Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК

Не хочете, щоб ваші листування хтось читав, але телефон іноді доводиться комусь давати? Ми розповімо, як поставити пароль на Вайбер в Айфонах, Андроїдах, а також на стаціонарних комп’ютерах. Мова йтиме про власний функціонал пристроїв, так і про сторонніх додатках.

Як встановити пароль на прихований чат

Смартфони і планшети самі по собі є добре захищеними пристроями: екран автоматично блокується, а розблокування може бути налаштована чотирма різними способами (введення комбінації цифр, графічний малюнок, відбиток пальця, розпізнавання особи). Тому розробники месенджера визнали пароль на Вайбер на Андроїд (і на будь-яких мобільних пристроях) — обов’язковою функцією, обмежившись додаванням опції “Прихований чат”.

Приховані чати в Вайбере — це діалоги, які не відображаються у загальному списку чатів. Як створити прихований (чат встановити пароль на Вайбер для захованих діалогів):

 1. Відкрити вкладку з чатами.
 2. Знайти в списку потрібний і довгим натисканням на нього викликати додаткове меню.Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК
 3. Вибрати “Приховати чат”, а потім “Встановити Pin-код”.

  Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПКЯк поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК

 4. Підтвердити дію.

Після цього листування пропаде із загального списку. Щоб отримати доступ до прихованих чатах, в пошуковому рядку (у верхній частині екрану введіть Pin-код, установка якого описана вище.

Як поміняти пароль

Як поставити пароль на Вайбер (на окремі чати) в телефоні ми розібралися. тепер про те, як його поміняти:

 1. З головного вікна месенджера перейдіть на вкладку “Ще”.Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК
 2. У списку виберіть “Налаштування”, а потім “Конфіденційність”.

  Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПКЯк поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК

 3. Натисніть на “Приховані чати”, а потім “Змінити Pin-код”.

  Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК

 4. Введіть поточний Pin-код, а потім новий. Підтвердіть дію, щоб поміняти пароль Вайбере.
Читайте також:
Як поміняти мову в Viber

Зверніть увагу: секретними чатами можна користуватися тільки в мобільних пристроях. З десктопної версії Вайбера увійти в заховані листування не вийде.

Гід-доступ на Айфоне

На Айфонах є цікава функція Гід-доступ. Це виставлення блокування на роботу сенсора в певних зонах екрану в окремих додатках. Як поставити пароль на Вайбер на Айфоне:

 1. Запускаємо Гід-доступ. Налаштування → Основні → Універсальний доступ → Гід-доступ → Увімкнути.Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК
 2. Виводимо іконку Гід-доступу на панель швидкого доступу. Налаштування → Пункт управління → Налаштувати елементи управління → Ще елементи управління → “+” поруч з Гід-доступ.
 3. Як запаролити Вайбер на телефоні. Запустити месенджер → триразовим натисненням на кнопку “Додому” викликаємо Гід-доступ → перемістіть сірі фігури на область програми, до якої потрібно закрити доступ → Почати → ввести пароль.

Як прибрати пароль: триразове натискання на кнопку “Додому” → enter встановленого раніше пароля → Відбій.

Замок додатків на Xiaomi

В смартфонах Xiaomi є опція “Замок додатків”, що дозволяє виставляти захист входу у вибрані програми.

Як запаролити Вайбер в смартфон Xiaomi:

 1. Зайдіть в налаштування телефону.
 2. Прокрутіть екран до розділу з налаштуваннями додатків.
 3. Натисніть на “Захист додатків”.Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК
 4. У наступному вікні знайдіть і позначте дотиком значок Viber, а потім натисніть на “Встановити пароль”.Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК
 5. Система зажадає ввести новий графічний ключ для доступу до додатків, захищеному опцією “Замок”. Придумайте і намалюйте ключ на екрані.
 6. Натисніть “Ок”.

Тепер при кожній спробі запуску Вайбера, система буде вимагати введення встановленого ключа.

Важливо! Можливість зміни пароля (ключа) для опції “Замок додатків” не передбачена. Його можна тільки скинути. У смартфоні відкриваємо розділ “Безпека”, там шукаємо “Замок додатків”, тиснемо на “Забули ключ?”. Далі слідуємо підказкам системи.

Установка пароля через сторонні додатки

Можна поставити пароль на Viber в смартфонах у яких немає, як на Айфонах і Xiaomi функціоналу для захисту окремих додатків? Можна, для цього використовується сторонній софт, що дозволяє запароливать доступ до обраних програм. Шукається він Play Маркет за запитом “Замок на додаток”.

Найпопулярніші — Шлюз (AppLock), LOCKit, APPLock, Блокування програми від Kunkun Apps, Блокування програми від Smart Mobile Tools, Блокування Додатків Відбиток Пальця 2019 від Kylian Mbapee.

Ставимо пароль на Вайбер на Андроїд, на прикладі LOCKit:

  1. Дати програмі всі запитувані доступи.
  2. Встановити ключ, а потім контрольне запитання* і відповідь на нього.

   Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПКЯк поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК

 1. Натиснути “Готово”.
 2. Натиснути на “Блокування додатків”.Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК
 3. У списку знайти іконку Viber і натиснути на неї. Колір замочка поруч зміниться з сірого на синій, а на екрані з’явиться повідомлення “Заблоковано”.

Тепер при кожній спробі входу в Вайбер система буде вимагати введення графічного пароля. Зміна пароля можна зробити в розділі “Параметри” додатка LOCKit.

*Це важливо, так як способів, як дізнатися свій пароль в Вайбере, не існує. З допомогою відповіді на контрольне запитання ви зможете скинути колишню комбінацію і ввести нову.

Зверніть увагу: після установки програми система буде запитувати дозволу на збір статистики, виконання “Помістити поверх інших додатків”, включення енергозбереження і т. д. все Це треба виконати.

Чи можна встановити пароль на Вайбер на комп’ютері

Така можливість для десктопних версій з’явилася відносно недавно. У версії 11.9.5 вона точно є, а за більш ранні ми точно сказати не можемо, на жаль.

Як поставити пароль на Вайбер на комп’ютері:

 1. Увійти в розділ налаштувань. Через “Інструменти → Параметри” або через “шестірня → Налаштування”.Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК
 2. Перейти до вкладці “Безпека та конфіденційність”.
 3. Натиснути на “Включити пароль для Viber”.Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК
 4. Придумайте і введіть пароль у форму на екрані — два рази. Потім натисніть “Готово”.Як поставити пароль на Вайбер: на Андроїд, Айфон і ПК

Як на комп’ютері змінити пароль в Вайбере: Безпека та конфіденційність → Змінити пароль для Viber → ввести поточний пароль → два рази ввести нову комбінацію → Готово.

Увага! Стандартний принцип “закрив месенджер → відкрив → система запитала пароль для доступу” тут не працює. Щоб активувати захист ви повинні кожен раз використовувати комбінацію Ctrl+L, а ось розблокування відбувається вже за допомогою заданого пароля.

Моя довідка - Корисні поради