Як безкоштовно скачати і встановити Вайбер на LG – покрокова інструкція, можливості Viber

В останні кілька років досить складно уявити життя без мобільних додатків і різних програм для онлайн-спілкування. Розробники софта постійно вдосконалюють свої продукти, намагаються адаптувати їх під оновлені операційні системи смартфонів, охопити більшу кількість користувачів.

Однак при встановленні месенджерів на деякі пристрої можуть виникнути складності.

У статті поговоримо про те, чи можливо встановити додаток Вайбер на телефон LG, яким вимогам повинен відповідати апарат і як підібрати оптимальну версію програми.

Особливості та огляд телефонів LG

Телефони корейського бренду можуть похвалитися надійністю і компактністю. Вони вміщують в собі весь необхідний сучасній людині набір опцій. Ємні акумулятори при постійному використанні пристрою можуть тримати заряд цілих два дні! Сучасні апарати, випущені в останні пару років, працюють на платформі Андроїд.

Заковика полягає в тому, що смартфони не поширені в Росії. Конкурувати з відомими брендами вони можуть за якістю, але не за популярністю. В Росії і СНД апарати представлені старими версіями, ось тут-то і виникає проблема встановлення ряду додатків: стара платформа і нові месенджери не можуть спрацюватись.

Які версії Вайбер працюють на LG

Якщо ви придбали смартфон останньої моделі, то проблем із завантаженням софта не виникне. Сучасні телефони працюють на платформі Android 8.0, що дозволяє встановити Viber для телефону LG останньої версії. На момент написання статті це варіант Вайбер 11.8.09.

Для апаратів, що підтримують оновлення операційної системи, рекомендовано завантажувати додаток не нижче 8 версії. Це продиктовано тим, що оновлені варіанти месенджера володіють розширеним функціоналом.

Якщо ж ви користуєтеся «дідком» – телефоном, випущеними п’ять і більше років тому, то потрібно розібратися з технічними вимогами месенджера. Справа в тому, що додаток може не працювати або працювати некоректно на смартфонах з застарілою версією Андроїда.

Вимоги та характеристики Вайбер

Як безкоштовно скачати і встановити Вайбер на LG  покрокова інструкція, можливості ViberЯк безкоштовно скачати і встановити Вайбер на LG  покрокова інструкція, можливості ViberМожливості Вайбера на LG.

Кожна програма, в тому числі і месенджер, висуває мінімальні вимоги для установки на той або інший пристрій. Viber – не виняток.

Для того щоб Вайбер для LG працював без «глюків» і підвисань, операційна система (це той самий Андроїд) повинна бути не нижче 4.0. У деяких випадках планка може бути знижена до ОС 3.0. Інших нюансів розробники не передбачили.

Інтерфейс

Перед тим як поговорити про російської версії Вайбера на LG, потрібно сказати пару слів про інтерфейс програми. Тих, хто остерігається складнощів при установці і подальшому використанні утиліти, відразу заспокоїмо: програма проста і зрозуміла. Повноцінно працювати з месенджером можна відразу після його встановлення.

Весь список ваших контактів стане доступний в окремій вкладці, з кожним з них можна буде почати бесіду, зробивши лише один клік. Заморочок з дзвінками також не виникне: виклик відбувається після натискання на кнопку «трубка». Крім іншого, вам не потрібно буде вводити паролі, як того вимагає ряд інших програм, не знадобляться додаткові реєстрації.

Процедуру ідентифікації ви пройдете тільки один раз, незалежно від завантаженої версії. Останні, до речі, можуть незначно відрізнятися один від одного.

Версії

Основна функція Вайбера – безкоштовні повідомлення і дзвінки. Це закладено в усіх версіях месенджера. Однак у перших версіях (1, 2, 3) не було опції відеодзвінків. У ряді застарілих версій ні стікерів і можливість грати у адаптовані гри. Інші версії-«старички» не можуть похвалитися широким набором смайликів, в перших варіантах додатка ви не знайдете опції групової бесіди.

Якщо узагальнити, то чим вище модифікація програми, тим більше додаткових функцій ви її знайдете. Крім того, в оновлених варіантах розробники усувають всі помилки і помилки, які були допущені раніше.

Є в гонці оновлень і мінус – «слабенькі» пристрої їх не тягнуть. Для повноцінної роботи потрібна солідна оперативна пам’ять і оновлена платформа. Якщо цього немає, то «вильоти» забезпечені.

Як ми відзначили раніше, в РФ і СНД смартфони корейського бренду не популярні і в більшості випадків представлені старенькими варіантами. Ці апарати оснащені ОС Андроїд до 4 версії, тому можуть виникнути проблеми з сумісністю.

Сумісність з LG

Успіх установки Вайбера на смартфон буде багато в чому залежати від моделі апарата. Розглянемо детально найбільш поширені телефони і можливість «конекту» з ними месенджера.

Наприклад, на LG p500, g360 і t370 скачати Вайбер не вийде. Телефони працюють не на Андроїд. Їх власникам рекомендуємо звернути увагу на інші програми. Втім, можна спробувати скористатися лайфхаком, про який розповімо нижче.

