Як налаштувати Вайбер на телефоні і комп’ютері, настройка Viber

Відразу після установки Вайбера і входу в аккаунт можна писати повідомлення і дзвонити друзям. Розберемося, як налаштувати Вайбер для комфортного використання, які параметри перевірити в версії для комп’ютера і телефону.

Що потрібно налаштувати після установки Viber

Налаштування Вайбера не займе багато часу. Більшість параметрів визначаються автоматично під час установки. Додаток визначає розмір екрану мобільного пристрою, встановлює мову відповідно до регіональних настройками.

 

Встановити месенджер можна на персональний комп’ютер, ноутбук, мобільний телефон і планшет. Вайбер підтримується операційними системами: Андроїд, iOS, Windows, Linux. Для входу в особистий профіль не потрібно придумувати логін і пароль, активація здійснюється за номером телефону. Як перевірки Viber робить голосовий виклик або надсилає СМС з кодом.

Після установки рекомендується виконати загальні налаштування: додати пошту в резервне копіювання, дати дозвіл на використання камери, телефонній книзі, повідомленнями.

Важливо. Використовувати месенджер можна і без налаштування, однак налаштований Вайбер принесе більше комфорту під час листування.

На телефоні

Як налаштувати Вайбер в телефоні або планшеті? Для того потрібно звернути увагу на наступні розділи:

 • повідомлення;
 • резервне копіювання.

Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber

Якщо від повідомлень залежить тільки звук під час надходження СМС або виклику, то до резервної копії потрібно підійти відповідально. Завдяки автоматичному збереженню даних можна відновити всю переписку при перевстановлення мессенджера або перенесення його на інший телефон.

Також в Вайбері можна змінити фон чату, про це читайте в інструкції по посиланню.

Повідомлення

Що зробити після реєстрації нового профілю? Налаштуйте мелодію і повідомлення під час надходження повідомлень і дзвінків. Як це зробити:

 1. Натисніть на кнопку «Ще» , відкрийте настройки. Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber
 2. Перейдіть в розділ «Повідомлення» .
 3. Тут можна активувати включення екрану при новому СМС, звуки вихідних повідомлень. Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber
 4. Натисніть на «Використовувати системні звуки» , щоб змінити стандартну мелодію дзвінка Viber на музику, встановлену в телефоні.
 5. Клацніть по « звук повідомлення », виберіть звук для СМС, активуйте вібрацію і світловий індикатор. Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber

Важливо. Змінити налаштування повідомлень можна в будь-який час. Для сповіщень Вайбер пропонує власну базу з мелодіями і підтримує музику з внутрішньої пам’яті телефону.

Резервне копіювання

Важливим параметром є резервне копіювання. Опція дозволяє автоматично зберігати всі отримані і відправлені повідомлення. Дані можна відновити в будь-який час при перевстановлення Вайбера або завантаженні його в новий пристрій. Файл з повідомленнями зберігається в хмарі Google або iCloud в залежності від операційної системи телефону.

Як встановити автоматичний запис копії на телефоні:

 1. Відкрийте настройки Viber і перейдіть в розділ «Обліковий запис» .
 2. Тапніте по рядку резервного копіювання. Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber
 3. Натисніть на кнопку «Тут» і надрукуйте адресу своєї електронної пошти. Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber
 4. Натисніть на «Створювати резервну копію» і виберіть періодичність копіювання. Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber

Вайбер безкоштовно буде зберігати повідомлення, і відправляти їх в хмару. На айФоні ця настройка може не знадобитися, зазвичай месенджер автоматично визначає прикріплений до телефону профіль і переміщує дані в хмару iCloud.

Важливо. На ім’я email можна зберегти тільки текстові дані , картинки і відео не заносяться. Файл зберігається в хмарі Google, відкрити його і прочитати без спеціальних програм не вийде.

На комп’ютері

Налаштувати месенджер Viber потрібно і на комп’ютері. Рекомендуємо перевірити встановлене обладнання, виставити рівень гучності динаміків і чутливості мікрофона. В якості захисту слід поставити на комп’ютерну версію пароль. За допомогою пароля ніхто не зможе прочитати переписку, поки власника аккаунта немає близько ПК.

Важливо. Використовуйте останню версію Вайбера, щоб отримати доступ до всіх налаштувань. Застарілий месенджер не обладнано опцією захисту за допомогою пароля.

Налаштування обладнання

Як налаштувати Viber на комп’ютері? Для цього можна перейти в параметри і виконати нескладні дії.

Як перевірити встановлене обладнання:

  1. Відкрийте розділ «Параметри» , як показано на скріншоті нижче. Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber
  2. Натисніть на «Аудіо та відео» .
  3. На панелі праворуч налаштуйте гучність за допомогою повзунка, виберіть оптимальну чутливість мікрофона.

< li>Якщо в віконці знизу немає зображення з камери, виберіть її самостійно за допомогою списку. Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber

Зберігати зміни не потрібно. Для продовження роботи з настройками перейдіть на інший розділ, щоб закрити параметри, клікніть по хрестику праворуч.

Захист паролем

Повідомлення краще захистити паролем. Зробити це можна з меню з параметрами, опція доступна тільки в нових версіях Viber.

Як встановити пароль:

 1. Відкрийте параметри, як показано в інструкції вище.
 2. Клацніть по «Безпека та конфіденційність» .
 3. Натисніть на клавішу «Включити пароль для Viber» . Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber
 4. Надрукуйте код і натисніть на клавішу підтвердження. Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber

Активація захисту здійснюється за допомогою кнопки CTRL + L . Для входу в додаток потрібно ввести пароль. Особи, яким не належить аккаунт, не зможуть включити комп’ютер і прочитати повідомлення. Встановити пароль можна тільки в Вайбері для комп’ютера і ноутбука. Як захистити месенджер на мобільному телефоні, читайте в інструкції.

Як скинути настройки

Іноді потрібно скинути параметри месенджера в початковий стан. Для цього передбачена спеціальна опція, яка встановлює всі налаштування Вайбера за замовчуванням.

Як скинути настройки на телефоні:

 1. Натисніть на кнопку з параметрами і перейдіть в розділ «загальні». Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber
 2. Перейдіть список вниз, натисніть по «Скинути настройки Viber» .
 3. Натисніть на кнопку «Продовжити» і дочекайтеся закінчення операції. Як налаштувати Вайбер на телефоні і компютері, настройка Viber

Для роботи не потрібно з’єднання з інтернетом. Зазвичай скидання параметрів здійснюється за кілька секунд.

Висновки

Що зробити після установки Вайбера? На комп’ютері перевірте параметри обладнання, і встановіть пароль. На телефоні налаштуйте опцію резервного копіювання та виберіть оптимальні настройки для повідомлень.

Моя довідка - Корисні поради