Як стати адміністратором групи в Viber? Як видалити або додати адміна в Вайбере

Хто такий адміністратор і супер-адміністратор в Вайбере та їх функції?

Супер-адмін і адміністратори спільноти – це люди, що керують групою. Супер-адміном в групі Viber зазвичай є людина, що створив її. Він же призначає адміністраторів. Всіх адмінів співтовариства можна назвати модераторами. В основному функції супер і просто адмінів ідентичні, вони можуть:

 • Відсилати користувачам повідомлення з посиланням на спільноту;
 • Запрошувати учасників, використовуючи свій список контактів;
 • Видаляти учасників групи;
 • Закріплювати важливі повідомлення вгорі екрана, щоб їх бачили всі учасники;
 • Працювати в якості модераторів спільноти;
 • Видаляти власні повідомлення.

Як стати адміністратором групи в Viber? Як видалити або додати адміна в ВайбереФункції супер-адміністратора ширше, ніж функції звичайного модератора. Крім загальних можливостей, творець спільноти може:

 • Надавати права адміністратора учасникам чату і супер-адміністратора модераторів групи;
 • Редагувати посилання на спільноту;
 • Надавати дозвіл на поширення посилання іншим учасникам;
 • Блокувати учасника групи;
 • Переглядати контактні дані інших адміністраторів.

Як стати адміном групи, спільноти, чату?

Як стати адміністратором групи в Viber? Як видалити або додати адміна в Вайбере

Щоб стати адміністратором групи, чату або спільноти, учаснику потрібно звернутися до її творця з проханням. В залежності від розв’язання основного адміністратора, користувач стане одним з адмінів або йому буде відмовлено.

Як стати адміністратором групи в Viber? Як видалити або додати адміна в ВайбереЯк додати, відновити або видалити адміністратора в Вайбере?

Додати адміністратора в групі Viber може тільки супер-адмін. Для цього необхідно зайти в чат і відкрити вікно інформації (кнопка «Меню» в правому верхньому кутку екрану). Далі слід відкрити розділ «Адміністратори» і натиснути кнопку «Додати». У списку учасників спільноти вибрати користувачів і підтвердити їх призначення. Так в групі з’являться нові модератори.

Як стати адміністратором групи в Viber? Як видалити або додати адміна в Вайбере

Видалити адміністратора в Viber може інший модератор або супер-адмін. У списку учасників спільноти знайти потрібного користувача і натиснути кнопку «Видалити». Для відновлення його в правах звичайного учасника необхідно знову запросити його по посиланню. Після переходу на запрошення, користувач стане звичайним учасником групи. Щоб відновити в правах віддаленого адміна, потрібно знову вибрати його у списку учасників і призначити на посаду.

Питання-відповідь про админах

Як стати адміністратором групи в Viber? Як видалити або додати адміна в Вайбере

У адміністратора спільноти безліч різних функцій. Варто розібратися, що робити, якщо в співтоваристві несподівано виявилося занадто багато модераторів і як правильно користуватися функціями адміна.

Чому всі учасники в групі мають права адміністратора і що робити?

Якщо всі учасники групи стали адміністраторами, то організатору співтовариства варто видалити зайвих, залишивши тільки необхідний мінімум. А також змінити налаштування співтовариства.

Можна модерувати повідомлення в групі?

Модерувати повідомлення у спільнотах можуть тільки адміни і супер-адміністратори.

Хтось з учасників видалив творця групи і призначив себе адміном що робити?

Якщо хтось з адмінів перехопив права супер-адміністратора і видалив творця групи, то повернутися організатор спільноти може за запрошенням інших членів. Після приєднання до спільноти творець групи повинен отримати права супер-адміна. Щоб це сталося, потрібно іншим модераторам або супер-адміністраторам призначити творця на посаду. Користувача, який перехопив управління групою, варто видалити з адміністраторів і спільноти.

Як закріпити повідомлення у вайбере в групі зверху діалогу?

Як стати адміністратором групи в Viber? Як видалити або додати адміна в Вайбере

Закріпити повідомлення у групі вайбер вгорі над розмовою можна. Для цього затискають вікно з потрібним повідомленням і у випадаючому меню вибирають пункт «Закріпити».

Не приходять чи не надсилаються повідомлення у групі що робити?

Як стати адміністратором групи в Viber? Як видалити або додати адміна в Вайбере

Якщо не приходять чи не надсилаються повідомлення в групі вайбер, в першу чергу варто перевірити інтернет. Можливо, це відбувається із-за відключення зв’язку. Другий варіант відсутності можливості прийняти і відправити повідомлення – адміністратор спільноти заблокував користувача. Потрібно поговорити з адміністраторами та дізнатися причину блокування.

Моя довідка - Корисні поради