Як дзвонити по вайберу?

Виклики через мобільну мережу доживають свої останні дні. Сьогодні, щоб зв’язатися з ким-небудь достатньо підключитися до інтернету і скористатися яким-небудь месенджером. При цьому ви можете зв’язатися з людьми в будь-якій точці світу, не витрачаючи ні копійки своїх грошей. Єдині витрати при цьому – це інтернет-трафік.

Різних програм для спілкування в даний час досить багато. Велика частина з них знаходяться у вільному доступі і до того ж зручні в користуванні. Тому месенджери поступово замінюють собою стандартну мобільний зв’язок. Сьогодні ми поговоримо про те, як дзвонити по вайберу безкоштовно в будь-яку точку світу.

Дзвінки на будь-які напрямки

Для початку невеличка ремарка. Здійснювати дзвінки через Viber безкоштовно можна лише в тому випадку, коли у вашого співрозмовника теж встановлений цей месенджер на будь-якому пристрої, який має вихід в інтернет і, природно, мікрофон. Зовсім не важливо, телефонуйте ви з телефону на телефон, планшет або комп’ютер.

Як дзвонити по вайберу?

Але якщо вайбера у вашого друга немає і завантажити його ніяк не вийде, то ви завжди можете скористатися функцією Viber Out, яка дозволяє вам здійснювати дзвінки на будь-які номери по всьому світу. Послуга платна, але вона все одно коштує дешевше, ніж, наприклад, роумінг у мобільних операторів.

Чому ж виклики за вайберу так популярні? Цьому є цілий ряд причин:

  • Простота реєстрації. Щоб створити обліковий запис в цьому месенджері, вам не треба буде морочитися над придумуванням складних паролів і логінів. Досить просто ввести свій номер, підтвердити його, і готово. Відразу після цього вайберу можна буде викликати кого завгодно.
  • Якість зв’язку. Розробники програми створили власні алгоритми стиснення і передачі інформації, які дозволяють телефонувати через Viber з будь глушині, де ледь ловить навіть 2G-зв’язок. При цьому на якості дзвінка це не позначиться.
  • Безліч інших функцій. Крім дзвінків у вайбере можна листуватися, обмінюватися файлами та інше.
Читайте також:
Чи можна встановити Вайбер на Нокіа і де завантажити додаток для телефону цієї марки

Як дзвонити через Вибер

Отже, як же подзвонити по виберу безкоштовно? Для цього вам потрібно буде виконати декілька простих кроків:

  • Зайти в Viber.
  • Створити обліковий запис або відкрити свою.
  • Відкрити список контактів або додати номер через пошук.
  • Вибрати потрібного користувача.
  • Далі в листуванні з ним зверху ви побачите іконку трубки.
  • Натискайте на неї та дзвінок почнеться.

Як дзвонити по вайберу?

Таким чином ви можете розмовляти скільки завгодно, і не перерветься зв’язок навіть через тривалий час, як це робиться при розмові через звичайну мобільний зв’язок. Тому месенджер залишається настільки популярним протягом тривалого часу, адже дозволяє з’єднуватися людям з усієї планети з допомогою інтернету.

Таким же чином через це додаток ви можете здійснювати відео дзвінки за наявності фронтальної камери у вашому смартфоні або веб-камери на комп’ютері. Вони також не тарифікуються і не обмежені по тривалості.

Моя довідка - Корисні поради