Відгуки про Вибере

Перш, ніж щось купити чи почати користуватися яким-небудь сервісом, ми намагаємося знайти відгуки про це, щоб переконатися, що робимо правильний вибір. У такому разі інші користувачі, які вже випробували той чи інший продукт, зможуть сказати нам, чи вартий він нашої уваги.

У магазинах ігор і додатків Play Market та App Store можна знайти відгуки про вайбере, щоб зрозуміти, чи варто користуватися цією програмою. Або ж ви можете залишити свою рецензію, щоб допомогти іншим людям. Для тих, хто не хоче шукати і читати безліч відгуків в магазинах і на інших ресурсах, написана наша сьогоднішня стаття. Зараз ми розберемо відгуки про Viber і виділимо найбільш часто порушуються теми, на які користувачі найчастіше звертають увагу.

Відгуки про Вибере

Яка думка користувачів про Вайбере

В цілому думка різних користувачів про месенджері Viber досить позитивне, що не дивно. Додаток безкоштовне, дозволяє обмінюватися миттєвими текстовими повідомленнями, дзвінками і навіть медіа файлами, трохи важить і не вимагає великої кількості системних ресурсів, і навіть високої швидкості інтернету.

Які переваги Viber виділяють користувачі

  • Більшість відгуків про Viber говорять про те, що головна перевага програми – робота через інтернет. Тобто незалежно від того, в якій країні ви знаходитесь, ви можете продовжувати телефонувати і писати своїм друзям в будь-який куточок світу, просто підключившись до найближчої суспільної точки доступу Wi-Fi.
  • Не менш важливим користувачі вважають і цінову політику розробників Viber. Спілкуватися по засобам дзвінків та повідомлень в месенджері можна абсолютно безкоштовно. У додатку присутня лише одна платна функція і та не обов’язкова – Viber Out. З її допомогою можна дзвонити на будь-які телефонні номери. Але навіть її ціна значно нижче, ніж, наприклад, роумінг стільникових операторів. Тому, якщо вам потрібно зателефонувати з іншої країни родичам, у яких немає вайбера, то дана опція сильно вас виручить і не вдарить по кишені.
Читайте також:
Як скачати стікери і наклейки в Вайбере?

Відгуки про Вибере

На що скаржаться

Жодне програмне забезпечення в світі не ідеально. Цей месенджер теж не є винятком, тому існують і негативні відгуки про вайбере.

  • В основному скарги надходять на відсутність підтримки старих моделей телефонів. Хоча зараз вайбер можна встановити навіть на самий слабкий смартфон, знаходяться ті, хто ще користується кнопковими пристроями на Java. Вони самі по собі не підтримують дзвінків через інтернет, але навіть для них існують спеціальні версії вайбера. Однак не для всіх. Користувачі саме таких застарілих телефонів і пишуть негативні відгуки. Нехай їх небагато, але вони є, хоч і не дуже обгрунтовані. Технології не стоять на місці, і підтримка старих пристроїв потроху припиняється, і це нормально.
  • Є також скарги на спам в вайбере. Сьогодні месенджером користуються мільйони людей. І так як за замовчуванням тут можна написати кому завгодно, за весь час існування вайбера, там зібралося дуже багато спамерів, які проводять масові розсилки реклами своєї продукції. В даний час розробники месенджера активно борються зі спамом, і схоже, їм це вдається, так як реклами стало приходити набагато менше. Ну а для повного спокою ви можете просто закрити лічку.
Моя довідка - Корисні поради