Популярний LG P705 не потягне останні оновлення. Встановити програму, імовірно, у вас вийде, от тільки працювати вона буде через раз. Тут можна порекомендувати версію 3.1.1.

Для апаратів р500, e405, e400, p970 також не підійдуть останні оновлення. Перевірена версія для них – не вище 3.1.

Менше труднощів при пошуку версії зазнають власники смартфонів e445 і e612. Їх ОС цілком здатна впоратися з новими версіями Вайбера (від 8.0 і вище). Якщо ж телефон почав гальмувати, встановіть попередню версію (до 7.0).

Покрокова інструкція

Як безкоштовно скачати і встановити Вайбер на LG  покрокова інструкція, можливості ViberЯк безкоштовно скачати і встановити Вайбер на LG  покрокова інструкція, можливості ViberУстновка Вайбер на LG.

З вимогами і сумісністю ми розібралися, настав час завантажити безкоштовно Вайбер на LG, пройти процес установки. Це займе у вас не більше п’яти хвилин.

Звідки завантажити Viber

Є кілька варіантів. Якщо ваша ОС 4 і вище, качаємо месенджер з Гугл Плей. У магазині представлена остання версія програми російською мовою.

Завантажити програму без вірусів реально з офіційного сайту програми. Якщо потрібної версії ви з якоїсь причини не знайшли, вантажимо файли з тематичних форумів. Там юзери розміщують посилання навіть за назвами моделей.

Як завантажити додаток

З форумами проблем не виникне: там потрібно клікнути по посиланню і після натиснути на кнопку «Скачати». Те ж саме ви виконуєте на офіційному сайті.

Щоб завантажити Вайбер з маркету, виконуємо наступне:

 1. Відкриваємо Гугл Плей через піктограму на робочому столі смартфона.
 2. У рядку пошуку вводимо назву (viber).
 3. Натискаємо на кнопку «Скачати».

Для телефонів не на Андроїд можна спробувати наступну схему – той самий лайфхак, про який ми вже згадали:

 1. Вводимо назву моделі апарата на будь-якому тематичному форумі по софту (це потрібно робити з ПК).
 2. Викачуємо інсталяційний файл.
 3. Підключаємо телефон до комп’ютера через кабель USB.
 4. Переносимо на смартфон скачаний файл.
 5. Від’єднуємо апарат від ПК, клікаєм по установчого файлу.

Якщо все пройде успішно, приступаємо до стандартної процедури реєстрації та встановлення.

Правила установки

Після того, як файл буде завантажено, перед вами відкриється вікно. Додаток попросить доступ до списку контактів, мікрофона, тиснемо на «Дозволити».

Далі вас попросять ввести номер телефону. Вбиваємо його.

Реєстрація та підключення

При введенні номера починається процедура реєстрації. На вказаний вами телефон прийде смс-повідомлення з кодом. Цифри потрібно ввести у вікно програми. Після цих нехитрих маніпуляцій вам будуть доступні безкоштовні дзвінки і смс. За бажанням можна встановити фото профілю (аватарку).

Інші функції

Як безкоштовно скачати і встановити Вайбер на LG  покрокова інструкція, можливості ViberЯк безкоштовно скачати і встановити Вайбер на LG  покрокова інструкція, можливості ViberФункція Вайбер Аут.

Крім чатів і відеодзвінків, програма дозволяє здійснювати аудиозвонки навіть тим людям, які не використовують месенджер. Ця функція називається «Вибер аут».

Вона платна, але тарифи значно нижчі від тих, що пропонують стільникові оператори. Також вам буде доступно створення групових чатів (до 250 осіб), функція передачі геоданих (свого розташування) друзям.

До речі, якщо вам не вдалося встановити Вибер на телефон, то можна спробувати підключити його до телевізора. Viber «дружить» зі Smart TV, на телевізор LG встановлюється з допомогою Андроїд-модуля.

Переваги і можливості Вайбер

Функціонал Вайбер однаковий на всіх пристроях.

Програма стала популярною з ряду причин:

 1. Вона безкоштовна, надійно захищена від зломів. Наскрізне шифрування виключає витік персональних даних.
 2. Групові бесіди дозволяють зробити програму корпоративним засобом спілкування. Це зручно для бізнесу.
 3. Є функція «Вибер аут», яка дозволяє здійснювати виклики навіть на стаціонарні телефони.
 4. Передбачено обмін медіафайлів різних форматів і розмірів.
 5. Володіє інтуїтивним інтерфейсом і не вимагає додаткових функцій від пристроїв.

Отже, завантажити Вайбер на LG цілком реально. Ці пристрої працюють на платформі Android, що дозволяє без праці підібрати версію програми. Нові моделі підтримують останні оновлення.

Власникам стареньких апаратів слід завантажувати месенджер з офіційного сайту або тематичних форумів. У цьому випадку гнатися за новинками не рекомендовано, оскільки основний функціонал є в перших версіях.

Детальна інформація видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради