Як показати екран співрозмовнику в Вайбере?

Месенджери зручні тим, що ви можете спілкуватися із співрозмовником без потреби відволікатися на попередження і паблики, в тому числі – через десктоп-версію. В Viber доступна також функція трансляції екрану. У чому її сенс?

Тепер ви можете показувати одному все, що відбувається на дисплеї вашого комп’ютера під час спілкування в чаті. Це корисно, якщо ви хочете показати свої дії кому-небудь бачити, що відбувається в чаті, самому. Обидва пристрої – смартфон і ПК – синхронізуються: ви можете спокійно перевести голосовий дзвінок з комп’ютера на мобільний, отлучившись з офісу, а повернувшись, продовжити десктопі.

Крім іншого, ви зможете змінити налаштування програми на ПК віддалено – зі смартфона.

Як підключити трансляцію екрану?

  • З додатка Вайбер на комп’ютері почніть голосовий виклик з одним або декількома користувачами.
  • Як тільки почнеться спілкування, знайдіть на дисплеї іконку з білим контурним монітором і стрілкою вгору. Натисніть на неї.

Як показати екран співрозмовнику в Вайбере?

  • Виберіть варіант екрану і натисніть Почати.
  • Вікно месенджера має зменшитися, щоб не заважати іншим відкритим на робочому столі програмами. Ваш друг зможе бачити все, що відбувається у вас на моніторі в режимі реального часу.

Як показати екран співрозмовнику в Вайбере?

Як розгорнути вікно Viber під час трансляції?

  • Знайдіть на згорнутому вікні Вайбера іконку з двома різноспрямованими від центру стрілочками – Розгорнути.
  • Введіть будь-який текст у вікні діалогу під час режиму трансляції, і він відображається на екрані вашого співрозмовника.

Як показати екран співрозмовнику в Вайбере?

Як відповісти на дзвінок в режимі трансляції?

Труднощів виникнути не повинно. Ви зможете відповісти на виклик так само, як зазвичай. Після активації трансляції Viber дзвінок відобразиться на дисплеї.

Читайте також:
Налаштувати звук в Viber. Як поміняти звук повідомлення на Андроїд і Айфон

Як показати екран співрозмовнику в Вайбере?

Як переглянути трансляцію на весь екран?

Натисніть на значок Розгорнути. Відео відобразиться на весь екран. А щоб повернутися до стандартного розміру вікна, клацніть на іконку двічі.

Демонстрація екрану іншому користувачеві може стати корисним при роботі над спільним проектом, під час навчання чому-небудь на ноутбуці, показу майстер-класу і інших речей, які передбачають відображення того, що відбувається на екрані глядачеві. Це хороша альтернатива, наприклад, Skype.

Для власної зручності ви можете дублювати екран на монітор і відповідати на повідомлення, перемикаючись між гаджетами і налаштовуючи Вайбер дистанційно.

Моя довідка - Корисні поради