Встановити додаток “Вайбер” з офіційного сайту: рівень захисту і безпека

Конфіденційність користувачів і те, як вона захищена компаніями, що мають доступ до даних, що є серйозною проблемою для людей у всьому світі. І це зрозуміло, адже кожен хоче мати гарантії того, що його інформація не буде доступна на загальний огляд. Особливо якщо мова йде про особисте.

В Viber розробники прагнуть надати клієнтам найвищі рівні конфіденційності. Користувачі можуть обирати і контролювати дані, необхідні для роботи месенджера, дозволяти або забороняти використання певної інформації. Відповідні оповіщення приходять автоматично.

Після успішної реалізації посилених заходів по забезпеченню конфіденційності, які були опубліковані для клієнтів Viber в Європі в травні минулого року, творці тепер додають ці функції для юзерів по всьому світу. Тисни встановити і користуйся вже зараз великими можливостями.

Захист молодих юзерів

Один з головних пріоритетів творців – переконатися, що Viber є безпечним простором для самих маленьких клієнтів. Щоб це стало реальністю, молоді люди від 13 (мінімально допустимий для реєстрації аккаунта вік) до 16 років, які використовують месенджер, за замовчуванням захищені найвищими налаштуваннями конфіденційності програми.

Встановити додаток Вайбер з офіційного сайту: рівень захисту і безпекаБезпека дітей в Вайбере.

Ці параметри гарантують, що їх дані не можуть бути використані для цільових служб, особливо для розсилки рекламних пропозицій, імена і зображення не показуються чат-роботам, а їх розташування не може бути передано третім особам.

Останнє не можна зробити ні автоматично, ні вручну.

Для забезпечення підвищеного захисту користувачам слід очікувати появи підказки для підтвердження віку в найближчі дні. Запитати підключення вручну можна, відвідавши Вайбер офіційний сайт.

Посилення контролю над даними, якими ви ділитеся

Розробники максимально прозоро зажадають інформацію про користувачів. Дозволу проглядаються в «Налаштуваннях» мессенджера. Клієнт може змінювати статус доступу залежно від ситуації, настрою.

Розділ «Особисті дані» тепер містить нові інструменти, що дозволяють краще контролювати передачу інформації в Viber. Знайти цей екран можна, натиснувши «Налаштування», потім – «Конфіденційність».

Нагадування: що робить Вибер найбезпечнішим месенджером?

Viber надає ряд способів захисту власної безпеки та конфіденційності програми, а також стандарти кодування від розробників. Отримати це можна одним шляхом – встановити додаток Вайбер останньої версії.

Читайте також:
Блюющий смайлик - відповідь на бридку наклейку, як завантажити красиві стікери до Хелловіну

Оновлений варіант має такі інструменти захисту:

  1. Наскрізне шифрування. Захист інформації проводиться на рівні кодів. Під час презентації оновленої версії генеральний директор компанії розповів: «Ми не читаємо повідомлення, не слухаємо дзвінки і не скануємо зображення. Ми не використовуємо особисті розмови для отримання прибутку, тому що не бачимо їх. Наше наскрізне шифрування в вайбере захищає конфіденційність. Це прописано автоматично для листувань, аудіо-, відеозв’язку».
  2. Контент зберігається на серверах компанії. Якщо є затримка в доставці повідомлення співрозмовника, текст буде терпляче чекати в зашифрованому коді. Розшифровка можлива тільки на телефоні, комп’ютері одержувача. Успішно доставлений контент особистих чатів і дзвінків не копіюється на сервери Viber і не залишає ніяких слідів. Тому немає відповіді на те, як в Вайбере відновити листування.
  3. Видалити повідомлення в будь-який час. Ви можете стерти листи, про яких шкодуєте. Процедура повністю видаляє інформацію як з пристрою, так і з пристрою опонента, навіть якщо меседж побачили. Після завершення процесу відновлення неможливо.

    Встановити додаток Вайбер з офіційного сайту: рівень захисту і безпекаВидалення повідомлення у Вайбере.

  4. Секретні «віконця». Отримайте додаткову дотик конфіденційності, відправляючи засекречені повідомлення. Їх особливість полягає в таймері самознищення для кожного меседжу, відправляється в листуванні. Якщо одержувач спробує зробити скріншот чату на Android і iPhone, переадресувати лист – ви отримаєте повідомлення. Для «порушника» обидві функції заблоковані. Крім того, Secret Chat не надають можливості переглядати відео та зображень. Вони розмиті до моменту повного відкриття опонентом.
  5. Приховані чати. Якщо ви хочете, щоб бесіда навіть не з’являлася у списку листування, Viber пропонує її приховати. Ці звичайні чати зберігаються в секретному розділі програми, доступ до якої можна отримати тільки за допомогою PIN-коду.
  6. Контроль онлайн статусу. Перейдіть до «Параметри», щоб приховати показник «Я в мережі». Так що інші користувачі не будуть бачити, коли ви проявляли активність у програмі. Також ховається статус доставки повідомлень. Тоді опонент не буде бачити, прочитано лист чи ні.

Отримати доступ до всіх можливостей можна зараз. Для цього достатньо відвідати вайбер ком офіційний сайт. У відповідному розділі необхідно вибрати свій тип пристрою, потім – натиснути «Скачати». Встановити Вибер на телефон безкоштовно можна з Плей Маркету або Апп Стора.

Моя довідка - Корисні поради