Як приховати номер в Viber від інших користувачів?

Робота програми вайбер налаштована так, що інформація про дії користувача доступна практично кожному з його контактів в месенджері. Це не завжди зручно для людини, тому виникає нормальне бажання приховати дії від загальної уваги.

Як приховати свій номер від співрозмовника покроково:

Приховати номер від співрозмовника у додатку Viber неможливо, так як реєстрація в додатку відбувається за допомогою номера телефону. Не знаючи цих цифр, неможливо спілкуватися. Але якщо немає бажання показувати реальний номер телефону, можна скористатися послугою онлайн-сервісів, що надають тимчасові сім-карти на кілька хвилин. Незручність способу в тому, що повторно взяти той же номер не можна, а втрачений запис не підлягає відновленню.

Так само можна при реєстрації заборонити месенджеру синхронізацію з телефонною книжкою. Тоді ніхто з користувачів програми не дізнається про нового учасника.

Як приховати номер в Viber від інших користувачів?

Андроїд

У момент установки месенджера на смартфон, програма запитає згоду на вирішення додатків. Потрібно зняти дозвіл на доступ до контактів, тоді програма не зможе інтегрувати номера з телефонної книги.

Якщо додаток встановлено давно, то доступ до номерів з телефонної книги закривається через Меню – Настройки – Додатка –Viber – Дозволу – вимкнути контакти. У підсумку все нові контакти, збережені в пам’яті телефону, не будуть відображатися в додатку.

Айфон

Коли додаток встановлюється на айфон, то в процесі активації месенджер запитує дозвіл на доступ до адресної книги. Натиснувши кнопку «Не дозволяти», користувач приховає свій аккаунт від інших учасників.

Як приховати номер в Viber від інших користувачів?

Як написати або зателефонувати через Вайбер, щоб співрозмовник не дізнався номер?

Розробники не передбачили можливості приховати номер від співрозмовника. Не знаючи номера телефону, у програмі неможливо здійснювати дзвінки і обмінюватися повідомленнями. Якщо немає бажання показувати реальний номер телефону, можна створити обліковий запис з використанням «лівої» сімки.

Читайте також:
Секрети і приховані можливості Viber

Як приховати номер іншого контакту в Вибере?

Всі контакти в Вайбере доступні для перегляду, навіть якщо листування проводиться в прихованому чаті. Для того, щоб приховати номер контакту, доведеться видалити його із загального списку. Зробити це можливо завдяки функції месенджера, що дозволяє спілкуватися з абонентом, не доданим у френд-лист:

· Почніть листування зі співрозмовником поза месенджера, щоб зберегти номер телефону;

· Відкрийте профіль контакту в додатку і викличте додаткове меню;

· Натисніть «Видалити».

Як приховати номер в Viber від інших користувачів?

Після видалення контакту зі списку друзів почніть спілкування в додатку, перевівши розмову в розряд секретних, доступ до якої закритий паролем. Тепер ніхто, крім власника смартфона, не дізнається про секретний контакт.

 

Моя довідка - Корисні поради