Як синхронізувати Viber на комп’ютері і телефоні? Синхронізація пристроїв: телефону, планшета, комп’ютера

Як синхронізувати Вайбер?

Синхронізація месенджера Viber між пристроями потрібна для того, щоб при перемиканні між гаджетами не губилася листування. Така функція зручна насамперед тим, що користувач може в дорозі спілкуватися за допомогою телефону, а вдома – з допомогою комп’ютера без втрати інформації.

Як синхронізувати Viber на компютері і телефоні? Синхронізація пристроїв: телефону, планшета, компютера

Телефон-телефон

Синхронізувати 2 аккаунта Viber на однакових пристроях (телефон-телефон) на даний момент важко. З-за того, що для підключення та активації месенджера на гаджеті потрібен номер телефону, створити дублюючу програму на іншому смартфоні неможливо. В такому випадку вийде дві програми на різних номерах. Відповідно, синхронізація Viber між пристроями типу телефон на даний момент практично неможлива.

Але бажаючі синхронізувати месенджер на двох телефонах можуть спробувати зробити це через установку desktop-версії для комп’ютера на смартфон, працюючий на платформі Windows Phone або через програми сторонніх розробників, так як офіційній веб-версії вайбер не існує. Але результат та безпека облікового запису в такому випадку не гарантовані.

Телефон-комп’ютер

Синхронізація повідомлень для додатків, встановлених на телефон і комп’ютер, відбувається тільки при першій установці месенджера на комп’ютер. Щоб повідомлення були згодом синхронізовані, необхідно:

· Оновити мобільну версію месенджера до актуальної версії;

· Вперше завантажити і встановити Viber для комп’ютера;

· При активації підтвердити синхронізацію, натиснувши відповідну кнопку;

· В месенджері на смартфоні натиснути кнопку «Почати»;

· Залишити додаток відкритим до завершення синхронізації пристроїв.

Як синхронізувати Viber на компютері і телефоні? Синхронізація пристроїв: телефону, планшета, компютера

Телефон – планшет

Зробити планшет додатковим пристроєм досить просто. Основні моменти синхронізації між телефоном і планшетом схожі на синхронізацію між телефоном і комп’ютером. Щоб на планшеті бачити всі дані, отримані на телефоні, потрібно:

· Мати актуальне оновлення мобільної версії;

· Завантажити і встановити месенджер на планшет;

· При активації використовувати номер основного додатка (номер телефону);

· Зчитати QR-код з планшета за допомогою телефону;

· Дочекатися закінчення синхронізації.

Як синхронізувати Viber на компютері і телефоні? Синхронізація пристроїв: телефону, планшета, компютера

Як відбувається синхронізація чатів (листування, повідомлень)?

Під час установки месенджера на додаткові пристрої користувачеві буде запропоновано синхронізувати дані з основним додатком, встановленим на телефон. Коли користувач погоджується з цією пропозицією, система автоматично починає

синхронізацію між пристроями. Таким чином, можна користуватися різними пристроями в різних ситуаціях і не втрачати інформацію ні з одного з них.

Моя довідка - Корисні поради