Як дізнатися, що тебе заблокували в Viber інший користувач. Що бачить заблокований контакт?

Ознаки, що вас заблокували в вайбере?

Як дізнатися, що тебе заблокували в Viber інший користувач. Що бачить заблокований контакт?

Зрозуміти, що користувача заблокували в вайбере безпосередньо неможливо. Є лише непрямі ознаки наявності обмежень до спілкування з даними співрозмовником. Основні ознаки блокування:

· Відсутність контакту в особистому чаті написи «в мережі» або дати останнього входу;

· Відсутнє позначення доставки, надіслані не доставляються співрозмовника;

· Співрозмовник не відповідає на дзвінки через додаток.

За сукупністю непрямих ознак можна зрозуміти заблокований або немає користувач.

Що бачить заблокований користувач в viber?

Як дізнатися, що тебе заблокували в Viber інший користувач. Що бачить заблокований контакт?

Користувач, якого заблокували в Viber, може бачити:

· Іконку аватара співрозмовника та його номер;

· Загальну історію повідомлень обох співрозмовників до моменту його блокування, після цього тільки власні надіслані (але не доставлені) листи.

Як написати контакту якщо тебе заблокували?

Як дізнатися, що тебе заблокували в Viber інший користувач. Що бачить заблокований контакт?

Користувач може спробувати запросити абонента, який наклав блокування, в групові чати або зателефонувати. Проте всі способи зв’язку через месенджер залишаться без відповіді, так як співрозмовник, заблокировавший контакт, не побачить повідомлень, що надійшли і не отримає сповіщення про вхідні дзвінки від контактера, на якого накладено обмеження.

Якщо заблокований користувач хоче написати ініціатору блокування, то може скористатися системою SMS-повідомлень на телефоні, не використовуючи додаток вайбер. Послуга смс є у будь-якого оператора стільникового зв’язку. Таким способом можна дізнатися причину блокування і, якщо вона була помилкова, зняти обмеження.

Інший варіант зв’язку існує, якщо є аккаунт Viber на іншому номері. Користувач може з іншого аккаунта дізнатися про причини блокування, але тільки якщо співрозмовник не заблокував всі контакти користувача або інший номер невідомий блокировщику. Але варто пам’ятати, що якщо конфлікт не вирішиться, то співрозмовник може заблокувати і новий номер або аккаунт.

Читайте також:
Як включити розташування в Вайбере: налаштування геолокаціі

Заблокували як спам, що робити?

Як дізнатися, що тебе заблокували в Viber інший користувач. Що бачить заблокований контакт?Якщо користувача заблокували за спам в месенджері Viber, єдиний варіант розблокування – дочекатися закінчення часу блоку. Час блокування залежить від інтенсивності розсилки контекстних повідомлень, визнаних програмою за спам. Чим більше розсилали – тим довше чекати розблокування. Дострокового виходу з блокування не передбачено. Будь-які спроби достроково розблокуватися призведуть до збільшення строку, а також до втрати повідомлень

Моя довідка - Корисні поради