Як увійти в Вайбер через комп’ютер і телефон онлайн

Viber, як будь-месенджер, може встановлюватися і використовуватися одразу на кількох пристроях. Як мінімум одне повинно бути мобільний, інші можуть бути і десктопними. Про останніх зараз і піде мова. Ми розберемо, як увійти в Вайбер через комп’ютер і телефон, онлайн, офлайн статуси в різних режимах програми.

Як увійти в Вайбер через компютер і телефон онлайн

Захід у Вайбер з комп’ютера

Онлайн входу в Вайбер без скачування не існує, відповідно, щоб здійснити вхід через комп’ютер потрібно завантажити, встановити і авторизуватися в програмі. Те ж саме для телефону з тим винятком, що без створення облікового запису на телефоні не буде працювати і комп’ютерна версія програми.

Зазвичай на стаціонарних ПК ми не виходимо з месенджерів зовсім. Закінчив роботу на пристрої, вимикаєш його (або переводиш його в сплячий режим) і все, ніяких повідомлень не почуєш до тих пір, поки знову не запустиш його. Але на всяк випадок розповімо весь процес, починаючи, природно, з процедури виходу з програми.

Є два способи (видалення програми не розглядаємо):

  • Через панель завдань. Клацаєш правою кнопкою миші на іконку програми, вибираєш«Закрити вікно». Вайбер перейде в офлайн, твоїм друзям буде видно статус «не в мережі».
  • Область «Приховані значки на панелі завдань. Це піктограма «галочка вістрям угору» в правій частині панелі. Тиснеш на неї, потім правою кнопкою миші на іконку Viber і «Вихід». Програма вимикається, статус – офлайн.

Як увійти в Вайбер через компютер і телефон онлайн

Знову зайти в обліковий запис Viber через комп можна двома способами:

  • Якщо месенджер був закріплений на панелі завдань, то іконка після відключення не пропаде. Натискай на неї і все запрацює.
  • Не закріплений – шукай іконку в меню «Пуск» або відкрий «Приховані значки». Там правою кнопкою миші по програмі і «Відкрити Viber».
Читайте також:
Пікантні стікери для брутальних чоловіків Смайлики: значення символів стікерів для чоловіків, нові пакети "чоловічих" наклейок

Тут можна почитати, як легко завантажити Вайбер на ноутбук.

Вище мова йшла про випадки, коли додаток вже встановлено та активовано. Робиться це з участю смартфона, номер якого прив’язаний Вайбер. Якщо коротко – відкриваєш месенджер на обох пристроях, в тому, що на комп’ютері вводиш вихідний номер телефону, після чого мобільником скануєш з екрана ПК QR-код. Якщо тебе цікавить, чи можна зайти в вайбер з комп’ютера онлайн, — відповідаємо, що це неможливо, тому що браузерної версії не існує.

Як увійти в Вайбер з телефону

Смартфони ми не відключаємо так, як комп’ютери. Вони постійно працюють у фоновому режимі. Відповідно, всі додатки також продовжують роботу і ми їх іноді відключаємо: сигнали оповіщення в деяких випадках можуть заважати. Тобі буде цікаво: як поставити Viber на смартфон Нокіа?

Дивись, як можна увійти в Viber і вийти з нього на мобільному пристрої:

  • Айфон. У версії месенджер для IOS немає кнопки «Вихід». Ти можеш тільки вимкнути сповіщення у налаштуваннях самого пристрою і виставити статус «офлайн» у додатку. Ще як варіант натиснути 2 рази на середню круглу кнопку на самому смартфоні і вийде меню фонових програм, смахни вгору.

Як увійти в Вайбер через компютер і телефон онлайн

  • Андроїд. Висунь меню програми (проведи по екрану праворуч), в самому низу побачиш кнопку «Вихід». Тисни на неї і на «Ок».

Як увійти в Вайбер через компютер і телефон онлайнЯк увійти в Вайбер через компютер і телефон онлайнЯк увійти в Вайбер через компютер і телефон онлайн

Заходимо назад:

  • Айфон. У налаштуваннях пристрою включи оповіщення, а в Вайбере поміняй статус на «онлайн».
  • Андроїд. Тут все простіше. Натискаєш на іконку програми і вона знову працює. Таким же чином можна увійти в Вибер через планшет.

У той час, поки твій Вайбер буде знаходитися офлайн, тобі можуть писати або телефонувати. Не турбуйся, повідомлення і оповіщення про спроби дозвону ти отримаєш відразу, як включиш месенджер.

Читайте також:
Як видалити Вайбер? Як видалити аккаунт і профіль в Viber?

Про роботі програми. Для її використання треба скачати мобільну версію Вайбер з офіційного сайту або програми-магазину. Без цього не обійтися, так само, як не вийде зайти в вибер з комп’ютера без скачування. Потім натискаєш «Встановити» і чекаєш поки програма закінчить. Далі активація: вводиш у вікні настроювання номер сімки, отримуєш смс з цифрами, які вписується у відповідне поле.

Як увійти в Вайбер через компютер і телефон онлайн

Моя довідка - Корисні поради