Як скачати Вайбер на айфон: покрокова інструкція для завантаження та встановлення месенджера на телефон

Про те, як встановити додаток на смартфон з android, в інтернеті говориться багато. З цієї статті ви дізнаєтеся, звідки і як скачати Вайбер на айфон безкоштовно російською мовою, як встановити, до якої з моделей телефону підходить та чи інша операційна система для цього додатка.

Умови, необхідні для скачування і установки Вайбер на айфон

Як скачати Вайбер на айфон: покрокова інструкція для завантаження та встановлення месенджера на телефонЗавантаження Вайбера на айфон.

Щоб на айфон встановити Вайбер безкоштовно російською мовою, без проблем і складностей, потрібні такі умови:

  • Власне, сам телефонний апарат Apple ірһопе 4s і новіше, оскільки на ранні версії встановити додаток неможливо, хоча в інтернеті іноді даються поради по установці месенджера і на більш старі моделі айфонів.
  • Комп’ютер для 4s, так як дану модель Вайбер доведеться качати через ПК.
  • iOS не нижче 8, але краще – оновлена до 10,3 версія, або, хоча б, 9.
  • Підключення до інтернету.

Інструкція: як завантажити і встановити Вайбер на айфон

В айфоні за замовчуванням встановлений магазин AppStore. Ось з нього і скачивайте Вайбер.

Для цього натисніть на значок магазину на початковому екрані айфона, в пошуковому рядку вікна наберіть назву програми, і після його появи – відкрийте і закрийте телефон.

Програма буде вимагати логін і пароль, після чого необхідно ввести своє ім’я, обліковий запис і телефонний номер. При установці програми на пристрій з android, список контактів в айфоні автоматично синхронізується з Вайбер. Процес безкоштовної установки месенджера на айфон закінчений. Тепер можете додати контакти і користуватися його зручним і корисним функціоналом.

Читайте також:
Завантажити "Вибер" безкоштовно: Mixpanel допомагає розробникам робити його ще зручніше

Для айфон 4s

Тепер розглянемо, як користувачам цієї моделі встановити додаток на айфон 4s.

Як скачати Вайбер на айфон: покрокова інструкція для завантаження та встановлення месенджера на телефонЗавантаження Вайбера для айфон 4s через AppStore.

Справа в тому, що iOS 8, на якій можливі оновлення програм, призначена для айфонів з 2-ядерними процесорами, а в айфоні 4 встановлено 1-ядерний процесор.

Тому компанія Apple перестала випускати оновлені версії програм на цьому телефоні.

А ось користувачам айфонів 4s c iOS 8 встановити Вибер пощастило більше. Відкрийте iTunes store на вашому ПК (якщо такого магазину немає, завантажте), знайдіть сторінку Viber і скачайте програму на ПК. Потім виконайте синхронізацію ірһопе з ПК, після чого пройдіть встановлення та реєстрацію месенджера, описані вище.

Для айфон 5 і 5s

Установка Viber для ірһопе 5 і 5s – справа кількох хвилин, оскільки для цих моделей телефону c iOS 8 нескладно буде оновити операційну систему: для 5-ї моделі можна оновити до iOS 10.3., а для 5s доступні навіть останні версії.

Ось покрокова інструкція по установці:

  • Оновлення iOS до 10.3 або вище.
  • Відкрити AppStore і завантажити додаток. Потім Вайбер буде запитувати дані (нік і номер телефону).
  • Після синхронізації з телефонним довідником додаток буде готовий до роботи. Додавайте нові контакти в месенджер і користуйтеся.

Для айфон 6

Власникам айфон 6 нічого оновлювати не треба: увімкніть автоматичне оновлення, і iOS оновлено до останньої версії. Далі, якщо сказати коротко, то дії аналогічні кроків, описаних вище в цій статті в розділі «Інструкція: як на айфоне встановити Вайбер» і «Для iphone 5 і 5s».

Слід переконатися, що ірһопе підключений до Wi-Fi або мобільного інтернету. Щоб користуватися месенджером російською мовою, зайдіть в «Налаштування», потім – в «Основні». Далі торкніться опції «Мова і тексти» і виберіть «Мова». У списку знайдіть російську мову.

Важливо: Вайбер завантажити безкоштовно на телефон Айфон можна тільки в тому випадку, якщо пристрій підтримує певну версію програми і має оновлення утиліти. Наприклад, ви не зможете інсталювати месенджер на девайс раніше четвертої версії. Скачати Вайбер останню версію дозволено тільки апаратів, випущеними від 2015-го року. Це викликано тим, що розробники обох компаній перестали випускати коди підтримок для настільки «древніх» пристроїв.

Читайте також:
Як видалити групу в Вайбере

Як бачите, спеціальних знань для скачування і установки Вайбер на айфон не потрібно. Завантажуйте додаток на телефон і користуйтеся його багатим і цікавим розважальним функціоналом: обмінюйтеся безкоштовними мультимедійними файлами і документами, SMS, дзвінками, знімайте і переглядайте відео, фільми.

Увага! Не піддавайтеся на провокації шахрайських сайтів, які пропонують платне додаток Вайбер.

Моя довідка - Корисні поради