Як скачати стікери і наклейки в Вайбере?

Скачати стікери для вайбера безкоштовно потрібно хоча б для того, щоб урізноманітнити свої листування і додати в них трохи фарб. Цими наклейками можна підняти настрій не лише собі, але і того, з ким ви спілкуєтеся. До того ж, якщо ви не знаєте, що відповісти співрозмовнику, або як висловити свою емоцію словами, стікери завжди прийдуть на допомогу.

Що таке стікери в Вайбере?

Звичайними смайликами вже нікого не здивуєш, а ось наклейки – це вже щось нове і цікаве. Що таке стікери в вайбере? Це набори картинок, які виражають певні емоції. Скачати наклейки в Viber можна безкоштовно або ж купити за невелику суму.

Як скачати стікери і наклейки в Вайбере?

В месенджері є кілька наборів безкоштовних стікерів від розробників, а також платні від сторонніх видавців, які коштують не так вже й багато – близько 70 рублів.

В магазині стікерів постійно з’являються нові набори від багатьох дизайнерів. Зазвичай до майбутніх свят або глобальних подій в вайбере обов’язково з’являються нові наклейки.

Як скачати стікери для Вайбера безкоштовно?

Скачати стікери для вайбера безкоштовно російською мовою можна в самому додатку. Дотстаточно лише увійти в меню і відкрити магазин стікерів. Тут ви знайдете безліч різних картинок на будь-який смак і колір. Даний спосіб працює як для андроїда, так і для айфон, а також комп’ютерної версії.

Коли ви вибрали щось собі до душі, натисніть кнопку «Завантажити» або купити, якщо ви готові заплатити за це реальні гроші.

Якщо ви завантажите стікери в вайбере з телефону, вони автоматично з’являться і в комп’ютерній версії, коли ви ввійдете в свій аккаунт, і навпаки. Для цього обов’язково синхронізуйте обидва додатки, щоб перенести всі налаштування, контакти, листування і стікери.

Читайте також:
Завантажити Viber Для BlackBerry

Єдина проблема з синхронізацією може виникнути, якщо у вас телефон на андроїд, а комп’ютер на MacOS. Між iPhone і Windows все працює чудово.

Як відправляти стікери друзям?

Просто скачати стікери для вайбера мало. Потрібно ще навчитися відправляти їх друзям, інакше навіщо вони взагалі потрібні. Щоб відправити наклейку кому-небудь, зробіть наступне:

  • Зайдіть в Viber і відкрийте будь-яку переписку.
  • Натисніть на перший значок внизу екрану.
  • Відкриється список всіх встановлених у вас стікерів. Ви можете перемикатися між різними наборами, натискаючи на їх іконки знизу.
  • Виберіть потрібний і просто натисніть на нього, картинка відправиться автоматично.
Моя довідка - Корисні поради