Як синхронізувати Вайбер?

Viber крім своїх основних особливостей відрізняється від інших тим, що ви можете синхронізувати його між різними пристроями і користуватися одним аккаунтом скрізь. Причому все, що вам потрібно буде зробити, це сканувати QR-код своїм телефоном, а все інше програма зробить сама. Сьогодні ми постараємося розібратися в тому, як синхронізувати вайбер між різними пристроями.

Синхронізація відбувається між основним і додатковим пристроєм. Чим же вони відрізняються?

Як синхронізувати Вайбер?

Основний пристрій, на якому ви реєстрували свій аккаунт вайбер. Це обов’язково повинен бути гаджет з підтримкою стільникового зв’язку. Простіше кажучи той, в якому є сім-карта, так як обліковий запис Viber прив’язується саме до неї. Зазвичай це смартфон або планшет з сімкою. Тільки з головного пристрою ви можете скористатися всім спектром доступним спектром налаштувань.

У ролі додаткового пристрою може виступати хоч мікрохвильовка, у якої є підключення до інтернету. Комп’ютер, планшет, ноутбук – не важливо. Це саме той гаджет, з яким ви будете синхронізувати вайбер разом з усіма вашими контактами і листуванням.

На додатковому обладнанні вам будуть недоступні деякі налаштування, такі як, наприклад, керування обліковим записом.

Що таке синхронізація вайбера

Синхронізація вайбера означає, що ви пов’язуєте два пристрої одним аккаунтом. Тобто всі ваші листування і контакти переносяться з одного гаджета на інший. Ви буквально можете почати писати повідомлення на телефоні, а закінчити на комп’ютері.

Якщо ви міняєте на одному пристрої, на іншому ці зміни застосовуються автоматично. Видалили якусь листування на комп’ютері? У телефоні ви її не знайдете.

Повідомлення на синхронізовані пристрою приходять одночасно. За умови, що процес синхронізації безперервний. Тобто на обох гаджетах як мінімум постійно включений інтернет.

Читайте також:
Що таке верифікація аккаунта в Вайбере?

Що таке синхронізація вайбера ви дізналися, тепер розберемося, як це зробити.

Інструкція

Як синхронізувати Viber на різних пристроях? Дуже просто, програма зробить все сама в автоматичному режимі. Вам потрібно лише увійти в свій аккаунт на додатковому обладнанні, а далі самі зрозумієте, що робити.

Як синхронізувати Вайбер?

Інструкція по синхронізації вайбера:

  • Припустимо, що у вас вже є мессенджер на основному пристрої. Якщо ні, ви завжди можете завантажити вайбер з нашого сайту.
  • Завантажили, зареєструвалися, тепер потрібно встановити його на додатковому пристрої. Найчастіше це комп’ютер. Тому читайте нашу статтю, як завантажити вайбер на комп’ютер. Якщо що, як завантажити вайбер на планшет, ми теж знаємо.
  • Далі на додатковому гаджеті вам потрібно ввести свій номер телефону, на який зареєстрований ваш аккаунт.
  • Після цього на екрані з’явиться QR-код, яким вам належить відсканувати камерою вашого основного пристрою (вайбер та інтернет на ньому повинен бути включений).
  • Потім відкриється ваш обліковий запис на обох гаджетах програма запропонує синхронізуватися. Натискаєте кнопку «Ок» у вікні, і на телефоні, і на комп’ютері.
  • Зачекайте, поки закінчиться процес синхронізації і насолоджуйтеся результатом.

Думаю, ви вже зрозуміли, навіщо потрібна синхронізація Viber, але, якщо ні, розповім. Месенджер дуже часто використовується на декількох пристроях одночасно, і навряд чи ви захочете знаходити всі свої контакти заново. Тим більше історія всіх ваших листувань також синхронізується. Якщо вам прийде повідомлення від кого-то, ви не будете довго згадувати, про що ви там говорили. Вся переписка з’явиться на додатковому пристрої. Якщо ви часто працюєте за комп’ютером, це буде набагато зручніше, ніж постійно лізти за телефоном, щоб відповісти на повідомлення.

Моя довідка - Корисні поради