійдіть в розділ Конфіденційність;
 • приберіть позначку з пункту Переглянуто.

Як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитане?Як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитане? Як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитане?

Якщо виконати зазначені кроки, користувач не зможе дізнатися, які повідомлення були прочитані. Тут же допускається вимкнення параметра В Мережі.

Чому не змінюється статус?

Наявність статусів дуже зручно. Співрозмовник в будь-який момент може побачити, що повідомлення в Вайбере доставлено, але не переглянуто або вже прочитано. У цьому випадку простіше орієнтуватися — чекати відповіді чи ні.

Додаток Viber постійно знаходиться у фоновому режимі на ПК або телефоні, щоб миттєво оповістити людини про надходження листа. При цьому позначення В мережі показується в тому випадку, якщо користувач недавно входив в Вайбер і виконував якусь дію. Якщо ви не бажаєте, щоб інші користувачі бачили статус, його можна відключити. Якщо ця опція відключена, позначення не змінюється. Після закриття програми про його відвідини можна дізнатися за написи: у верхній частині — приміром, у мережі 5 хвилин тому.

Читайте також:
Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потреб

Статус не буде змінюватися, якщо користувач сховав його в налаштуваннях. Для цього необхідно відкрити програму, перейти до Ще, а далі Налаштування і Конфіденційність. Там необхідно зняти відповідну відмітку «В мережі». Трохи нижче можна прибрати функцію Переглянуто, про що згадувалося вище.

Як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитане?

Якщо ви відправили повідомлення у Вайбере, а воно довгий час не доставлено і не прочитано, причин може бути кілька:

 1. Користувач не може вийти в Інтернет і почитати повідомлення.
 2. Телефон абонента вимкнений.
 3. Вимкнено Вайбер на телефоні.
 4. Користувач заблокував вас. В цьому випадку повинно прийти повідомлення.
 5. Включено обмеження мобільного трафіку. В такому випадку, якщо відправлено зображення, а воно не прочитано, причина — неможливість завантажити файл. Як тільки людина підключитися до Інтернет, він зможе дізнатися, що саме йому прислали.
 6. Viber відключений з трея.
 7. Встановлені обмеження за повідомленнями.

Якщо ви бачите, що людина перебуває в мережі, але інформація не прочитана, можливі проблеми з додатком або має місце збій. Також необхідно враховувати, що статус змінюється не відразу після виходу. Можливо, інформація надійшла відразу після перемикання на іншу задачу. При цьому чоловік не встиг дізнатися, що йому надійшло повідомлення.

Підсумки

Тепер ви розумієте, як в Вайбере дізнатися, що повідомлення прочитано, і в чому може бути причина «зависання» статусу. Якщо необхідно терміново зв’язатися з ким-небудь, можна набрати його по телефону або безкоштовно через Viber. Але не варто панікувати, якщо горить статус в Мережі, а чоловік не відповідає. Можливо, він тільки що вийшов з програми і ще не встиг дізнатися, що до нього на сторінку хтось входив.

Моя довідка - Корисні поради