Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер – покрокове керівництво

Сучасні смартфони дозволяють встановити велику кількість додатків і одночасно спілкуватися через різні месенджери. Що робити, якщо друг прислав ролик в Ватсапе, а його потрібно відправити в Вайбере, впоратися з проблемою можна за одну хвилину. Розберемося, як переслати відео з Ватсапа на Вайбер, який спосіб вибрати.

Чи можна переслати відео з Ватсапа на Вайбер

Як швидко переслати відео з Ватсапа в Вайбер? Зробити це безпосередньо не вийде, розробники не передбачили спеціальних клавіш, які відповідають за передачу файлів між мессенджерами.

Однак існує кілька способів:

 • можна відшукати файл через провідник, натиснути на кнопку відправки і вибрати Вайбер;
 • відкрити галерею через меню Viber і в списку знайти потрібний відеоролик для відправки.

Пересилати можна необмежену кількість файлів. Операція доступна безкоштовно в версії для телефону і для комп’ютера. Для роботи потрібно лише підключення до інтернету.

Важливо. Якщо відео не підтримуються або займає надто багато місця, можна відшукати його в будь-якому відеохостингу і відправити за допомогою посилання.

Способи відправки відеоролика

Поділитися відеороликами з Ватсапа в Вайбер можна. Для цього його потрібно знайти в галереї або в провіднику. Надіслати файл можна через комп’ютер і телефон. Для роботи потрібно тільки підключення до інтернету.

Рада. Якщо пакет інтернету дорогою, заощадити трафік можна за допомогою підключення пристрою до мережі WiFi.

Через Провідник

Переслати відео з Вацапа в Вайбер можна за допомогою провідника. Для цього потрібно увійти папку з відеороликами, вибрати потрібний і відправити його через Viber.

Як скинути відео з WhatsApp на Viber:

 1. Відкрийте вбудований або сторонній провідник.
 2. Перейдіть в файловий менеджер, натиснувши на іконку у вигляді папки. Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво
 3. У пам’яті пристрою знайдіть папку WhatsApp , перейдіть в розділ Media . Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво
 4. У папці WhatsApp Video знайдіть потрібний ролик і натисніть на нього. Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво
 5. натиснути по кнопці «Надіслати» , Відзначте Viber. Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво
 6. Клацніть по одержувачу, натисніть на кнопку відправки справа знизу. Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво

Відеозапис відправиться вибраній людині за кілька секунд.

Важливо. Швидкість передачі залежить від якості інтернет-підключення. Щоб підвищити швидкість, підключіться до мережі WiFi.

відправляється відео автоматично стискається Вайбером для економії трафіку. Якщо дані займають занадто багато місця, на екрані може з’явитися помилка. В цьому випадку доведеться шукати ролик в інтернеті і відправляти його через посилання. Також можна завантажити дані на хмарне сховище і надати одержувачу посилання.

Через кнопку «Галерея»

Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер? У Viber вбудована кнопка для переходу в галерею. За допомогою неї можна відшукати практично будь відеофайл і переслати його одного.

Як скинути відео в Вайбері, яке було отримано через Ватсап:

 1. Відкрийте потрібну групу або приватний діалог.
 2. Натисніть на кнопку Галереї, вона знаходиться знизу. Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво
 3. натиснути по іконці з точками.
 4. Натисніть на вкладку «Відео» . Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво
 5. Потрібний ролик буде знаходитися в розділі WhatsApp Video , виберіть його і натиснути по клавіші відправки. Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво

Вайбер розуміє старі і нові файли, в тому числі у форматі mp4. Якщо при відправці з’являється помилка, можливо, дані пошкоджені.

Як переслати відеоролик з Viber в WhatsApp

Переслати відео з Вайбера на Вацап можна таким же способом, як показано в інструкції вище. Потрібно можна знайти файл в провіднику і відправити його через Ватсап, або відкрити галерею прямо з месенджера.

Розглянемо, як відправити відеофайл, отриманий в Viber, через WhatsApp:

 1. Запустіть месенджер і увійдіть в діалог.
 2. Натисніть на скріпку, виберіть «Галерея» . Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво
 3. Перейдіть в папку Viber, в ній зберігаються всі надіслані і отримані ролики. Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво
 4. Натисніть на файл і натиснути по клавіші для відправки.

Важливо. Якщо Вотсап не бачить папку Viber, знайдіть ролик через Провідник.

Завантаження відео за допомогою посилання

Скинути відеофайл великого розміру або поділитися роликом з Однокласників, Інстаграма, Ютуб можна за допомогою посилання. Для цього досить увійти на сайт з відеороликом і тапнуть кілька кнопок.

Розберемо приклад, як скинути відео з Ютуб:

 1. Відкрийте YouTube на телефоні.
 2. Виберіть відеоролик. Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво
 3. Натисніть по клавіші «Поділитися» .
 4. Натисніть на Вайбер. Як переслати відео з Ватсапа на Вайбер  покрокове керівництво

Залишається відзначити одержувача і переслати посилання. Абонент Viber отримає посилання і зможе подивитися ролик будь-якого розміру, без завантаження в пам’ять пристрою.

Переслати відео по Вайберу, отримане в Ватсапі, можна кількома способами. Для цього доведеться скористатися вбудованою кнопкою Галерея або Провідником.

Моя довідка - Корисні поради