Як налаштувати звук в Вайбері на телефоні і комп’ютері – інструкція

Стандартні мелодії повідомлень подобаються не всім. У Viber є опція зміни звуків, можна вибрати свою пісню або записаний на диктофон голос. Розглянемо, як налаштувати звук в Вайбері на смартфоні і комп’ютері.

Які налаштування доступні в Вайбері

За допомогою опцій можна поміняти оповіщення, повідомляю-щі про вхідне повідомлення, а також надійшов дзвінок. Вайбер розуміє більшість форматів файлів і дозволяє швидко замінити звукові сигнали.

В установках можна вибрати не тільки стандартні оповіщення, а й пісні, збережені в галереї. Прикольні пісні та смішні записи для Viber можна скачати в інтернеті на профільних сайтах.

Як налаштувати мелодію дзвінка

За замовчуванням в Вайбері обрана стандартна мелодія, яку можна поміняти в будь-який час. Для її зміни доведеться увійти в меню і вибрати пісню.

Як налаштувати звук в Вайбері на смартфоні або планшеті:

 1. Перейдіть в «Налаштування» , для цього натисніть по кнопці «Ще» . Як налаштувати звук в Вайбері на телефоні і компютері  інструкція
 2. Натисніть на розділ «Повідомлення» , тут можна налаштувати оповіщення вхідного дзвінка.
 3. Встановіть галку близько «Використовувати системні звуки» , потім натисніть на «Мелодія дзвінка» . Як налаштувати звук в Вайбері на телефоні і компютері  інструкція
 4. Виберіть Провідник, в папці, натисніть на відповідну пісню.
 5. Підтвердіть операцію за допомогою кнопки «Ок» . Як налаштувати звук в Вайбері на телефоні і компютері  інструкція

Якщо надійде дзвінок, Вайбер програє вибраний файл. Якість і гучність звучання залежить від моделі мобільного пристрою і типу файлу.

Зверніть увагу. Якщо видалити пісню з пам’яті телефону, настройки в Вайбері можуть злетіти. В цьому випадку при дзвінку буде грати пісня, задана в месенджері за замовчуванням.

Налаштування оповіщення вхідного повідомлення

Змінити можна і стандартні звуки для повідомлень. Для цього перейдіть в опції повідомлень, як показано вище і виконайте кроки:

 1. натисніть по розділу «Звук повідомлення» .
 2. Натисніть на «Звук» . Як налаштувати звук в Вайбері на телефоні і компютері  інструкція
 3. Виберіть стандартну пісню або перейдіть в Провідник за допомогою клавіші «Вибір мелодії на пристрої» .

Зверніть увагу. Не рекомендується ставити на СМС довгі пісні. Оптимальна довжина звукового повідомлення – 1-3 секунди.

Додатково в настройках можна активувати вібрацію і світловий індикатор, якщо він встановлений в телефоні.

Зміна сповіщень на комп’ютері

Як поміняти звук повідомлення в Вайбері на комп’ютері? Такий настройки в меню немає. В опціях можна тільки включити або відключити оповіщення, вибирати звукові файли не вийде.

Як включити повідомлення в Вайбері на ПК:

 1. Натисніть на клавішу «Параметри» і відкрийте розділ «Повідомлення» . Як налаштувати звук в Вайбері на телефоні і компютері  інструкція
 2. Встановіть налаштування так, як показано на скріншоті нижче. Як налаштувати звук в Вайбері на телефоні і компютері  інструкція

До зміни доступні тільки повідомлення дзвінків і повідомлень. Замінити аудіофайл не можна.

Зверніть увагу. Якщо в Viber на ПК не чути виклики і повідомлення, перевірте настройки гучності в треї. Для цього натисніть на динамік правою кнопкою миші, відкрийте мікшер гучності і додайте гучність в Viber.

Як налаштувати звук в Вайбері на телефоні і компютері  інструкція

Можливі проблеми

За замовчуванням в Viber вже встановлені повідомлення. Вони програються при надходженні повідомлення або при виклику. Налаштування сповіщень можна змінити в меню самостійно, однак, при виборі пісні можуть виникнути помилки:

 • звук не програється;
 • в Вайбері з’являється помилка, і налаштування звуків скидаються.

Як налаштувати звук в Вайбері на телефоні і компютері  інструкція

Зазвичай проблема викликана неправильним форматом або розміром файлу. Не потрібно встановлювати на дзвінок довгі композиції, розміром більше 10 МБ. Якщо під час налаштування з’являється помилка, міняємо файл на інший, який займає менше пам’яті.

Рада. Скористайтеся стороннім редактором аудіо, щоб обрізати потрібну ділянку, наприклад, приспів. Знайти таку програму можна у вбудованому магазині App Store або Play Market.

Як змінити звук сповіщень в Вайбері? Необхідна функція є в меню. Досить вибрати вподобану мелодію і задати її в якості звуку виклику або вхідного повідомлення.

Моя довідка - Корисні поради