Як очистити Вайбер на телефоні і навіщо це потрібно робити

З часом додатки починають працювати з затримкою і нерідко зависають. Виною тому є непотрібні файли і повідомлення, які накопичуються під час спілкування. Розберемося, як очистити Вайбер на телефоні і комп’ютері, і підвищити працездатність.

Чистити додатки на телефоні і комп’ютері зазвичай потрібно в наступних випадках:

 • щоб уникнути появи помилок і збільшити швидкодію;
 • для звільнення пам’яті (актуально для застарілих пристроїв з невеликою кількістю вбудованого місця).

Очищати Вайбер можна самостійно або за допомогою сторонніх сервісів . При видаленні потрібно бути уважним і не стерти важливу фотографію, повідомлення.

Рада. Після виконання чищення перезапустіть мобільний пристрій або комп’ютер. Під час перезапуску операційна система видаляє тимчасові дані.

Як почистити месенджер

Що можна прибрати в Viber:

 • непотрібні повідомлення;
 • зайві картинки, відеоролики;
 • кеш, який зберігається під час роботи з месенджером;
 • журнал дзвінків.

Проводити чистку в Вайбері потрібно в телефоні і комп’ютері. За 10-15 хвилин можна прибрати всі непотрібні файли, очистити історію і кешированниє дані. Це позитивно позначиться на підвищенні швидкодії і стабільності роботи месенджера.

Прибираємо повідомлення

Згодом на телефоні накопичується безліч повідомлень, які уповільнюють роботу Viber і займають місце в пам’яті. Очистити непотрібні дані можна на айФоні, Андроїд, смартфоні з Windows. Для цього перейдіть в потрібний чат і виберіть застарілі повідомлення.

Як відзначити і видалити непотрібні повідомлення в Вайбері:

 1. Перейдіть в чат, перейдіть, натискайте на повідомлення до появи меню .
 2. Виберіть «Видалити» і надайте підтвердження. Як очистити Вайбер на телефоні і навіщо це потрібно робити
 3. Щоб виділити кілька СМС, натисніть на кнопку з точками, натисніть по «Виберіть повідомлення» , відзначте непотрібні діалоги і торкніться іконки у вигляді кошика. Як очистити Вайбер на телефоні і навіщо це потрібно робити

В Вайбері передбачена опція «Приховані чати» , За допомогою якої можна заховати важливу переписку. Як це зробити, читайте в покрокової інструкції.

Очищаємо всю переписку

В Вайбері можна не очищати окремі повідомлення, а видалити весь чат цілком. Завдяки опції можна швидко прибрати всі непотрібні розмови, які уповільнюють роботу програми.

Як очистити Вайбер від непотрібних розмов:

 1. Відкрийте головне вікно месенджера.
 2. натискайте на непотрібний чат до появи меню, виберіть параметр «Видалити чат» і надайте підтвердження. Як очистити Вайбер на телефоні і навіщо це потрібно робити

Важливо. Швидкість виконання операції залежить від кількості повідомлень в бесіді.

Операція доступна на телефонах з ОС Android і iOS. Очистити Viber на iPhone можна без установки додаткових додатків.

Очищення журналу викликів

Звільнити багато місця можна за допомогою видалення файлів. На телефонах з невеликою кількістю вбудованої пам’яті важливий кожен мегабайт, тому не зайвим буде видалення історії викликів.

Інформація про виклики займає не багато місця, проте може гальмувати роботу месенджера при переході в розділ з дзвінками. Як виконати очистку:

 1. Натисніть на кнопку «Виклики» .
 2. У меню, натисніть на непотрібний дзвінок і виберіть «Видалити» . Як очистити Вайбер на телефоні і навіщо це потрібно робити

Важливо. За допомогою такої операції не вийде звільнити місце у внутрішній пам’яті, навіть якщо в Вайбере збережено кілька сотень дзвінків.

Зазвичай велика кількість збережених записів уповільнюють роботу в застарілих телефонах. Нові смартфони з сучасними процесорами не відчують навантаження.

Чистка кеша через телефон

Кеш – це тимчасові файли, які використовуються в додатках, браузерах. Опція допомагає швидше завантажувати меню, відображати мініатюри картинок в чатах. При тривалому застосуванні кеш може займати багато місця, а також бути причиною виникнення помилок і збоїв. Кешовані дані потрібно періодично очищати.

Як очистити кеш в Вайбері на смартфоні або планшеті:

 1. Перейдіть в налаштування Андроїда або Айфона.
 2. Зайдіть у вкладку з додатками, відкрийте «Всі програми» , Знайдіть Viber. Як очистити Вайбер на телефоні і навіщо це потрібно робити
 3. Тапніте по «Очистити» , виберіть очищення кеша. Як очистити Вайбер на телефоні і навіщо це потрібно робити

Важливо. Інтерфейс може відрізнятися на айФоні і Андроїд. Для виконання операції можна використовувати додаткові сервіси, наприклад CCleaner.

Видаляємо непотрібні файли мультимедіа

Звільнити багато пам’яті можна за допомогою видалення отриманих і відправлених файлів. Найчастіше це картинки і відео, які зберігаються в пам’яті пристрою і можуть уповільнювати його роботу.

Як очистити мультимедіа в Вайбері:

 1. Відкрийте Провідник і перейдіть в папку Viber.
 2. Знайдіть папку Media , видаліть з неї фото і відео. Як очистити Вайбер на телефоні і навіщо це потрібно робити

Рада. Якщо потрібно видалити всі мультимедійні дані, видаліть папку Медіа цілком. Якщо деякі фото або відео потрібно залишити, доведеться самостійно перегортати список і прати тільки непотрібні дані.

Що почистити на комп’ютері

Як почистити Вайбер на комп’ютері? Зазвичай на ПК багато пам’яті і потужний процесор, тому месенджер працює стабільно. Видалити кеш і тимчасові дані можна за допомогою безкоштовного додатку CCleaner.

Щоб стерти збережені фото і відео, перейдіть в папку і виберіть непотрібні файли. Для швидкого переходу до папки можна скористатися меню Viber:

 1. натисніть по розділу «Параметри» , зайдіть у налаштування. Як очистити Вайбер на телефоні і навіщо це потрібно робити
 2. Перейдіть на «Мультимедіа» , на екрані справа адреса був призначений додатковий збереження медіафайлів і документів. Як очистити Вайбер на телефоні і навіщо це потрібно робити
 3. Натисніть на адресу і почистіть папку.

Як очистити історію дзвінків або видалити повідомлення на ПК? Зробіть це через телефон. Мессенджер автоматично синхронізується з ПК і інформація оновиться.

Для стабільної роботи Viber, його потрібно періодично очищати. Для роботи можна скористатися стороннім додатком, наприклад CCleaner, або самостійно видалити мультимедіа, СМС, непотрібні чати і інформацію про виклики.

Моя довідка - Корисні поради