Як розблокувати контакт в Вайбере: покрокова інструкція щодо зняття блокування з користувачів месенджера, розблокування чат

У версіях месенджера Вибер, починаючи з 4.2, з’явилася функція додавання небажаних користувачів у чорний список. Однак такі рішення іноді приймаються на гарячу голову, тому завжди важливо знати, як повернути все назад і «дістати» потрібний контакт з бану.

Що таке «чорний список»

Як розблокувати контакт в Вайбере: покрокова інструкція щодо зняття блокування з користувачів месенджера, розблокування чатЗаблоковані контакти в Вайбере.

Чорний список – це перелік небажаних для користувача Вайбера осіб.

Якщо який-небудь людина докучає спамом, образливими повідомленнями та іншими подібного роду проявами, можна заблокувати надокучливого співрозмовника.

Люди, надіслані в бан, не мають можливості надсилати повідомлення, відео та фото, а також телефонувати заблокировавшему їх користувачеві.

ДОВІДКА: При блокуванні особи в вибере листування та історія дзвінків з них зберігаються.

Розблокування контакту в Вайбере на телефоні

Однак після закінчення часу може виникнути ситуація, коли «вікон» захоче спілкування або з’явиться необхідність зв’язатися з особою з чорного списку. У такому випадку потрібно знати, як розблокувати контакт в вайбере. Зробити це можна в будь-який момент.

Для смартфонів на базі Android і iOS, а також для десктопної версії Viber алгоритм дій трохи відрізняється зважаючи організації інтерфейсу пристроїв.

Для пристроїв на андроїді

Як розблокувати контакт в Вайбере: покрокова інструкція щодо зняття блокування з користувачів месенджера, розблокування чатЗняття блоку через налаштування конфіденційності.

Розблокувати абонента в вайбере на Android можна трьома способами:

 • через налаштування конфіденційності;
 • використовуючи розділ «Чати»;
 • у графі «Контакти».

Видалення з чорного списку

Універсальний метод для того, щоб в вайбере знайти заблокований контакт, якщо діалог з ним був вилучений і в адресній книзі номери також не залишилося:

 1. Запустіть Вайбер.
 2. Натисніть «Ще» в правому нижньому куті.
 3. Перейдіть в «Налаштування».
 4. Далі – «Конфіденційність».
 5. Натисніть на «Заблоковані номери».
 6. Знайдіть потрібного користувача зі списку і поряд з його номером натисніть кнопку «Розблокувати».
Читайте також:
Як видалити стікери в Вайбере: покрокова інструкція з видалення непотрібних стикерпаков з месенджера

Детальна інструкція видно на відео:

Через розділ «Чати»

Якщо після занесення контакту в нс ви не видалили з ним переписку, то для того, щоб розблокувати його номер в вайбере, можна зробити наступне:

 1. Зайдіть в Вибер.
 2. Відкрийте діалог з потрібним абонентом.
 3. У вікні розмови буде напис про те, що контакт заблокований, а поруч з нею кнопка «Розблокувати». Клацніть на неї, і людина буде видалений з нс.

ДОВІДКА: Є й інший варіант. Спробуйте написати заблокованого особі повідомлення і вайбер запитає вас про те, чи потрібно розблокувати контакт. Натисніть «ОК».

Через розділ «Контакти»

Як розблокувати контакт в Вайбере: покрокова інструкція щодо зняття блокування з користувачів месенджера, розблокування чатЗняття блоку з особистого контакту.

Якщо ж ви не встигли видалити з телефонної книги заблокованого співрозмовника, тоді можете скористатися наступним алгоритмом:

 1. Зайдіть в додаток.
 2. Натисніть на «Виклики». Знайдіть графу «Контакти».
 3. Відшукайте потрібного користувача зі списку і натисніть на нього.
 4. Відкриється посилання з інформацією про аккаунти, де в правому верхньому куті потрібно клацнути на іконку троеточия.
 5. У віконці, що з’явилося, виберіть «Розблокувати».

УВАГА: Назва граф та розділів в інтерфейсі різних моделей смартфонів з ОС Андроїд може різнитися, але не суттєво. Порядок дій на всіх пристроях однотипний.

Для айфона

Любителям продукції Apple також не доведеться довго розбиратися з тим, як розблокувати номер користувача в вайбере. Просто дійте згідно з однією з трьох представлених інструкцій.

Видалення з чорного списку

Основний метод для повернення спілкування з співрозмовником з чорного списку:

 1. Відкрийте Viber на iPhone або айпад і дотримуйтесь алгоритмом: «Ще» – «Налаштування» – «Конфіденційність» – «Заблоковані номери».
 2. У відкритому переліку номерів знайдіть і натисніть поруч «Розблокувати».

Через розділ «Чати»

Порядок дій на iOS, спрямованих на те, щоб розблокувати номер абонента Viber через меню «Чати», не відрізняється від аналогічного процесу на Android, який ми розглядали раніше.

Читайте також:
Відгуки про Вибере

Через розділ «Контакти»

Як розблокувати контакт в Вайбере: покрокова інструкція щодо зняття блокування з користувачів месенджера, розблокування чатЗняття блоку в Вайбере на айфоне.

«Витягнути» людини з нс, якщо у вас зберігся його номер в книзі контактів, легко, достатньо лише:

 1. Запустити месенджер.
 2. Натиснути на «Контакти».
 3. Знайти потрібного абонента і клікнути по ньому.
 4. У новому вікні відкриється інформація про користувача, де необхідно натиснути «Розблокувати контакт».

Зняття блокування на комп’ютері

Функціональні можливості вайбера на ПК значно обмеженіший в порівнянні з мобільною версією месенджера. Зокрема, десктопна версія не передбачає взаємодії з чорним списком.

Як розблокувати свій номер

Будь-який користувач вибера не застрахований від попадання в блок до інших людей. І поки вони не захочуть «витягнути» вас з нс, нічого з цим не поробиш. Правда, можна зв’язатися з ними через загальні групи або зареєструвати новий обліковий запис.

Якщо Вас заблокував сам месенджер, то це тягне наслідки у вигляді неможливості посилати повідомлення. Щоб розблокувати вайбер, залишається тільки чекати, коли бан знімуть, або розбиратися зі службою підтримки.

ДОВІДКА: Блокування користувача в Viber відбувається автоматично, коли він шле спам, комерційні розсилки і повідомлення небажаного змісту.

В якості висновку можна констатувати факт, що робота з чорним списком в месенджері організована максимально просто і логічно. Можна навіть самому зрозуміти, що тебе заблокували в вайбере. Тому розблокування контакту не повинна викликати ніяких труднощів.

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради