Як налаштувати відеодзвінок у Viber

Є відеодзвінок у популярному додатку? У версії Viber 5.0 користувачам стала доступною ця функція. Вона дозволяє не тільки чути, але й бачити співрозмовника. Отже, як зробити відеодзвінок? Спочатку треба переконатися, що відео-дзвінки взагалі можуть бути вчинені з твого телефону. Майже всі сучасні смартфони мають непогані фронтальні камери, спеціально призначені для відеодзвінків. Viber video call може бути здійснений, якщо у тебе на руках смартфон на андроїді з фронтальною камерою і версією Android 4.2 і вище. Відеозв’язок з iPhone доступна з iPhone 4S з версією iOS вище 7.0.

Як налаштувати відеодзвінок у Viber

Якщо у тебе старенький смартфон без фронтальної камери або версія месенджера нижче 5.0 – ти, на жаль, не зможеш зробити відеодзвінок (але СМС і звичайні дзвінки будуть доступні). Як налаштувати відеодзвінок у Viber, якщо ти ще жодного разу нікому не дзвонив і тільки встановив додаток? Нічого налаштовувати не треба, так як за замовчуванням все повинно працювати.

Відеодзвінки

Як же здійснювати відеодзвінки? Виберіть контакт, якому хочеш дзвонити і натисніть кнопку «безкоштовний дзвінок». Під час здійснення виклику або розмови натисни на кнопку «Відео», щоб активувати відеодзвінок. Після натискання на кнопку камера включиться і почне передавати зображення твоєму співрозмовникові. Ти ж не будеш бачити співрозмовника, поки він в свою чергу теж не натисне на кнопку «Відео». Якщо ти раптом захочеш, щоб співрозмовник перестав тебе бачити, просто ще раз натисніть на «Відео» — і відеодзвінок перейде в режим звичайного голосового дзвінка.

Як налаштувати відеодзвінок у Viber

Мережею користується великою популярністю. Завдяки добре налагодженому додатком відеодзвінки споживають набагато менше трафіку, ніж дзвінки через Скайп.

Читайте також:
Як знайти прихований чат в Вайбере
Моя довідка - Корисні поради