Як прослухати Viber?

Сьогодні ми коротко і по справі відповімо на один досить серйозне питання: як прослухати Viber, і чи можна взагалі це зробити? Багато хочуть дізнатися відповідь на це питання з причин страху спецслужб, просто суворих батьків або дружини/чоловіка. Зараз ви всі дізнаєтеся, не переживайте

Прослуховують спецслужби вайбер?

Варто відразу прояснити ситуацію: жодні спецслужби не прослуховують вайбер за замовчуванням. Їм це просто не потрібно. Занадто дорого обходиться подібна прослуховування. Але от якщо люди в погонах зацікавилися саме вами, то з наявністю необхідних ордерів і постанов розробники вайбера не зможуть відмовити їм у прослуховування ваших розмов.

Як прослухати Viber?

Але таке стане можливим, якщо ви дійсно зробили щось протизаконне, що вами зацікавилися спецслужби. В такому випадку отримати доступ до ваших дзвінків і повідомлень не складе для них особливих труднощів. Так, у вайбере всі повідомлення зберігаються на вашому телефоні, але повірте, навіть там ви їх не заховаєте належним чином. Весь ваш інтернет-трафік може відслідковуватися.

Тому, якщо ви нічого не порушуєте і живете спокійним життям, можете бути впевненими, ніхто ваш Viber не прослуховує.

Суворі батьки або друга половина?

У разі суворих батьків або ревнивої другої половини все трохи складніше. Адже вони точно зацікавлені знати про вас все, включаючи листування і розмови в вайбере. А може ви і самі такими є і хочете тримати когось під контролем?

Спеціально для такого випадку є безліч програм сторонніх розробників, які дозволяють відслідковувати дзвінки, читати чужі листування і так далі. Якщо ви підозрюєте, що у вашому пристрої засів Viber-шпигун, перевірте його на наявність підозрілого ЗА і перевірте список встановлених додатків.

Якщо ж ви самі хочете скористатися подібними програмами, знайте, що це не зовсім законно, тому вас як мінімум можуть забанити в вайбере. Як максимум, людина, якого ви прослуховуєте може навіть звернутися у відповідні органи.

Читайте також:
Як видалити групу в Viber у всіх учасників якщо ти адмін?
Моя довідка - Корисні поради