Як назвати або перейменувати групу в Viber? Змінити назву групи в Вайбере

Як назвати групу в Вайбере на телефоні?

Для об’єднання однодумців, залучення нових учасників в додатку Вайбер створюються групи. Щоб виділитися із загальної маси, спільноти дають назву, коротко і влучно говорить про тему. Вибирати багатослівні назви безглуздо, так як в списку груп видно тільки перші три-чотири слова.

Створюючи групу, автор замислюється про те, як назвати спільноту. Для того, щоб дати чату ім’я, потрібно:

· Натиснути на слово «Група» у верхній графі;

Як назвати або перейменувати групу в Viber? Змінити назву групи в Вайбере

· У віконці, що з’явилося, вписати назву і зберегти;

Як назвати або перейменувати групу в Viber? Змінити назву групи в Вайбере

· Група поименована.

Варіантів найменувань безліч, все залежить від фантазії творця. У назві використовуються заголовні і малі літери будь-якої мови, додаються знаки, символи і стікери.

Для дівчаток

Найчастіше дівчат об’єднують у групи улюблені іграшки, герої фільмів, зірки шоу-бізнесу і моди. Останнім часом дівчата цікавляться рукоділлям. Виходячи з цього підбираються назви спільнот: «Моя Барбі», «Улюблені фенечки», «Ми любимо Тімоті».

Прикольні

Гумор – незмінний супутник спільнот, створюваних для розваги та відпочинку. Тому й назви для таких груп можна вибирати прикольні, з натяком на теми дозволених жартів, адже що смішно для одних, може образити інших: «Вібрація Перцю», «Бредні Фантомасыча», «Кооператив Ніштяк».

Для колег

Групи для вирішення робочих питань та зв’язки з колегами використовують назву проблеми або колективу. Зручно мати окремі групи, що мають у назві умову задачі. Це допомагає легко і швидко визначити, про що йде мова і не відволікає інших товаришів по службі, не залучених до вирішення питання: «Магазин Берізка», «Берізка”, продаж», «Берізка, закупівлі».

Для батьків класу

Школи активно використовують месенджер для зв’язку з батьками. Створюючи групи по класах, учитель зможе донести актуальну інформацію до батьків учня. Відповідно у найменуванні таких груп використовуються назву школи, класу, а так само рік: «Школа № 9, клас 5А-2018».

Для друзів і подруг

Друзі, створюючи спільноту, не обмежують себе в темах для спілкування і назвах груп: «МИ – Вінні-Пухи», «Їдемо на море» і ще безліч варіантів назв спільнот за інтересами.

Для сім’ї

Для сім’ї цікаві групи, присвячені вихованню дітей, відносин, кулінарії, рукоділлю, садівництва та городництва, ремонту та інших сімейних проблем. Назви спільнот вказують на категорію користувачів, кому вони будуть цікаві: «Золоті руки», «Ложка-казанок», «Чоловік+жінка=дитина».

Як перейменувати групу в Вибере?

Якщо назва спільноти в якийсь момент перестала влаштовувати або група змінила тему, є можливість поміняти ім’я. Робиться це так:

· У меню чатів знайти групу, яку потрібно перейменувати;

Як назвати або перейменувати групу в Viber? Змінити назву групи в Вайбере

· Натиснути на назву групи, щоб відкрилося вікно редагування;

Як назвати або перейменувати групу в Viber? Змінити назву групи в Вайбере

· Змінити назву групи і зберегти зміни;

· Група перейменована.

Ці зміни помітні на всіх пристроях, де встановлено месенджер, синхронізовані з телефоном.

Давати ім’я спільноти і змінювати назву може тільки творець або адміністратор чату.

Моя довідка - Корисні поради